OC Plaza Plzeň

Plaza Plzeň obchody

Další informace o naleznete na oficiálních webových stránkách www.plazaplzen.eu.

RS Plaza Plzeň v květnu rozdá 1 400 000 Kč - PokerArena.cz

PokerArena.cz RS Plaza Plzeň v květnu rozdá 1 400 000 Kč PokerArena.cz Plzeňská pokerová akce jede v casinu Rebuy Stars Plaza a důkazem jsou květnové turnaje o 1 400 000 Kč. Nechybí měsíční Plaza Poker Cup o 500 000 Kč, ale i flight do květnového Rebuy Stars Million o 2 000 000 Kč! A to včetně satelitu. RS Plaza Plzeň v ...

Plzeň: Město nabídne sport všem generacím - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Plzeň: Město nabídne sport všem generacím ParlamentníListy.cz Děti z mateřských škol budou soutěžit 15. května na Atletickém stadionu města Plzně ve Skvrňanech, senioři se utkají 7. a 8. června v bazénu na Slovanech a devítidenní Sportmánie se bude konat od 18. do 26. srpna v parku za OC Plaza Plzeň .

Už jste někdy ochutnali medvěda? Na BECO FRESH není problém - I-noviny

Už jste někdy ochutnali medvěda? Na BECO FRESH není problém I-noviny Na místě: 150 Kč jednodenní vstup (Pardubice, Plzeň). Předprodej s bonusem: 100 Kč vč. vstup + škola čepování piva Pilsner UrquellZTP a děti do 130 cm vstup zdarma. TERMÍNY JEDNOTLIVÝCH FESTIVALŮ. Plzeň, 19. – 20. 5. 2018 (OC Plaza Plzeň )

Pac-Man i Mortal Kombat 2 jsou v Plaze - Plzeňský deník

Plzeňský deník Pac-Man i Mortal Kombat 2 jsou v Plaze Plzeňský deník V obchodním centru Plaza jsou od včerejška do dubna k vidění legendární hrací automaty. Vlastně nejen k vidění, návštěvníci na nich mohou také hrát. Čeká je třináct arkádových her z osmdesátých a devadesátých let. Pac-Man z roku 1980 prověří jejich ...a další »

Otvíračka RS Plaza Plzeň akcemi o 700 000 Kč - PokerArena.cz

PokerArena.cz Otvíračka RS Plaza Plzeň akcemi o 700 000 Kč PokerArena.cz Společnost Rebuy Stars otevřela další pobočku a tentokrát v OC Plaza Plzeň . Na dnešní večer je připravena obří Opening party s pokerovým turnajem a akcemi o 700 000 Kč. Přijďte omrknout novou pobočku a zapojte se do těchto luxusních opening akcí!

Hádku dětí v obchoďáku ukončila krev! Jedno bodlo druhé nožem - tn.cz

tn.cz Hádku dětí v obchoďáku ukončila krev! Jedno bodlo druhé nožem tn.cz "Dnes po 17. hodině jsme vyjížděli do OC Plaza Plzeň , kde mělo dojít k fyzické potyčce, při které měla jedna nezletilá dívka napadnout druhou, rovněž nezletilou," potvrdila zásah policejní mluvčí Markéta Fialová. Policisté na místě zajistili dětské ...

Obchodní centrum začaly chránit před útokem teroristů betonové ... - iDNES.cz

iDNES.cz Obchodní centrum začaly chránit před útokem teroristů betonové ... iDNES.cz Žena si zlomila ruku v obchodním centru, bolestného se nedomohla. Otevření centra Plaza v Plzni. Žena, která uklouzla v obchodním centru Plaza Plzeň a zlomila si ruku, žádala o bolestné marně. Pojišťovna, u níž je... více zpráv ...a další »

Rebuy Stars Plzeň - Pokerman.cz

Pokerman.cz Rebuy Stars Plzeň Pokerman.cz Největší pokerový klub a kasino v Plzni nabízí 10 stolů k dispozici. Pořádáme turnaje s nejvyššími prize pooly v Plzni, nabízíme také nonstop live game a širokou nabídku VLT. Najdete nás v obchodním OC Plaza – parkování zdarma v parkovacím domě OC ...

Žena si zlomila ruku v obchodním centru, bolestného se nedomohla - Zprávy iDNES.cz

Zprávy iDNES.cz Žena si zlomila ruku v obchodním centru, bolestného se nedomohla Zprávy iDNES.cz "Obchodní centrum Plaza Plzeň své zavinění odmítá. Podle něj bylo místo, kde žena uklouzla, označeno informačními tabulemi. A pokud pojištěný odmítne zavinění, tak nejsme oprávněni k výplatě pojistného plnění," informoval mluvčí pojišťovny Petr Milata.

RS Plaza Plzeň v květnu rozdá 1 400 000 Kč - PokerArena.cz

PokerArena.cz RS Plaza Plzeň v květnu rozdá 1 400 000 Kč PokerArena.cz Plzeňská pokerová akce jede v casinu Rebuy Stars Plaza a důkazem jsou květnové turnaje o 1 400 000 Kč. Nechybí měsíční Plaza Poker Cup o 500 000 Kč, ale i flight do květnového Rebuy Stars Million o 2 000 000 Kč! A to včetně satelitu. RS Plaza Plzeň v ...

Plzeň další obchodní centra

Galerie Dvořák , NC Borská Pole, Obchodní centrum Plzeň, Olympia Plzeň

Nákupní centrum Plaza Plzeň naleznete na adrese Radčická 2, 301 00 Plzeň.