Palác Flóra Praha

Palác Flóra

Palác Flóra obchody

Další informace o naleznete na oficiálních webových stránkách www.palacflora.cz.

V Praze otevře první autorizovaný showroom Xiaomi - MobilMania.cz

MobilMania.cz V Praze otevře první autorizovaný showroom Xiaomi MobilMania.cz Špičková technologická společnost Xiaomi ve spolupráci s českým partnerem, společností Beryko, otevře první autorizovaný Mi Zone v Praze. Slavnostní otevření se uskuteční v úterý 1. srpna v 10:30 v obchodním centru Atrium Flora, ve 3. patře u hlavního ...a další »

Afi Palác proměnil nakupování v Pardubicích, teď změní vlastníka - iDNES.cz

Afi Palác proměnil nakupování v Pardubicích, teď změní vlastníka iDNES.cz Tato firma před třemi lety koupila pražské nákupní centrum Palác Flora , nyní Atrium Flora. Zástupci prodávajícího i nabyvatele transakci nevyvrátili, více se k ní však zatím nechtějí vyjadřovat. Pardubická nákupní galerie Afi Palác s více než stovkou ...

Cinema City prodává svá kina v Česku - Novinky.cz

Novinky.cz Cinema City prodává svá kina v Česku Novinky.cz Cineworld, což je největší provozovatel kin v Británii, za zhruba stovku multiplexů zaplatí asi 503 miliónů liber (16,6 miliardy korun). Transakcí podle agentury Reuters vznikne druhá největší síť kinosálů v Evropě. Cineworld část celkové ceny zaplatí ... a další »

V Atriu Flora spadl mladík z druhého patra. Nešťastnou „nehodu ... - Blesk.cz

Blesk.cz V Atriu Flora spadl mladík z druhého patra. Nešťastnou „nehodu ... Blesk.cz Neštěstí? Smůla? Nebo cizí zavinění? Tyto otázky prošetřovali kriminalisté Policie ČR v případě pádu mladého muže v obchodním domě Atrium Flora na Žižkově. Z nejasných příčin totiž mladík přepadl přes zábradlí druhého patra obchodního domu.a další »

V pražském nákupním centru spadl muž z dvanáctimetrové výšky - Novinky.cz

Novinky.cz V pražském nákupním centru spadl muž z dvanáctimetrové výšky Novinky.cz „Po 20. hodině jsme přijali informaci o pádu muže ze zhruba dvanáctimetrové výšky v nákupním centru na Floře. Na místo jsme vyslali záchranářskou i lékařskou posádku," řekla Novinkám mluvčí záchranářů Jana Poštová. Na místo vyjeli také policisté.a další »

Doba ve verších: Tři básně Jonáše Hájka - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Doba ve verších: Tři básně Jonáše Hájka Hospodářské noviny Současná česká poezie má mnoho poloh a tomu, jakým způsobem vypovídá o světě, v němž žijeme, se vůbec nic nepodobá. Spisovatel a dramaturg literárních čtení Petr Borkovec připravil pro magazín ego! cyklus, v němž představuje dnešní české básníky.

Arkády Pankrác mění majitele. Centrum kupuje vlastník Paláce Flora - iDNES.cz

iDNES.cz Arkády Pankrác mění majitele. Centrum kupuje vlastník Paláce Flora iDNES.cz Jádrem byznysu je Obchodní Centrum Futurum Brno a pražský Palác Flóra . Nedávno také získalo Afi Palác v Pardubicích. Kromě toho má 96 menších provozoven. Transakce by měla být dokončena ve druhém čtvrtletí letošního roku, oznámila ve čtvrtek ...a další »

AFI EUROPE má smlouvu na pronájem prostor v komplexu AFI ... - Roklen24

AFI EUROPE má smlouvu na pronájem prostor v komplexu AFI ... Roklen24 AFI EUROPE Czech Republic působí v České republice od roku 1997, kde dokončila celou řadu úspěšných projektů: nákupní centra Palác Flora a AFI Palác Pardubice, rezidenční komplexy Korunní Dvůr, Tulipa Rokytka a Tulipa Modřanská rokle nebo ...a další »

Palác Flóra reaguje na parkovací zóny - denik.cz

denik.cz Palác Flóra reaguje na parkovací zóny denik.cz „Tímto opatřením Palác Flóra zajistí pro své zákazníky pohodlné parkování v průběhu své návštěvy u nás,“ uvádí marketingová ředitelka Paláce Flóra Šárka Bušková. „Kdyby zůstal v platnosti současný systém, mohlo by docházet k situacím, že by naši stálí ...

Na Flóře je bomba, hrozil Pražanům anonym. Policie prohledala i ... - iDNES.cz

iDNES.cz Na Flóře je bomba, hrozil Pražanům anonym. Policie prohledala i ... iDNES.cz Policie obdržela anonymní telefonickou hrozbu, podle které měla na pražských Vinohradech explodovat bomba. Pachatel neoznámil konkrétní místo, v telefonu mluvil pouze o Flóře, kde je mimo jiné obchodní centrum a stanice metra. Žádná výbušnina tam ...a další »

Praha další obchodní centra

Arkády Pankrác, Avion Shopping Park Praha, Centrum Černý Most, EuroPark Štěrboholy, Fashion Arena Outlet Štěrboholy, Galerie Butovice, Galerie Harfa, Metropole Zličín, Nákupní centrum Eden, Nákupní centrum Palladium, Nákupní centrum Šestka, Nákupní Galerie Fénix Vysočanská, Nákupní Galerie Myslbek, Novodvorská Plaza, Obchodní centrum Letňany, Obchodní centrum Nový Smíchov, OC Chodov, OC DBK Budějovická, OC Růže, OD Kotva, Park Hostivař, Pasáž Černá Růže

Nákupní centrum Palác Flóra naleznete na adrese Vinohradská 2828/151, 13000 Praha.