Olympia Brno

Olympia Brno

Olympia Brno obchody

Další informace o naleznete na oficiálních webových stránkách www.olympia-centrum.cz.

V Ostravě se chystá realitní obchod roku. Nákupní centrum Nová ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny V Ostravě se chystá realitní obchod roku. Nákupní centrum Nová ... Hospodářské noviny Největší loňskou transakcí na českém trhu byl prodej nákupního centra Olympia Brno za 374 milionů eur. Teď přišla na řadu Karolina a vzhledem k vysoké ceně nemovitosti budou mezi zájemci podobně jako u Olympie převažovat zahraniční fondy.a další »

Největší nákupní centrum v Brně mění majitele, Olympii kupují Němci - iDNES.cz

Hospodářské noviny Největší nákupní centrum v Brně mění majitele, Olympii kupují Němci iDNES.cz Novým majitelem nákupního a zábavního centra Olympia u Brna se stala hamburská investiční firma Deutsche EuroShop. Nynějším vlastníkům, kterými jsou zahraniční realitní fondy Rockspring a ECE, za něj zaplatila 374 milionů eur, tedy více než deset ...Nákupní centrum Olympia u Brna mění majitele. Kupuje ho ...Hospodářské novinyvšech 3 zpravodajských článků »

Palác Anděl na Smíchově koupila LaSalle téměř za 1,5 miliardy Kč - České noviny

České noviny Palác Anděl na Smíchově koupila LaSalle téměř za 1,5 miliardy Kč České noviny Letos patří mezi největší transakce prodej obchodního centra Olympia Brno za necelých deset miliard korun. Budovu koupila firma Deutsche Euroshop od ECE/Rockspring. Objem realitních transakcí v Česku se podle údajů poradenské společnosti KPMG v ...a další »

Nákupní centrum Olympia Brno je na prodej. Zahraniční vlastníci ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Nákupní centrum Olympia Brno je na prodej. Zahraniční vlastníci ... Hospodářské noviny Prodej brněnského nákupního centra Olympia se může stát největším realitním obchodem letošního roku. Zahraniční vlastníci ECE a Rockspring chtějí za nákupní středisko 350 milionů eur, tedy v přepočtu přes 9 miliard korun. Miliardová investice do ...Nákupní centrum Olympia je na prodej za 350 milionů eurTýden.czvšech 3 zpravodajských článků »

Kam o víkendu? Na brněnské výstaviště na Olympijský festival - Brněnský deník

Brněnský deník Kam o víkendu? Na brněnské výstaviště na Olympijský festival Brněnský deník Kde: Obchodní centrum Olympia, Brno . Za kolik: zdarma. Největší tahák: výstava aut značek Ferrari, Porsche či Jaguar. DEGUSTACE RUMŮ. Kdy: sobota od 19.30 hodin. Kde: Tržnice, Zelný trh, Brno. Za kolik: zdarma. Největší tahák: ochutnávka prémiových ...

Kvůli hlášené bombě museli všichni pryč z Olympie v Brně. Tvořily ... - iDNES.cz

iDNES.cz Kvůli hlášené bombě museli všichni pryč z Olympie v Brně. Tvořily ... iDNES.cz Největší nákupní centrum v Brně museli v pátek odpoledne evakuovat policisté. Anonym totiž nahlásil, že v Olympii je bomba. Do nepříjemné situace se dostali nejen obchodníci, ale také řidiči. Nákupní centrum Olympia se rozšiřuje. Zvětšit fotografii ... Kvůli anonymu muselo 2500 lidí opustit nákupní centrum u Brna ...Aktuálně.czvšech 5 zpravodajských článků »

Objem realitních investic v ČR loni mírně klesl na 89,2 mld. Kč - České noviny

České noviny Objem realitních investic v ČR loni mírně klesl na 89,2 mld. Kč České noviny Největší obchodní transakcí byl v loňském roce prodej obchodního centra Olympia Brno za 384 milionů eur (9,7 miliardy korun), následovalo portfolio budov Olympia Plzeň, OC Nisa v Liberci a Zlatý Anděl v Praze za 330 milionů eur (8,3 miliardy korun).a další »

Dálnici D2 poblíž Olympie uzavřela nehoda. Jeden člověk se těžce ... - Brněnský deník

Brněnský deník Dálnici D2 poblíž Olympie uzavřela nehoda. Jeden člověk se těžce ... Brněnský deník Brněnsko - Dva zraněné si v pondělí krátce po třetí hodině odpoledne vyžádala dopravní nehoda poblíž nákupního centra Olympia. Na třetím kilometru dálnice D2 ve směru na Brno se podle předběžných informací srazila dodávka se dvěma nákladními auty.Dálnice D2 před Brnem stojí: Dodávka narazila do kamionu, na ...Blesk.czvšech 6 zpravodajských článků »

Čeští investoři stále častěji využívají kapitál na domácí akvizice - Týden.cz

Týden.cz Čeští investoři stále častěji využívají kapitál na domácí akvizice Týden.cz Objem nákupů a prodejů firem v letošním prvním pololetí v Česku činil 4,5 miliardy dolarů (zhruba 99 miliard korun), což je meziroční pokles o osm procent. I přesto ČR byla v pololetí jedničkou v regionu střední a jihovýchodní Evropy. Vyplývá to z ... a další »

Olympia znovu roste, nabídne zelenou zónu a lezeckou stěnu - iDNES.cz

iDNES.cz Olympia znovu roste, nabídne zelenou zónu a lezeckou stěnu iDNES.cz Přes sedmdesát nových obchodů na víc než dvaceti tisících metrech čtverečních přinese otevření nové části brněnské Olympie v Modřicích. Přestřihnutím pásky se příští pátek Olympia stane největším nákupním centrem na Moravě a druhým největším v ...

Brno další obchodní centra

Avion Shopping Park Brno, Campus Square, Futurum Brno, Galerie Vaňkovka Brno, NC Královo Pole, OC Velký Špalíček

Nákupní centrum Olympia Brno naleznete na adrese U Dálnice 777, 66412 Brno.