OD Elan Havířov

OD Elan obchody

Další informace o naleznete na oficiálních webových stránkách www.odelan.cz.

Havířov má novinky v parkování. Nové ceny i detekce volných míst - Karvinský deník

Karvinský deník Havířov má novinky v parkování. Nové ceny i detekce volných míst Karvinský deník Jde o parkoviště z obou stran magistrátu, na Dělnické ulici u OD Elan , na Dlouhé třídě před poštou a na nově zpoplatněném parkovišti za polyfunkčním domem mezi Beethovenovou a Fibichovou ulicí. Původně měly změny v parkování platit už v dubnu.

V Havířově přibude placené parkoviště, u dalších bude jednotná cena - Karvinský deník

V Havířově přibude placené parkoviště, u dalších bude jednotná cena Karvinský deník U OD Elan je zpoplatněná doba stejná, ale první dvě hodiny parkování jsou zdarma a následně stojí každá hodina 20 korun. U magistrátu je zpoplatněná doba přizpůsobena úředním hodinám. Platí se 10 korun za hodinu, přičemž první půlhodina je zdarma.

Autogramiáda Terezy kostkové v OC Elan - Havířov ŽIJE (tisková zpráva)

Havířov ŽIJE (tisková zpráva) Autogramiáda Terezy kostkové v OC Elan Havířov ŽIJE (tisková zpráva) KNÍŽKU TEREZY KOSTKOVÉ SI NECHALY PODEPSAT DESÍTKY ČTENÁŘŮ Ve čtvrtek 26.10.2017 se v zákaznickém centru innogy Česká republika v Havířově uskutečnila autogramiáda ke knize "Srdce mého ostrova", kterou napsala Tereza Kostková. Od.

Sobota bude v Havířově patřit stovkám běžců - Moravskoslezský denik

Moravskoslezský denik Sobota bude v Havířově patřit stovkám běžců Moravskoslezský denik Ostatní závody mají trasu: náměstí Republiky - otočný bod Podloubí na Hlavní třídě - křižovatka OD Elan - otočný bod křižovatka Dělnická-Vardasova - křižovatka OD Elan - křižovatka Dlouhá třída a 1. máje - otočný bod křižovatka Národní třídy s ulicemi 17.a další »

Opravy, uzavírky, objížďky - Karvinský deník

Karvinský deník Opravy, uzavírky, objížďky Karvinský deník V Havířově se musí řidiči připravit na plošnou opravu Dělnické ulice (od OD Elan až po kruhový objezd v Prostřední Suché ul. Vodní). Opravy jsou v plánu také v Orlovské ulici (od křižovatky s ul. Vodní směrem k průmyslové zóně Dukla až po hranice ...

Vernisáž ​Charitativního kalendáře Balet pro život 2017 - POLAR TV

POLAR TV Vernisáž ​Charitativního kalendáře Balet pro život 2017 POLAR TV Pro ty, kteří o něj mají zájem a nebudou se moci účastnit vernisáže , je již nyní k dispozici na pokladně v Divadle Jiřího Myrona nebo ve Foto Bura v OD Elán Havířov. Kalendář je nabízen jak firmám, tak jednotlivcům za cenu 300,- Kč Bližší informace ...

Řidiči nechávají kontrolovat semafory - Havířovský deník

Havířovský deník Řidiči nechávají kontrolovat semafory Havířovský deník Usuzují tak na základě zkušeností, kdy se rozjíždějí na zelenou z Národní vlevo k OD Elan . V té chvíli ale z Dlouhé třídy od Merkuru k Elanu ještě projíždějí automobily. Strážníci provedli několik kontrol, při kterých sledovali chod signalizace. Vždy ... a další »

Seznam podpisových míst k podpoře kandidatury prezidenta ČR ... - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Seznam podpisových míst k podpoře kandidatury prezidenta ČR ... ParlamentníListy.cz Nemáte možnost si stáhnout a vytisknout petiční arch a poslat jej poštou? Nabízíme Vám podpisová místa po celé České republice, kde můžete petici podepsat. Stačí jen zavolat na telefonní číslo u kontaktu a domluvit se na místě a času Vašeho podpisu.

OBRAZEM: Havířovem prošlo hornické květinové korzo - Havířovský deník

Havířovský deník OBRAZEM: Havířovem prošlo hornické květinové korzo Havířovský deník Korzo vyšlo v 11 hodin od magistrátu. Prošlo Hlavní třídou k OD Elan , kde letos mimořádně odbočilo na Dělnickou ulici k Městské sportovní hale. Právě tam probíhal program hornického setkání s podtitulem Havířovské vzpomínání. V květinovém průvodu ...a další »

Kolik lidí přišlo na koncert kapely Kryštof? Odhady se různí - Havířovský deník

Havířovský deník Kolik lidí přišlo na koncert kapely Kryštof? Odhady se různí Havířovský deník Určit počet lidí na náměstí v době konání akce není jednoduché. Nejvíce natěsnáno bylo před samotným podiem a směrem k OD Elan . Po bocích byla hustota návštěvníků o poznání menší. Mnozí stáli v místech, odkud podium neviděli vůbec, nebo jen ...

Havířov další obchodní centra

Nákupní park Havířov

Nákupní centrum OD Elan naleznete na adrese Nám. Republiky 860, 736 01 Havířov.