Centrum Chodov

OC Chodov

OC Chodov obchody

Další informace o naleznete na oficiálních webových stránkách www.centrumchodov.cz.

Sport pomáhá všem! V aukci se draží svetr Rašky i číslo Koukalové - Týden.cz

Týden.cz Sport pomáhá všem! V aukci se draží svetr Rašky i číslo Koukalové Týden.cz Charitativní aukce "Sport pomáhá všem!" je aktivitou Nadace Jedličkova ústavu, jejímž cílem je dražba předmětů darovaných předními českými sportovci - medailisty ze zimních her a světových či evropských šampionátů. Výtěžek aukce poputuje na podporu ...a další »

Kopanec do hlavy, po kterém muž ztratil vědomí. „Můžu to udělat ... - Blesk.cz

Blesk.cz Kopanec do hlavy, po kterém muž ztratil vědomí. „Můžu to udělat ... Blesk.cz Pražští kriminalisté vyřešili případ bezdůvodného napadení. Před vstupem do nákupního centra na Chodově došel útočník ke kráčejícímu páru a kopl muže do hlavy tak silně, až napadený ztratil vědomí a skončil v nemocnici. Policisté agresora dopadli díky ...a další »

Šestka má nového majitele. Čeká ji obměna interiérů - Týden.cz

Týden.cz Šestka má nového majitele. Čeká ji obměna interiérů Týden.cz Obchodní centrum Šestka v Praze 6 změnilo vlastníka. Skupina Pale Fire Capital ho prodala realitnímu podnikateli Romanu Pilíškovi a jeho společníkům. Majitelé chystají přeměnu interiérů, podepsali také smlouvy s novými nájemci obchodů. Informuje o tom ...a další »

Do rozšíření centra Chodov investuje vlastník 4,5 miliardy - Týden.cz

Týden.cz Do rozšíření centra Chodov investuje vlastník 4,5 miliardy Týden.cz Vlastník nákupního Centra Chodov investuje do jeho rozšíření a modernizace 4,5 miliardy korun (165 milionů eur). Obchodní plocha se zvýší ze 61 tisíc na 100 tisíc metrů čtverečních. Centrum bude mít po dostavbě 296 prodejen, nejvíc v České republice.a další »

Ceny bytů v Praze porostou. Nárůst ale nebude tak výrazný - Týden.cz

Týden.cz Ceny bytů v Praze porostou. Nárůst ale nebude tak výrazný Týden.cz Ceny nových bytů v Praze v letošním roce vzrostou, ale ne tak výrazným tempem jako v posledních dvou letech. Vyplývá to z odpovědí developerských firem. Podle nich byty zdraží o jednotky procent, určitě nebudou zlevňovat. Podle statistik společností ...a další »

Obchodní centra v Česku se rozrostou. Pomohly investice - Týden.cz

Týden.cz Obchodní centra v Česku se rozrostou. Pomohly investice Týden.cz V příštím roce by v Česku mělo vyrůst 70 tisíc metrů čtverečních ploch nových obchodních center, což je více, než za roky 2015 a 2016 dohromady. Investice do obchodních center letos meziročně klesly o 57 procent. Vyplývá to ze studie poradenské ...

Modrá a červená jsou protiklady, které se přitahují - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Modrá a červená jsou protiklady, které se přitahují Hospodářské noviny Parfumérka domu HERMÈS Christine Nagelová má na svědomí novou toaletku Eau des Merveilles Bleue. Voní po dřevinách, minerálech, pačuli a mořské vodě. Cena 2425 Kč za 50 ml EdT, prodává Hermès. Autor / zdroj: archiv firmy ...

Putin informoval Trumpa o schůzce s Asadem - Blesk.cz

Blesk.cz Putin informoval Trumpa o schůzce s Asadem Blesk.cz Ruský prezident Vladimir Putin dnes telefonicky informoval svého amerického protějška Donalda Trumpa o svém setkání se syrským prezidentem Bašárem Asadem a o blížícím se ukončení vojenské operace v Sýrii. "Putin zdůraznil připravenost aktivně ...a další »

Nechte se hýčkat - Beauty Street je na cestě! - Blesk pro ženy

Blesk pro ženy Nechte se hýčkat - Beauty Street je na cestě! Blesk pro ženy 18.5 - 20.5 OC Chodov, Praha 4. 25.5 - 27.5 OC Nisa, Liberec. 30.5 - 01.6 galerie Vaňkovka, Brno. 02.6 - 03.6 Forum Nová Karolina, Ostrava. 06.6 - 07.6 Bondy Centrum, Mladá Boleslav. 08.6 - 09.6 Na Příkopě 17, Praha 1. Další tipy na jarní trendy - v ...

Nové nákupní centrum v Havaně si lidé chodí jen prohlížet - Týden.cz

Týden.cz Nové nákupní centrum v Havaně si lidé chodí jen prohlížet Týden.cz V centru kubánské metropole Havany otevřeli nedávno luxusní obchodní centrum, v němž si ale valná většina Kubánců nemůže nic koupit. Cenám některých výrobků značek, jako je Versace, Armani, Gucci nebo Lacoste, se totiž nevyrovná ani jejich ...a další »

Praha další obchodní centra

Arkády Pankrác, Avion Shopping Park Praha, Centrum Černý Most, EuroPark Štěrboholy, Fashion Arena Outlet Štěrboholy, Galerie Butovice, Galerie Harfa, Metropole Zličín, Nákupní centrum Eden, Nákupní centrum Palladium, Nákupní centrum Šestka, Nákupní Galerie Fénix Vysočanská, Nákupní Galerie Myslbek, Novodvorská Plaza, Obchodní centrum Letňany, Obchodní centrum Nový Smíchov, OC DBK Budějovická, OC Růže, OD Kotva, Palác Flóra, Park Hostivař, Pasáž Černá Růže

Nákupní centrum OC Chodov naleznete na adrese Roztylská 2321/19, 148 00 Praha.