Obchodní centrum Plzeň

Obchodní centrum Plzeň obchody

Další informace o naleznete na oficiálních webových stránkách www.oc-plzen.cz.

Žena si zlomila ruku v obchodním centru, bolestného se nedomohla - Zprávy iDNES.cz

Zprávy iDNES.cz Žena si zlomila ruku v obchodním centru, bolestného se nedomohla Zprávy iDNES.cz Témata: Lékař, obchodní centrum, Plzeň -město, Plzeňský kraj, ČSOB - Československá obchodní banka, Pojištění, Pojišťovny · Vstoupit do diskuse (252 příspěvků) · sdílet na FB · sdílet na Twitter ...

Obchodní centrum Plzeň na Rokycanské slaví své 15. výročí - iDNES.cz

iDNES.cz Obchodní centrum Plzeň na Rokycanské slaví své 15. výročí iDNES.cz Obchodní centrum Plzeň zahájilo svůj narozeninový měsíc otevřením obchodu Tchibo pop-up store a pro své návštěvníky chystá na sobotu 12. 11. 2016 narozeninovou akci s hosty, slevami a ochutnávkou netradičních pokrmů.

Začíná Sportmanie, odvážlivci se na laně spustí ze střechy obchoďáku - iDNES.cz

iDNES.cz Začíná Sportmanie, odvážlivci se na laně spustí ze střechy obchoďáku iDNES.cz Slanění z výšky až třiceti metrů je jedním z lákadel akce Sportmanie, která večer začne v Plzni v areálu za obchodním centrem Plaza. Adrenalinovou disciplínu si budou moci zájemci vyzkoušet od neděle, protože kapacita je omezená, bude se mezi nimi ...a další »

V Plzni se množí obavy, že obchodní komplex Corso ublíží centru ... - iDNES.cz

iDNES.cz V Plzni se množí obavy, že obchodní komplex Corso ublíží centru ... iDNES.cz Témata: Corso, obchodní centrum, Plzeň -město, Plzeňský kraj, iPad, Jan Soukup, Kaufland, Petice, Plzeň, Podpis, referendum, Tesco · Vstoupit do diskuse (22 příspěvků) · sdílet na FB · sdílet na Twitter ...

VIDEO: Vtipálci roztahali stovky nákupních vozíků po parkovišti - iDNES.cz

iDNES.cz VIDEO: Vtipálci roztahali stovky nákupních vozíků po parkovišti iDNES.cz Neznámí vtipálci v noci na sobotu rozmístili po celém parkovišti u obchodního domu Globus na okraji Plzně nákupní vozíky a ještě je převrátili na bok. Škoda na majetku nevznikla, ale úklid stovek vozíků nebyl úplně zadarmo. Recesisty proto hledá policie.

Tesco zrušilo bezplatnou linku na Bory. Jezdila prý poloprázdná - iDNES.cz

iDNES.cz Tesco zrušilo bezplatnou linku na Bory. Jezdila prý poloprázdná iDNES.cz Témata: Tesco, Plzeň, Lobzy, Slovany, Plzeňský kraj, obchodní centrum, Plzeň -město, ČSAD · Vstoupit do diskuse (0 příspěvků) · sdílet na FB · sdílet na Twitter · Komerční sdělení. Nejčtenější. VIDEO: Voda zaplavila v Hradci obchodní centrum. V Plzni ...

V centru Corso vzniknou stovky pracovních míst, slibuje investor - iDNES.cz

iDNES.cz V centru Corso vzniknou stovky pracovních míst, slibuje investor iDNES.cz V obchodním komplexu Corso by mohlo vzniknout přes 650 pracovních míst, to je jeden z argumentů společnosti Amádeus, která chce Plzeňany přesvědčit o prospěšnosti projektovaného nákupního centra na Americké třídě. Kampaň má vyzdvihnout klady a ...a další »

Kino v plzeňské Plaze, kde se zřítil strop, začne promítat v sobotu - iDNES.cz

iDNES.cz Kino v plzeňské Plaze, kde se zřítil strop, začne promítat v sobotu iDNES.cz Multikino v plzeňském nákupním centru Plaza, kde se na konci března zřítila část sádrokartonového stropu, znovu otevře tuto sobotu. Potvrdila to Anna Rýznerová ze společnosti Plzeň Plaza. Proč se podhledy uvolnily, stále není jasné, policie čeká na ...a další »

Kino v plzeňské Plaze, kde spadl strop, otevře nejdříve za tři týdny - iDNES.cz

iDNES.cz Kino v plzeňské Plaze, kde spadl strop, otevře nejdříve za tři týdny iDNES.cz V nákupním centru Plaza v Plzni se propadla část stropu, záchranáři evakuovali... V nákupním centru Plaza se zřítily stropní podhledy. V nákupním centru Plaza v Plzni se zřítila část stropu. Tři lidé se zranili. Obchodní centrum Plzeň Plaza znovu ... a další »

Firma, která stavěla Hornbach, musí zaplatit aktivistům, řekl soud - iDNES.cz

iDNES.cz Firma, která stavěla Hornbach, musí zaplatit aktivistům, řekl soud iDNES.cz Padesát tisíc korun má aktivistům ze sdružení Děti Země zaplatit firma Intercora, která v Plzni postavila hobbymarket Hornbach. Ve středu tak rozhodl okresní soud. InterCora totiž dosud nesplnila smlouvu, že na hlavní silnici poblíž obchodu zajistí ...

Plzeň další obchodní centra

Galerie Dvořák , NC Borská Pole, Olympia Plzeň, Plaza Plzeň

Nákupní centrum Obchodní centrum Plzeň naleznete na adrese Rokycanská třída 1424/128, 312 00 Plzeň.