Mercury centrum České Budějovce

Obchodní centrum Mercury obchody

Další informace o naleznete na oficiálních webových stránkách www.mercurycentrum.cz.

Zapomenutý kufřík způsobil policejní manévry - Českokrumlovský deník

Českokrumlovský deník Zapomenutý kufřík způsobil policejní manévry Českokrumlovský deník Podle policejní mluvčí Lenky Krausové byl v obchodním centru nahlášen nález kufříku, ke kterému se v té době nikdo nehlásil. Celé obchodní centrum muselo být vyklizeno a veškeré vstupy a výstupy hlídali zhruba dvě hodiny policisté. Situace komplikovala ... a další »

V Mercury chystají modernizaci za plného provozu - Českokrumlovský deník

Českokrumlovský deník V Mercury chystají modernizaci za plného provozu Českokrumlovský deník Dopravně Obchodní centrum Mercury návštěvníci naleznou asi kilometr od centra Českých Budějovic – střecha budovy slouží také jako významný přestupní uzel pro autobusové linky. „Jeho užitná plocha činí 60 500 m2 a tvoří jednu z dopravních tepen města ...a další »

Pět pater a parkoviště na střeše. Vzniká plán na IGY 2 v Budějovicích - iDNES.cz

iDNES.cz Pět pater a parkoviště na střeše. Vzniká plán na IGY 2 v Budějovicích iDNES.cz Přímo v Budějovicích navrhli i Obchodní centrum Mercury , na jehož střeše je autobusové nádraží. Architekt Martin Krupauer z Atelieru 8000 práci na této zakázce potvrdil. "Je to ve fázi architektonického záměru. Vymýšlíme, jak ten dům bude vypadat ... a další »

Příklady použití membránových konstrukcí - TZB-info

TZB-info Příklady použití membránových konstrukcí TZB-info Ojedinělé spojení komerčního provozu obchodního centra s funkcí autobusového nádraží. Autobusové nádraží jako městotvorný prvek, jako veřejný prostor. „Drak“ spojený ocasem pevně se zemí a s křídly mířícími k nebi. Gradace prostorů ve vertikálním ...a další »

Policie obvinila podnikatele, že z vlastní firmy vytuneloval 100 milionů - iDNES.cz

iDNES.cz Policie obvinila podnikatele, že z vlastní firmy vytuneloval 100 milionů iDNES.cz Čtyřicetiletý Toušek například za miliardu korun postavil českobudějovické dopravně-obchodní centrum Mercury . V Třeboni vybudoval v roce 2005 luxusní apartmány Nový svět a Elizabeth. Stojí i za výstavbou rezidenčního bydlení U Francouzů v Třeboni.

Pražákův Kaprain Holding chystá v hlavním městě projekty za miliardy - Euro.cz

Euro.cz Pražákův Kaprain Holding chystá v hlavním městě projekty za miliardy Euro.cz Pražákův holding vlastní také projekt na výstavbu mrakodrapů u stanice metra Chodov nebo budovy na Vítězném náměstí v Dejvicích, která byla původně přezdívána Lední medvěd. Spoluvlastní i outletové centrum u Ruzyně nebo Obchodní centrum Mercury  ...a další »

Sebevražda v obchodním centru: Mladík z nešťastné lásky skočil z ... - Blesk.cz

Blesk.cz Sebevražda v obchodním centru: Mladík z nešťastné lásky skočil z ... Blesk.cz Obchodní centrum Mercury má tři nadzemní podlaží, ve dvou jsou obchody a nejvyšší slouží jako přístup k autobusovému nádraží, které je na střeše objektu. "Nešlo o žádný pracovní úraz zaměstnance. Podrobnosti, za nichž se tragické událost stala, ...a další »

Jak se změnily Budějovice za 10 let - Českokrumlovský deník

Českokrumlovský deník Jak se změnily Budějovice za 10 let Českokrumlovský deník České Budějovice - Zanádražní silnice, obchodní zóna při výjezdu na Písek, takzvaná propojka okruhů anebo Obchodní centrum Mercury s autobusovým nádražím na střeše. To je jen malý výčet ze seznamu staveb, které v uplynulých deseti letech vyrostly v ...a další »

Výstava o Stříteckém je pohled do hlavy architekta, jenž miloval život - iDNES.cz

iDNES.cz Výstava o Stříteckém je pohled do hlavy architekta, jenž miloval život iDNES.cz Čtenář zde dále najde třináct nejlepších realizací Atelieru 8000 (od českobudějovické budovy ČSOB, budovu České advokátní komory, Zlatého Anděla, Dopravně Obchodní centrum Mercury až po rybníky a chaty v Dobčicích a Velíny vltavské vodní cesty) i ...a další »

Dopravní stavbou roku 2007 je dálniční most přes Odru - Archiweb.cz

Archiweb.cz Dopravní stavbou roku 2007 je dálniční most přes Odru Archiweb.cz Například čestné uznání společnosti ABF získalo dopravně-obchodní centrum Mercury v Českých Budějovicích, na jehož střeše se nachází autobusové nádraží, čestné uznání poroty obdržel zavěšený most přes Labe u Nymburka a cenu ministra dostala ...a další »

České Budějovice další obchodní centra

Géčko České Budějovice, IGY Centrum

Nákupní centrum Obchodní centrum Mercury naleznete na adrese Nádražní 1759, 370 01 České Budějovice.