OC Letňany

Obchodní centrum Letňany

Obchodní centrum Letňany obchody

Další informace o naleznete na oficiálních webových stránkách www.oc-letnany.cz.

Nový král mezi chrámy konzumu. Centrum Chodov láká na kino, kde ... - iDNES.cz

iDNES.cz Nový král mezi chrámy konzumu. Centrum Chodov láká na kino, kde ... iDNES.cz V Praze se ve středu otevírá „nové“ - a do počtu prodejen největší - obchodní centrum v Česku. Zmodernizované Centrum Chodov se rozrostlo o třetinu na 300 obchodů a pasovalo se tak na první místo mezi chrámy konzumu. Láká i na 4DX kino, které do ...a další »

V Česku se otevírá největší nákupní centrum. Hrozí kvůli růstu ... - iRozhlas.cz

iRozhlas.cz V Česku se otevírá největší nákupní centrum. Hrozí kvůli růstu ... iRozhlas.cz Ve středu se zákazníkům otevře nová část pražského nákupního centra Chodov. Centrum se tak rozroste z dosavadních 61 tisíc na zhruba 100 tisíc metrů čtverečních. Nově nabídne přibližně 300 obchodů a právě v počtu obchodů bude největším centrem v ...

Praha Chodov: mega nákupní centrum s 300 obchody - Kurzy.cz

Praha Chodov: mega nákupní centrum s 300 obchody Kurzy.cz Podle plochy je stále jedničkou Obchodní centrum Letňany se 125 tisíci metry čtverečními. Obchodních ploch v Česku přibývá a to nejen v Praze. Trendem je rozšiřování stávajících center, která neslouží pouze k nákupům, ale i k odpočinku, zábavě a široké ...

Tesco prodalo nemovitosti za miliardy. Další transakce jsou na obzoru - E15.cz

E15.cz Tesco prodalo nemovitosti za miliardy. Další transakce jsou na obzoru E15.cz Dosud největším prodaným kouskem bylo Obchodní centrum Letňany . Investiční firma CBRE Global Investors za něj podle informací z trhu zaplatil kolem šesti miliard korun. Přesnou částku, kterou řetězec za nemovitosti v posledních letech inkasoval, Tesco ...

Obchodní centrum Letňany mění majitele: Miliardový obchod ... - Blesk pro ženy

Blesk pro ženy Obchodní centrum Letňany mění majitele: Miliardový obchod ... Blesk pro ženy Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) schválil prodej pražského Obchodního centra Letňany německé společnosti Union Institutional Investment GmbH. Obchodní centrum Letňany prodal řetězec Tesco. Přesnou hodnotu transakce firmy ...a další »

Tesco prodalo Obchodní centrum Letňany, hypermarket zůstane v ... - iDNES.cz

iDNES.cz Tesco prodalo Obchodní centrum Letňany , hypermarket zůstane v ... iDNES.cz Obchodní řetězec Tesco prodal pražské Obchodní centrum Letňany německé společnosti Union Institutional Investment GmbH. Hodnotu miliardové transakce firmy nezveřejnily. Dohoda podléhá schválení antimonopolního úřadu. Hypermarket Tesco v ...Tesco prodalo pražské Obchodní centrum Letňany denik.czTesco prodalo další obchodní centrum v Česku, pražské Letňany ...Aktuálně.czTesco prodalo největší obchodní centrum v ČeskuE15.czvšech 8 zpravodajských článků »

CBRE GI si na nákup OC Letňany vzala třímiliardový úvěr od ... - Euro.cz

Euro.cz CBRE GI si na nákup OC Letňany vzala třímiliardový úvěr od ... Euro.cz Obchodní centrum Letňany . 02. února, 11:30. Česká pobočka CBRE Global Investors působí jako zprostředkovatel obchodu mezi britskou sítí Tesco a německým fondem. Půjčku ve výši 108 milionů eur, tedy přes 2,9 miliardy korun poskytne CBRE podle ...a další »

Řetězec Tesco prodal pražské Obchodní centrum Letňany - Finance.cz

Řetězec Tesco prodal pražské Obchodní centrum Letňany Finance.cz Praha 9. listopadu (ČTK) - Obchodní řetězec Tesco prodal pražské Obchodní centrum Letňany německé společnosti Union Institutional Investment GmbH. ČTK o tom dnes informovala společnost Tesco. Hodnotu miliardové transakce firmy nezveřejnily.

Tesco loni v Česku mírně zvýšilo tržby, i přes pokles počtu prodejen ... - MS v Hokeji

MS v Hokeji Tesco loni v Česku mírně zvýšilo tržby, i přes pokles počtu prodejen ... MS v Hokeji Britský řetězec prodal pražské Obchodní centrum Letňany německé společnosti Union Institutional Investment GmbH. Podle v pondělí zveřejněné studie The European Retail Investment Perspective 2017 poradenské společnosti JLL dosáhla cena obchodu ...a další »

Podepsáno: Penta prodala Florentinum Tvrdíkovým Číňanům ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Podepsáno: Penta prodala Florentinum Tvrdíkovým Číňanům ... Lidovky.cz PRAHA Investiční skupina Penta ve středu podepsala dohodu o prodeji svého pražského administrativního komplexu Florentinum čínské skupině CEFC, která podala nejvyšší nabídku. O tomto mimořádném obchodu už informovaly tento týden Lidové noviny.a další »

Praha další obchodní centra

Arkády Pankrác, Avion Shopping Park Praha, Centrum Černý Most, EuroPark Štěrboholy, Fashion Arena Outlet Štěrboholy, Galerie Butovice, Galerie Harfa, Metropole Zličín, Nákupní centrum Eden, Nákupní centrum Palladium, Nákupní centrum Šestka, Nákupní Galerie Fénix Vysočanská, Nákupní Galerie Myslbek, Novodvorská Plaza, Obchodní centrum Nový Smíchov, OC Chodov, OC DBK Budějovická, OC Růže, OD Kotva, Palác Flóra, Park Hostivař, Pasáž Černá Růže

Nákupní centrum Obchodní centrum Letňany naleznete na adrese Veselská 663, 199 00 Praha.