OC Letňany

Obchodní centrum Letňany

Obchodní centrum Letňany obchody

Další informace o naleznete na oficiálních webových stránkách www.oc-letnany.cz.

Tesco prodalo Obchodní centrum Letňany, hypermarket zůstane v ... - iDNES.cz

iDNES.cz Tesco prodalo Obchodní centrum Letňany , hypermarket zůstane v ... iDNES.cz Obchodní řetězec Tesco prodal pražské Obchodní centrum Letňany německé společnosti Union Institutional Investment GmbH. Hodnotu miliardové transakce firmy nezveřejnily. Dohoda podléhá schválení antimonopolního úřadu. Hypermarket Tesco v Letňanech ... Tesco prodalo pražské Obchodní centrum Letňany denik.czTesco prodalo další obchodní centrum v Česku, pražské Letňany ...Aktuálně.czTesco prodalo největší obchodní centrum v ČeskuE15.czvšech 8 zpravodajských článků »

Tesco prodalo nemovitosti za miliardy. Další transakce jsou na obzoru - E15.cz

E15.cz Tesco prodalo nemovitosti za miliardy. Další transakce jsou na obzoru E15.cz Realitní výprodej britského Teska v České republice pokračuje. Firma mimo jiné udělala další krok ohledně plánovaného prodeje v obchodním centru Nový Smíchov. Britský maloobchodní řetězec Tesco inkasuje z prodeje českých realit miliardy korun. Dosud ...

Obchodní centrum Letňany mění majitele: Miliardový obchod ... - Blesk pro ženy

Blesk pro ženy Obchodní centrum Letňany mění majitele: Miliardový obchod ... Blesk pro ženy Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) schválil prodej pražského Obchodního centra Letňany německé společnosti Union Institutional Investment GmbH. Obchodní centrum Letňany prodal řetězec Tesco. Přesnou hodnotu transakce firmy nezveřejnily, ale ... a další »

V Česku se otevírá největší nákupní centrum. Hrozí kvůli růstu ... - iRozhlas.cz

iRozhlas.cz V Česku se otevírá největší nákupní centrum. Hrozí kvůli růstu ... iRozhlas.cz Největší z hlediska plochy zůstává Obchodní centrum Letňany , nabízí 125 tisíc metrů čtverečních. A obchodních ploch v Česku dále přibývá, letos půjde o desítky tisíc metrů nejen na Chodově, ale také třeba v Českých Budějovicích. Obchodní centra, školy ...

Módní řetězce mění strategii. Zara sází na web, H&M otevírá prodejny - iDNES.cz

iDNES.cz Módní řetězce mění strategii. Zara sází na web, H&M otevírá prodejny iDNES.cz Zmenšování sítě zahájila firma také v Česku, kde loni v říjnu po skončení nájemní smlouvy opustila Obchodní centrum Letňany v Praze. Jak jde byznys prodejnám Zara a H&M. „Zara chce mít v Praze jen tři obchody,“ říká zdroj MF DNES, který se pohybuje na ...

Tesco prodá svůj podíl v centru Nový Smíchov. Dostane jen 150 tisíc ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Tesco prodá svůj podíl v centru Nový Smíchov. Dostane jen 150 tisíc ... Aktuálně.cz Dokument dále uvádí, že závazky řetězce Tesco započítané do uvedené transakce dosahují 672 milionů korun a odložený daňový závazek z přecenění 114 milionů korun. Tesco již vyčlenilo svůj podíl v nákupním centru Nový Smíchov do společnosti Nový Smíchov ... a další »

Metropole Zličín má nového majitele, poloviční podíl získal vlastník ... - Echo24.cz

Echo24.cz Metropole Zličín má nového majitele, poloviční podíl získal vlastník ... Echo24.cz Francouzská skupina Unibail-Rodamco, které patří pražská obchodní centra na Chodově a Černém Mostě, se stala spolumajitelem Metropole Zličín. Skupina získala poloviční podíl ve firmě CGI Metropole, jež zličínské nákupní centrum ovládá. Zbývající ... a další »

Tesco prodává obchodní centrum My v centru Prahy. Posudek ho ... - Info.cz

Info.cz Tesco prodává obchodní centrum My v centru Prahy. Posudek ho ... Info.cz Pražské Obchodní centrum Letňany od něj koupila německá společnost Union Institutional Investment GmbH. Tesco rovněž prodalo v Liberci i nákupní centrum Forum. Realitní společnost Rockcastle za něj zaplatila 80 milionů eur (2,2 miliardy Kč). Řetězec se ... Tesco prodá pražský obchodní dům MájNovinky.czTesco prodává obchodní dům MyStavební fórumvšech 15 zpravodajských článků »

Nový král mezi chrámy konzumu. Centrum Chodov láká na kino, kde ... - iDNES.cz

iDNES.cz Nový král mezi chrámy konzumu. Centrum Chodov láká na kino, kde ... iDNES.cz V počtu prodejen se tak stal největším v ČR, rozlohou však stále kraluje Obchodní centrum Letňany , které má 125 tisíc m² - o 23 tisíc m² více než konkurence z Chodova. „Nové“ Centrum Chodov otevírá po třech letech nákladných rekonstrukcí. Do přestavby ... a další »

V Česku se příští rok neotevře žádné obchodní centrum, poprvé od ... - E15.cz

E15.cz V Česku se příští rok neotevře žádné obchodní centrum, poprvé od ... E15.cz V Česku se v příštím roce neotevře po 22 letech žádné nové obchodní centrum. Naposledy se to stalo v roce 1995. V dalších pěti letech by nová obchodní centra mohla vyrůst v Plzni, Zlíně, Brně, Ostravě a Praze. Informaci uvedla realitně poradenská ... a další »

Praha další obchodní centra

Arkády Pankrác, Avion Shopping Park Praha, Centrum Černý Most, EuroPark Štěrboholy, Fashion Arena Outlet Štěrboholy, Galerie Butovice, Galerie Harfa, Metropole Zličín, Nákupní centrum Eden, Nákupní centrum Palladium, Nákupní centrum Šestka, Nákupní Galerie Fénix Vysočanská, Nákupní Galerie Myslbek, Novodvorská Plaza, Obchodní centrum Nový Smíchov, OC Chodov, OC DBK Budějovická, OC Růže, OD Kotva, Palác Flóra, Park Hostivař, Pasáž Černá Růže

Nákupní centrum Obchodní centrum Letňany naleznete na adrese Veselská 663, 199 00 Praha.