OC Letňany

Obchodní centrum Letňany

Obchodní centrum Letňany obchody

Další informace o naleznete na oficiálních webových stránkách www.oc-letnany.cz.

Tesco prodalo Obchodní centrum Letňany, hypermarket zůstane v ... - iDNES.cz

iDNES.cz Tesco prodalo Obchodní centrum Letňany , hypermarket zůstane v ... iDNES.cz Obchodní řetězec Tesco prodal pražské Obchodní centrum Letňany německé společnosti Union Institutional Investment GmbH. Hodnotu miliardové transakce firmy nezveřejnily. Dohoda podléhá schválení antimonopolního úřadu. Hypermarket Tesco v ...Tesco prodalo Němcům pražské Obchodní centrum Letňany ...Hospodářské novinyTesco prodalo další obchodní centrum v Česku, pražské Letňany ...Aktuálně.czTesco prodalo největší obchodní centrum v ČeskuE15.czdenik.czvšech 8 zpravodajských článků »

Obchodní centrum Letňany mění majitele: Miliardový obchod ... - Blesk pro ženy (Registrace)

Blesk pro ženy (Registrace) Obchodní centrum Letňany mění majitele: Miliardový obchod ... Blesk pro ženy (Registrace) Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) schválil prodej pražského Obchodního centra Letňany německé společnosti Union Institutional Investment GmbH. Obchodní centrum Letňany prodal řetězec Tesco. Přesnou hodnotu transakce firmy ...a další »

CBRE GI si na nákup OC Letňany vzala třímiliardový úvěr od ... - Euro.cz

Euro.cz CBRE GI si na nákup OC Letňany vzala třímiliardový úvěr od ... Euro.cz Obchodní centrum Letňany . 02. února, 11:30. Česká pobočka CBRE Global Investors působí jako zprostředkovatel obchodu mezi britskou sítí Tesco a německým fondem. Půjčku ve výši 108 milionů eur, tedy přes 2,9 miliardy korun poskytne CBRE podle ...a další »

Tesco má kupce pro pražské obchodní centrum Letňany - E15.cz

E15.cz Tesco má kupce pro pražské Obchodní centrum Letňany E15.cz Vlastník řetězce Tesco je těsně před uzavřením dohody s americkým investičním gigantem CBRE Global Investors. Transakce v řádu vyšších miliard korun je na spadnutí v pražských Letňanech. Maloobchodní řetězec Tesco se tam dostává do závěrečné fáze ...a další »

BYZNYS DNE: Kdo vydělá na Trumponomice, aneb vyplatí se sázka ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz BYZNYS DNE: Kdo vydělá na Trumponomice, aneb vyplatí se sázka ... Lidovky.cz Obchodní řetězec Tesco prodal pražské Obchodní centrum Letňany německé společnosti Union Institutional Investment GmbH. Hodnotu miliardové transakce firmy nezveřejnily. Dohoda podléhá schválení Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže.a další »

Vzducholoď, ponorka nebo obří robot: V Letňanech probíhá výstava ... - Blesk.cz

Vzducholoď, ponorka nebo obří robot: V Letňanech probíhá výstava ... Blesk.cz Pražané se vzdělávají přímo na chodbách nákupního domu. S netradiční výstavou totiž přišlo Obchodní centrum Letňany , které hravou a nenásilnou formou předvádí svým návštěvníkům sérii výstavních míst o vynálezech a významných objevech lidstva.

Elitní lezci zdolávali v Praze horolezeckou stěnu na čas - iDNES.cz

iDNES.cz Elitní lezci zdolávali v Praze horolezeckou stěnu na čas iDNES.cz Čtrnáctimetrovou stěnu slézali závodníci vždy ve dvou. Šlo každou desetinku sekundy, ten pomalejší byl vyřazen. Obchodní centrum Letňany v sobotu 29. října hostilo závod v rychlostním zdolávání horolezecké stěny KO Speed Climbing. Na KO Speed ...Závody v lezení KO SPEED CLIMBING v nákupním centru v PrazeLezecvšech 2 zpravodajských článků »

Tesco se v Česku dostalo ze ztrát a vydělalo rekordních 3,3 miliardy ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Tesco se v Česku dostalo ze ztrát a vydělalo rekordních 3,3 miliardy ... Aktuálně.cz Prodejny v Česku, na Slovensku, v Maďarsku a v Polsku mají vedení v Praze. Britský řetězec loni v listopadu prodal pražské Obchodní centrum Letňany německé společnosti Union Institutional Investment GmbH. V létě firma prodala v Liberci nákupní centrum ...Tesco se v Česku vymanilo ze ztrát do rekordního ziskuNovinky.czTesco v Česku vybředlo ze ztráty. Loni vydělalo přes tři miliardyEuro.czvšech 8 zpravodajských článků »

Velké obchody budou muset mít zavřeno o sedmi svátcích - Euro.cz

Euro.cz Velké obchody budou muset mít zavřeno o sedmi svátcích Euro.cz Velké obchody budou muset mít ze zákona zavřeno o sedmi svátcích, jak to požadovaly odbory. Schválila to dnes Sněmovna na návrh Senátu a přes odpor pravice. Úpravu, proti níž protestovala také Hospodářská komora ČR, nyní dostane k podpisu ...a další »

Obchodní centra dozrála, touží po faceliftu - Euro.cz

Euro.cz Obchodní centra dozrála, touží po faceliftu Euro.cz Velkou proměnou prošlo ve druhé polovině roku 2014 také pražské Obchodní centrum Letňany . Tvář změnila nákupní pasáž i místní hypermarket Tesco. Podle ředitelky marketingu Renaty Nejtkové trendy velí k návratu k přírodním produktům, jedním z ...

Praha další obchodní centra

Arkády Pankrác, Avion Shopping Park Praha, Centrum Černý Most, EuroPark Štěrboholy, Fashion Arena Outlet Štěrboholy, Galerie Butovice, Galerie Harfa, Metropole Zličín, Nákupní centrum Eden, Nákupní centrum Palladium, Nákupní centrum Šestka, Nákupní Galerie Fénix Vysočanská, Nákupní Galerie Myslbek, Novodvorská Plaza, Obchodní centrum Nový Smíchov, OC Chodov, OC DBK Budějovická, OC Růže, OD Kotva, Palác Flóra, Park Hostivař, Pasáž Černá Růže

Nákupní centrum Obchodní centrum Letňany naleznete na adrese Veselská 663, 199 00 Praha.