OC Letňany

Obchodní centrum Letňany

Obchodní centrum Letňany obchody

Další informace o naleznete na oficiálních webových stránkách www.oc-letnany.cz.

Obchodní centrum Letňany mění majitele: Miliardový obchod ... - Blesk pro ženy (Registrace)

Blesk pro ženy (Registrace) Obchodní centrum Letňany mění majitele: Miliardový obchod ... Blesk pro ženy (Registrace) Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) schválil prodej pražského Obchodního centra Letňany německé společnosti Union Institutional Investment GmbH. Obchodní centrum Letňany prodal řetězec Tesco. Přesnou hodnotu transakce firmy ...a další »

Tesco prodalo Němcům pražské Obchodní centrum Letňany ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Tesco prodalo Němcům pražské Obchodní centrum Letňany ... Hospodářské noviny Obchodní řetězec Tesco prodal pražské Obchodní centrum Letňany německé společnosti Union Institutional Investment. Informovala o tom společnost Tesco. Hodnotu miliardové transakce firmy nezveřejnily. Dohoda podléhá schválení Úřadu pro ochranu ...Tesco prodalo další obchodní centrum v Česku, pražské Letňany ...Aktuálně.czTesco prodalo největší obchodní centrum v ČeskuE15.czÚOHS začal posuzovat prodej pražského Obchodního centra Letňanydenik.czvšech 8 zpravodajských článků »

Podepsáno: Penta prodala Florentinum Tvrdíkovým Číňanům ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Podepsáno: Penta prodala Florentinum Tvrdíkovým Číňanům ... Lidovky.cz PRAHA Investiční skupina Penta ve středu podepsala dohodu o prodeji svého pražského administrativního komplexu Florentinum čínské skupině CEFC, která podala nejvyšší nabídku. O tomto mimořádném obchodu už informovaly tento týden Lidové noviny.a další »

CBRE GI si na nákup OC Letňany vzala třímiliardový úvěr od ... - Euro.cz

Euro.cz CBRE GI si na nákup OC Letňany vzala třímiliardový úvěr od ... Euro.cz Obchodní centrum Letňany . 02. února, 11:30. Česká pobočka CBRE Global Investors působí jako zprostředkovatel obchodu mezi britskou sítí Tesco a německým fondem. Půjčku ve výši 108 milionů eur, tedy přes 2,9 miliardy korun poskytne CBRE podle ...a další »

Tesco loni v Česku mírně zvýšilo tržby, i přes pokles počtu prodejen ... - MS v Hokeji

MS v Hokeji Tesco loni v Česku mírně zvýšilo tržby, i přes pokles počtu prodejen ... MS v Hokeji Britský řetězec prodal pražské Obchodní centrum Letňany německé společnosti Union Institutional Investment GmbH. Podle v pondělí zveřejněné studie The European Retail Investment Perspective 2017 poradenské společnosti JLL dosáhla cena obchodu ...a další »

Vzducholoď, ponorka nebo obří robot: V Letňanech probíhá výstava ... - Blesk.cz

Vzducholoď, ponorka nebo obří robot: V Letňanech probíhá výstava ... Blesk.cz Pražané se vzdělávají přímo na chodbách nákupního domu. S netradiční výstavou totiž přišlo Obchodní centrum Letňany , které hravou a nenásilnou formou předvádí svým návštěvníkům sérii výstavních míst o vynálezech a významných objevech lidstva.

Tesco má kupce pro pražské obchodní centrum Letňany - E15.cz

E15.cz Tesco má kupce pro pražské Obchodní centrum Letňany E15.cz Vlastník řetězce Tesco je těsně před uzavřením dohody s americkým investičním gigantem CBRE Global Investors. Transakce v řádu vyšších miliard korun je na spadnutí v pražských Letňanech. Maloobchodní řetězec Tesco se tam dostává do závěrečné fáze ...a další »

Velké ztráty jsou pryč. Tesco vykázalo rekordní zisk - ceskatelevize.cz/ct24

ceskatelevize.cz/ct24 Velké ztráty jsou pryč. Tesco vykázalo rekordní zisk ceskatelevize.cz/ct24 Britský řetězec loni v listopadu prodal pražské Obchodní centrum Letňany německé společnosti Union Institutional Investment GmbH. V létě pak firma prodala v Liberci nákupní centrum Forum. Tesco vyčlenilo do samostatných společností celkem pět svých ...Tesco se v Česku dostalo ze ztrát a vydělalo rekordních 3,3 miliardy ...Aktuálně.czTesco se v Česku vymanilo ze ztrát do rekordního ziskuNovinky.czvšech 8 zpravodajských článků »

Trest za účetní podvod. Tesco zaplatí pokutu 129 milionů liber - Týden.cz

Týden.cz Trest za účetní podvod. Tesco zaplatí pokutu 129 milionů liber Týden.cz Největší britská maloobchodní společnost Tesco zaplatí pokutu 129 milionů liber (4,03 miliardy Kč) za účetní podvod. V minulosti nadhodnotila své zisky o 326 milionů liber. Firma se na zaplacení dohodla s britským Úřadem pro vyšetřování závažných ...a další »

Zlatý věk obchodních center pokračuje. Letos přibudou nová - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Zlatý věk obchodních center pokračuje. Letos přibudou nová Hospodářské noviny Rok 2017 bude bohatý na nové prodejny. Nákupní střediska a parky nabídnou téměř 80 tisíc metrů čtverečních nových prodejních ploch. Na podzim dokončí společnost Unibail-Rodamco modernizaci Centra Chodov v Praze. Zákazníci tak na místě budou mít ...a další »

Praha další obchodní centra

Arkády Pankrác, Avion Shopping Park Praha, Centrum Černý Most, EuroPark Štěrboholy, Fashion Arena Outlet Štěrboholy, Galerie Butovice, Galerie Harfa, Metropole Zličín, Nákupní centrum Eden, Nákupní centrum Palladium, Nákupní centrum Šestka, Nákupní Galerie Fénix Vysočanská, Nákupní Galerie Myslbek, Novodvorská Plaza, Obchodní centrum Nový Smíchov, OC Chodov, OC DBK Budějovická, OC Růže, OD Kotva, Palác Flóra, Park Hostivař, Pasáž Černá Růže

Nákupní centrum Obchodní centrum Letňany naleznete na adrese Veselská 663, 199 00 Praha.