OC Letňany

Obchodní centrum Letňany

Obchodní centrum Letňany obchody

Další informace o naleznete na oficiálních webových stránkách www.oc-letnany.cz.

Vzducholoď, ponorka nebo obří robot: V Letňanech probíhá výstava ... - Blesk.cz

Vzducholoď, ponorka nebo obří robot: V Letňanech probíhá výstava ... Blesk.cz Pražané se vzdělávají přímo na chodbách nákupního domu. S netradiční výstavou totiž přišlo Obchodní centrum Letňany , které hravou a nenásilnou formou předvádí svým návštěvníkům sérii výstavních míst o vynálezech a významných objevech lidstva.

Velké obchody budou muset mít zavřeno o sedmi svátcích - Euro.cz

Euro.cz Velké obchody budou muset mít zavřeno o sedmi svátcích Euro.cz Velké obchody budou muset mít ze zákona zavřeno o sedmi svátcích, jak to požadovaly odbory. Schválila to dnes Sněmovna na návrh Senátu a přes odpor pravice. Úpravu, proti níž protestovala také Hospodářská komora ČR, nyní dostane k podpisu ...a další »

České nemovitosti zažily rekordní začátek roku. Investoři za ně ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny České nemovitosti zažily rekordní začátek roku. Investoři za ně ... Hospodářské noviny V hlavním městě v prvním čtvrtletí změnilo majitele také Obchodní centrum Letňany . Nového vlastníka získala i brněnská Olympia, která je největším obchodním domem na Moravě. Nábytkářský řetězec Ikea se pak zbavil svého maloobchodního parku na ...

Tesco prodalo Obchodní centrum Letňany, hypermarket zůstane v ... - iDNES.cz

iDNES.cz Tesco prodalo Obchodní centrum Letňany , hypermarket zůstane v ... iDNES.cz Obchodní řetězec Tesco prodal pražské Obchodní centrum Letňany německé společnosti Union Institutional Investment GmbH. Hodnotu miliardové transakce firmy nezveřejnily. Dohoda podléhá schválení antimonopolního úřadu. Hypermarket Tesco v ...Tesco prodalo Němcům pražské Obchodní centrum Letňany ...Hospodářské novinyTesco prodalo další obchodní centrum v Česku, pražské Letňany ...Aktuálně.czTesco prodalo největší obchodní centrum v ČeskuE15.czdenik.czvšech 8 zpravodajských článků »

Tesco loni zvýšilo provozní zisk o 30 procent - Novinky.cz

Novinky.cz Tesco loni zvýšilo provozní zisk o 30 procent Novinky.cz V Česku Tesco loni v listopadu prodalo pražské Obchodní centrum Letňany německé společnosti Union Institutional Investment GmbH. V létě firma prodala v Liberci nákupní centrum Forum. Do samostatných společností pak řetězec vyčlenil celkem pět svých ...a další »

Obchodní centrum Letňany mění majitele: Miliardový obchod ... - Blesk pro ženy (Registrace)

Blesk pro ženy (Registrace) Obchodní centrum Letňany mění majitele: Miliardový obchod ... Blesk pro ženy (Registrace) Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) schválil prodej pražského Obchodního centra Letňany německé společnosti Union Institutional Investment GmbH. Obchodní centrum Letňany prodal řetězec Tesco. Přesnou hodnotu transakce firmy ...a další »

CBRE GI si na nákup OC Letňany vzala třímiliardový úvěr od ... - Euro.cz

Euro.cz CBRE GI si na nákup OC Letňany vzala třímiliardový úvěr od ... Euro.cz Obchodní centrum Letňany . 02. února, 11:30. Česká pobočka CBRE Global Investors působí jako zprostředkovatel obchodu mezi britskou sítí Tesco a německým fondem. Půjčku ve výši 108 milionů eur, tedy přes 2,9 miliardy korun poskytne CBRE podle ...a další »

Podepsáno: Penta prodala Florentinum Tvrdíkovým Číňanům ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Podepsáno: Penta prodala Florentinum Tvrdíkovým Číňanům ... Lidovky.cz PRAHA Investiční skupina Penta ve středu podepsala dohodu o prodeji svého pražského administrativního komplexu Florentinum čínské skupině CEFC, která podala nejvyšší nabídku. O tomto mimořádném obchodu už informovaly tento týden Lidové noviny.a další »

Tesco má kupce pro pražské obchodní centrum Letňany - E15.cz

E15.cz Tesco má kupce pro pražské Obchodní centrum Letňany E15.cz Vlastník řetězce Tesco je těsně před uzavřením dohody s americkým investičním gigantem CBRE Global Investors. Transakce v řádu vyšších miliard korun je na spadnutí v pražských Letňanech. Maloobchodní řetězec Tesco se tam dostává do závěrečné fáze ...a další »

Tesco se v Česku dostalo ze ztrát a vydělalo rekordních 3,3 miliardy ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Tesco se v Česku dostalo ze ztrát a vydělalo rekordních 3,3 miliardy ... Aktuálně.cz Prodejny v Česku, na Slovensku, v Maďarsku a v Polsku mají vedení v Praze. Britský řetězec loni v listopadu prodal pražské Obchodní centrum Letňany německé společnosti Union Institutional Investment GmbH. V létě firma prodala v Liberci nákupní centrum ...Tesco se loni v ČR vymanilo ze ztrát a vydělalo 3,3 mld. KčČeské novinyTesco se v Česku vymanilo ze ztrát do rekordního ziskuNovinky.czvšech 8 zpravodajských článků »

Praha další obchodní centra

Arkády Pankrác, Avion Shopping Park Praha, Centrum Černý Most, EuroPark Štěrboholy, Fashion Arena Outlet Štěrboholy, Galerie Butovice, Galerie Harfa, Metropole Zličín, Nákupní centrum Eden, Nákupní centrum Palladium, Nákupní centrum Šestka, Nákupní Galerie Fénix Vysočanská, Nákupní Galerie Myslbek, Novodvorská Plaza, Obchodní centrum Nový Smíchov, OC Chodov, OC DBK Budějovická, OC Růže, OD Kotva, Palác Flóra, Park Hostivař, Pasáž Černá Růže

Nákupní centrum Obchodní centrum Letňany naleznete na adrese Veselská 663, 199 00 Praha.