OC Letňany

Obchodní centrum Letňany

Obchodní centrum Letňany obchody

Další informace o naleznete na oficiálních webových stránkách www.oc-letnany.cz.

CBRE GI si na nákup OC Letňany vzala třímiliardový úvěr od ... - Euro.cz

Euro.cz CBRE GI si na nákup OC Letňany vzala třímiliardový úvěr od ... Euro.cz Obchodní centrum Letňany . 02. února, 11:30. Česká pobočka CBRE Global Investors působí jako zprostředkovatel obchodu mezi britskou sítí Tesco a německým fondem. Půjčku ve výši 108 milionů eur, tedy přes 2,9 miliardy korun poskytne CBRE podle ...a další »

Podepsáno: Penta prodala Florentinum Tvrdíkovým Číňanům ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Podepsáno: Penta prodala Florentinum Tvrdíkovým Číňanům ... Lidovky.cz PRAHA Investiční skupina Penta ve středu podepsala dohodu o prodeji svého pražského administrativního komplexu Florentinum čínské skupině CEFC, která podala nejvyšší nabídku. O tomto mimořádném obchodu už informovaly tento týden Lidové noviny.a další »

Tesco loni v Česku mírně zvýšilo tržby, i přes pokles počtu prodejen ... - MS v Hokeji

MS v Hokeji Tesco loni v Česku mírně zvýšilo tržby, i přes pokles počtu prodejen ... MS v Hokeji Britský řetězec prodal pražské Obchodní centrum Letňany německé společnosti Union Institutional Investment GmbH. Podle v pondělí zveřejněné studie The European Retail Investment Perspective 2017 poradenské společnosti JLL dosáhla cena obchodu ...a další »

Vzducholoď, ponorka nebo obří robot: V Letňanech probíhá výstava ... - Blesk.cz

Vzducholoď, ponorka nebo obří robot: V Letňanech probíhá výstava ... Blesk.cz Pražané se vzdělávají přímo na chodbách nákupního domu. S netradiční výstavou totiž přišlo Obchodní centrum Letňany , které hravou a nenásilnou formou předvádí svým návštěvníkům sérii výstavních míst o vynálezech a významných objevech lidstva.

V Tescu už nemusíte jen nakupovat, ale může odtamtud posílat i ... - Info.cz

Info.cz V Tescu už nemusíte jen nakupovat, ale může odtamtud posílat i ... Info.cz Nová služba „mezinárodní převod peněz“, kterou Tesco nabízí ve spolupráci se společností MoneyGram, umožní rychlé a snadné zasílání peněz jak do zahraniční, tak i v rámci daného státu. Hlavní výhodou je rychlost takové transakce – obvykle během 15 ...

Tesco se v Česku dostalo ze ztrát a vydělalo rekordních 3,3 miliardy ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Tesco se v Česku dostalo ze ztrát a vydělalo rekordních 3,3 miliardy ... Aktuálně.cz Prodejny v Česku, na Slovensku, v Maďarsku a v Polsku mají vedení v Praze. Britský řetězec loni v listopadu prodal pražské Obchodní centrum Letňany německé společnosti Union Institutional Investment GmbH. V létě firma prodala v Liberci nákupní centrum ...Tesco se v Česku vymanilo ze ztrát do rekordního ziskuNovinky.czvšech 8 zpravodajských článků »

Tesco má kupce pro pražské obchodní centrum Letňany - E15.cz

E15.cz Tesco má kupce pro pražské Obchodní centrum Letňany E15.cz Vlastník řetězce Tesco je těsně před uzavřením dohody s americkým investičním gigantem CBRE Global Investors. Transakce v řádu vyšších miliard korun je na spadnutí v pražských Letňanech. Maloobchodní řetězec Tesco se tam dostává do závěrečné fáze ...a další »

V Česku probíhá výprodej obchodních domů. Jen za poslední týden ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny V Česku probíhá výprodej obchodních domů. Jen za poslední týden ... Hospodářské noviny Majitele takto začátkem roku změnilo Obchodní centrum Letňany , jehož hodnotu realitní poradci odhadli zhruba na 6,3 miliardy korun, dokončen byl prodej největšího nákupního střediska na Moravě − brněnské Olympie. Za tu německý fond Deutsche ...

Obchodní centrum Letňany mění majitele: Miliardový obchod ... - Blesk pro ženy (Registrace)

Blesk pro ženy (Registrace) Obchodní centrum Letňany mění majitele: Miliardový obchod ... Blesk pro ženy (Registrace) Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) schválil prodej pražského Obchodního centra Letňany německé společnosti Union Institutional Investment GmbH. Obchodní centrum Letňany prodal řetězec Tesco. Přesnou hodnotu transakce firmy ...a další »

Tesco prodalo Němcům pražské Obchodní centrum Letňany ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Tesco prodalo Němcům pražské Obchodní centrum Letňany ... Hospodářské noviny Obchodní řetězec Tesco prodal pražské Obchodní centrum Letňany německé společnosti Union Institutional Investment. Informovala o tom společnost Tesco. Hodnotu miliardové transakce firmy nezveřejnily. Dohoda podléhá schválení Úřadu pro ochranu ...Tesco prodalo další obchodní centrum v Česku, pražské Letňany ...Aktuálně.czTesco prodalo největší obchodní centrum v ČeskuE15.czÚOHS začal posuzovat prodej pražského Obchodního centra Letňanydenik.czvšech 8 zpravodajských článků »

Praha další obchodní centra

Arkády Pankrác, Avion Shopping Park Praha, Centrum Černý Most, EuroPark Štěrboholy, Fashion Arena Outlet Štěrboholy, Galerie Butovice, Galerie Harfa, Metropole Zličín, Nákupní centrum Eden, Nákupní centrum Palladium, Nákupní centrum Šestka, Nákupní Galerie Fénix Vysočanská, Nákupní Galerie Myslbek, Novodvorská Plaza, Obchodní centrum Nový Smíchov, OC Chodov, OC DBK Budějovická, OC Růže, OD Kotva, Palác Flóra, Park Hostivař, Pasáž Černá Růže

Nákupní centrum Obchodní centrum Letňany naleznete na adrese Veselská 663, 199 00 Praha.