Nákupní park Trmice Ústí Nad Labem

Nákupní park Ústí nad Labem obchody

Další informace o naleznete na oficiálních webových stránkách www.nakupniparktrmice.cz.

Máme kompletní zdražení MHD: Měsíční bude stát o 125 Kč víc - denik.cz

denik.cz Máme kompletní zdražení MHD: Měsíční bude stát o 125 Kč víc denik.cz Ve hře je kvůli úhradám i ohrožený nákup 26 nových nízkopodlažních trolejbusů za peníze z EU v rámci IPRM. Pokud by se neuskutečnil, mohlo by to ohrozit i obdobný projekt v Mostu. „Pokud by IPRM Mobilita v Ústí nad Labem nebyl realizován, ... Ústecký dopravní podnik zdraží od prosince jízdnéFinanční noviny všechny zpravodajské články: 6 »

Černý scénář ústecké MHD: Jízdné podraží! - denik.cz

denik.cz Černý scénář ústecké MHD: Jízdné podraží! denik.cz Ústí nad Labem /AKTUALIZOVÁNO/ – Ohrožený je dokonce i nákup šestadvaceti nových trolejbusů, podnik na to nemá peníze. Nákup nových trolejbusů je ohrožen. Tím to ale nekončí, nejenže si Ústí nebude moci dovolit obnovu vozového parku , ještě připravuje ... a další »

ARCHITEKTURA: Dvakrát z Německa - Neviditelný pes

Neviditelný pes ARCHITEKTURA: Dvakrát z Německa Neviditelný pes Ale pokud se to přece jen povede, vznikají kvalitní lokální dominanty, na něž jsou – navzdory počátečným diskusím – nakonec v příslušných městech pyšní (Národní technická knihovna v Praze-Dejvicích, most přes Labe v Ústí nad Labem , Univerzitní centrum ...

Nový dům v centru Plzně nebude jen obchodem; bude mít více funkcí - Finanční noviny

Finanční noviny Nový dům v centru Plzně nebude jen obchodem; bude mít více funkcí Finanční noviny Budeme se je snažit přesvědčit, aby dali připomínky k procesu EIA. Projekt předložený v dokumentaci, chceme zastavit, dodal. Česká firma Amádeus Real as už postavila podobná polyfunkční ale menší centra v Praze, Liberci, Ústí nad Labem a Hradci ... a další »

Klimatizace v MHD? Zatím ne - Ústecký deník

Ústecký deník Klimatizace v MHD? Zatím ne Ústecký deník Ústí nad Labem - Ačkoliv většinu léta mělo slunečné počasí dovolenou, předposlední srpnový týden přišel s pařáky, které trhají teplotní rekordy. Pro lidi, kteří využívají městskou hromadnou dopravu, se tak čekání na červené nebo na zastávkách proměnilo ...

Návštěvnost outletových center roste - MaM.cz

Návštěvnost outletových center roste MaM.cz Nedaleko Ústí nad Labem by měl vzniknout zřejmě největší tuzemský outlet nazvaný Centrum obchodních služeb Knínice. Poblíž Hladkých Životic na Novojičínsku je připravována stavba komplexu Designer Outlet Village Moravia, který je projektován pro takřka ... a další »

Ústí nad Labem je plné chátrajících domů - denik.cz

denik.cz Ústí nad Labem je plné chátrajících domů denik.cz Ústí nad Labem /GRAFIKA/ – Plno hnědých fleků najdete na mapě Ústí. Ty vyznačují brownfields, tedy chátrajících areály a domy. Ústí je tímto jevem postiženo iv centru města a na velkých sídlištích. Například jeden brownfield zmizel (sektorové centrum, ... a další »

Nový dům v centru Plzně nebude jen obchodem; bude mít více funkcí - České noviny

České noviny Nový dům v centru Plzně nebude jen obchodem; bude mít více funkcí České noviny Budeme se je snažit přesvědčit, aby dali připomínky k procesu EIA. Projekt předložený v dokumentaci, chceme zastavit, dodal. Česká firma Amádeus Real as už postavila podobná polyfunkční ale menší centra v Praze, Liberci, Ústí nad Labem a Hradci ... a další »

ČD chtějí revitalizovat rychlíkové vagony za 125 milionů Kč - Finanční noviny

Finanční noviny ČD chtějí revitalizovat rychlíkové vagony za 125 milionů Kč Finanční noviny České dráhy již nasazují více než 60 revitalizovaných vozů z předchozích zakázek na rychlíkové spoje především z Prahy do Českých Budějovic přes Příbram a Písek az Prahy do Chebu přes Plzeň i Ústí nad Labem . Několik vozů je již v provozu také na Moravě ... a další »

Předzahrádky v centru praskají ve švech, poplatek město snížilo - Ústecký deník

Ústecký deník Předzahrádky v centru praskají ve švech, poplatek město snížilo Ústecký deník Ústí nad Labem – Ať už k rozmarnému nebo tomu pravému, chladnějšímu či horkému, restaurační předzahrádky k létu prostě patří. Centrum města plní od května do září a jejich provozovatelům značně zvyšují zisky. Mohou s nimi ale být i problémy. ...

Ústí nad Labem další obchodní centra

OC Forum Ústí nad Labem, OD Labe

Nákupní centrum Nákupní park Ústí nad Labem naleznete na adrese Tyršova 885 (Trnice), 400 04 Ustí nad Labem.