Nákupní park Karviná

Nákupní park Karviná obchody

Další informace o naleznete na oficiálních webových stránkách www.nakupniparkkarvina.cz.

Karvinská škola stále bojuje se žloutenkou - Karvinský deník

Karvinský deník Karvinská škola stále bojuje se žloutenkou Karvinský deník V pondělí 5. února měla na karvinské ZŠ Družby skončit přísná hygienická a karanténní opatření spojená se žloutenkou, která se na škole objevila na začátku letošního roku. Kvůli nákaze jednoho z chlapců druhé třídy zde však budou opatření u vybraných ...a další »

Mrazivé body, které Karvinou hřejí - Karvinský deník

Karvinský deník Mrazivé body, které Karvinou hřejí Karvinský deník Účastník letošního ročníku Evropské ligy toho v Karviné moc nepředvedl a zaslouženě prohrál. Svého trenéra Bohumila Páníka naštval. „Předvedli jsme bázlivý výkon. Pět hráčů bylo úplně tragických. Do toho gólu z penalty jsme Karviné jakž takž ... a další »

Házenkářské derby pro Baník - Karvinský deník

Karvinský deník Házenkářské derby pro Baník Karvinský deník Před osmi stovkami diváků kralovali na palubovce díky lepší obraně. „Bylo to pěkné derby. Já jsem spokojený, protože hráči byli bojovně nastaveni po celých šedesát minut. Karviné ale musím pogratulovat k zaslouženému vítězství a musím zopakovat, že je ...a další »

Hraničáři zahájili vodáckou sezonu - Karvinský deník

Karvinský deník Hraničáři zahájili vodáckou sezonu Karvinský deník „Čekali jsme na to celou zimu, je to vždy akce, na kterou se všichni těšíme,“ poznamenal vedoucí vodáckého oddílu Hraničář Ivan Jurčík. Tradiční akce proběhla snad v nejhorším možném počasí, jaké si kdo mohl představit. Zatímco během pracovního týdne ...a další »

Náměstí letos zřejmě nebude - Karvinský deník

Karvinský deník Náměstí letos zřejmě nebude Karvinský deník Původní termín ukončení prací měl být září 2018. Společenství firem, které stavbu provádějí, požádaly o roční odklad (Deník informoval nedávno). Na pondělním zastupitelstvu zástupce zhotovitele stavby během své prezentace vysvětloval důvody zpoždění a ...

V Těšíně góly neviděli - Karvinský deník

Karvinský deník V Těšíně góly neviděli Karvinský deník „Na šance jsme vyhráli, ale jinak to bylo celkem vyrovnané a v naší situaci bereme každý bod. Hodí se,“ nepohrdl remízou trenér českotěšínských fotbalistů Richard Beneš. Zápas se znovu musel odehrát na umělce na Frýdecké, která domácím zase tolik ...a další »

Každá kniha si najde svého čtenáře, říká oceněný antikvář - Karvinský deník

Karvinský deník Každá kniha si najde svého čtenáře, říká oceněný antikvář Karvinský deník Když před necelými devíti lety antikvariát v Bohumíně otevíral, měl Václav Šamal v regálech jen pár desítek knížek. Dnes jich má přímo „na krámě“ téměř třicet tisíc a dalších 20 tisíc v příručních skladech. Svou lásku ke knihám si přitom nese už od ... a další »

OBRAZEM: V Těrlicku vznikl netradiční polorondel - Karvinský deník

Karvinský deník OBRAZEM: V Těrlicku vznikl netradiční polorondel Karvinský deník Klasická křižovatka s pěti rameny byla místem rizikových situací a kolizí. Vedení radnice proto iniciovalo přestavbu křižovatky na rondel. "Vše bylo připraveno. Měla to být klasická okružní křižovatka, ale Havířov nám to nedovolil, takže se vymyslela ... a další »

Sváteční nákup jen v malém obchodě - Karvinský deník

Karvinský deník Sváteční nákup jen v malém obchodě Karvinský deník Stejně na tom bude i přilehlý Nákupní park Karviná , kde mají rozlohu pod 200 metrů čtverečních jen dva obchody. Otevřít by se jim tak nevyplatilo. Nakoupíte ale v menších prodejnách, například ze sítě Hruška nebo Coop. „Na Karvinsku bude zavřeno v 16 ...

Karvinští fotbalisté dali v Jablonci tři góly, přesto prohráli - Karvinský deník

Karvinský deník Karvinští fotbalisté dali v Jablonci tři góly, přesto prohráli Karvinský deník Karvinští, které i odborná veřejnost bere za pokračovatele FC Karviná, ačkoliv je to těžký omyl, vedli v Jablonci v poločase 3:1, přesto si neodvezli ani bod. Místní stadion dělal čest svému jménu, diváci v úvodním ligovém kole viděli osmigólovou ... a další »

Karviná další obchodní centra

Obchodní Centrum Karviná

Nákupní centrum Nákupní park Karviná naleznete na adrese Nádražní 1936/4, 733 01 Karviná.