Nákupní centrum Eden

Nákupní centrum Eden

Nákupní centrum Eden obchody

Další informace o naleznete na oficiálních webových stránkách www.nceden.cz.

Prodej krásného bytu 4+1/3xL (95m2), Kazašská, Praha 10 - Vršovice - iDNES.cz

iDNES.cz Prodej krásného bytu 4+1/3xL (95m2), Kazašská, Praha 10 - Vršovice iDNES.cz V bezprostřední blízkosti domu je veškerá občanská vybavenost (nákupní centrum EDEN ), školka, škola, sportoviště (stadion Bohemians a Slavia), plavecký bazén a koupaliště, MHD 5 minut chůze od domu, centrum města 10 minut. Cena bytu 6.500.000,- Kč ...

E-shopy odpálily povánoční slevy už na Boží hod, šplhají až na 80 ... - iDNES.cz

E-shopy odpálily povánoční slevy už na Boží hod, šplhají až na 80 ... iDNES.cz Vánoční nákupní horečka o svátcích ustala. Maloobchodní prodejci o to více zbrojí na slevové akce a doprodeje. Zatímco e-shopy roztočily kola slev už den po Ježíškovi, povánoční nákupy v kamenných obchodech začnou až ve středu ráno a stánky konzumu ...a další »

Na Štědrý den se bude v Praze tradičně rozlévat rybí polévka - České noviny

České noviny Na Štědrý den se bude v Praze tradičně rozlévat rybí polévka České noviny Na Štědrý den si mohou lidé přijít pochutnat na tradičním vánočním pokrmu do Vršovic před Nákupní centrum Eden . Polévku bude od 10:00 do 12:00 rozlévat starosta Prahy 10 Vladimír Novák. Již v sobotu 16. prosince nabízela zájemcům polévku starostka ...a další »

Dívka, která se v nákupním centru pokusila unést děti, je na svobodě ... - iRozhlas.cz

iRozhlas.cz Dívka, která se v nákupním centru pokusila unést děti, je na svobodě ... iRozhlas.cz Na Praze 10, kde se nachází Nákupní centrum Eden , není dívka, která se pokusila o únos, neznámá. Lidé si na facebookovém účtu městské části stěžují, že dívka „je malá sadistka“. „Trápila dceru, když jsme spolu čekaly na semaforu,“ napsala jedna z ...a další »

Otevírací doba o svátcích - iDNES.cz

iDNES.cz Otevírací doba o svátcích iDNES.cz Zákon o prodejní době v maloobchodě a velkoobchodě nařizuje, že obchody s plochou nad 200 m2 musí mít zavřeno na Nový rok, Velikonoční pondělí, 8. května, 28. září, 28. října, 25. a 26. prosince. Na Štědrý den budou moci být otevřeny jen do 12 hodin.

Nákupní centrum Eden ovládla výtvarná soutěž mateřských školek - iDNES.cz

iDNES.cz Nákupní centrum Eden ovládla výtvarná soutěž mateřských školek iDNES.cz Nákupní centrum Eden připravilo pro děti v mateřských školách výtvarnou soutěž. Šikovné děti měly za úkol vybarvit nebo jakkoliv dozdobit makety podzimních draků, které jim NC Eden darovalo. Přijďte hlasovat, který drak je tím nejlepším!a další »

Britové vracejí dárky za miliardy. Třetinu bot a pětinu oblečení - iDNES.cz

iDNES.cz Britové vracejí dárky za miliardy. Třetinu bot a pětinu oblečení iDNES.cz E-shopy odpálily povánoční slevy už na Boží hod, šplhají až na 80 procent. Nákupní centrum Eden v Praze zůstalo o svátcích zavřeno. Vánoční nákupní horečka o svátcích ustala. Maloobchodní prodejci o to více zbrojí na slevové akce a doprodeje. Zatímco.

Neděle = zavřeno. Polská vláda chce přepsat otevírací doby obchodů - iDNES.cz

iDNES.cz Neděle = zavřeno. Polská vláda chce přepsat otevírací doby obchodů iDNES.cz Polské obchody možná budou muset mít v neděli zavřeno. Nařizuje to zákon, o kterém jedná parlament a který by měl začít platit od března 2018. Pokud jej poslanci schválí, nejdříve přijde měkčí zákaz, který částečně prodej povoluje, za dva roky ale ... a další »

Tesco prodalo nemovitosti za miliardy. Další transakce jsou na obzoru - E15.cz

E15.cz Tesco prodalo nemovitosti za miliardy. Další transakce jsou na obzoru E15.cz Také tyto aktiva již skončila vyčleněná v samostatné společnosti. Firma vlastní rovněž Nákupní centrum Eden v Praze-Vršovicích. Tam má Tesco i sídlo své tuzemské pobočky. Největší český outlet otevře v dubnu 2018. U Letiště Václava Havla končí ...

Supermarkety o svátcích kvůli novému zákonu zavřely. E-shopy jely ... - iDNES.cz

iDNES.cz Supermarkety o svátcích kvůli novému zákonu zavřely. E-shopy jely ... iDNES.cz Pokud jste chtěli na Ježíška nakoupit takříkajíc za pět minut dvanáct, bylo už pozdě. Velká obchodní centra a supermarkety musely totiž podle nového zákona v poledne na Štědrý den zavřít. Omezení prodeje o svátcích mělo ulevit zaměstnancům velkých ...a další »

Praha další obchodní centra

Arkády Pankrác, Avion Shopping Park Praha, Centrum Černý Most, EuroPark Štěrboholy, Fashion Arena Outlet Štěrboholy, Galerie Butovice, Galerie Harfa, Metropole Zličín, Nákupní centrum Palladium, Nákupní centrum Šestka, Nákupní Galerie Fénix Vysočanská, Nákupní Galerie Myslbek, Novodvorská Plaza, Obchodní centrum Letňany, Obchodní centrum Nový Smíchov, OC Chodov, OC DBK Budějovická, OC Růže, OD Kotva, Palác Flóra, Park Hostivař, Pasáž Černá Růže

Nákupní centrum Nákupní centrum Eden naleznete na adrese U Slavie 1527, 100 00 Praha.