OC Plaza Liberec

Liberec Plaza obchody

Další informace o naleznete na oficiálních webových stránkách www.liberecplaza.cz.

Liberecké Géčko koupila od Nordic Investors Rusňákova skupina ... - Médiář

Médiář Liberecké Géčko koupila od Nordic Investors Rusňákova skupina ... Médiář Nákupní centrum Géčko Liberec má nového majitele, od původního vlastníka skupiny Nordic Investors je koupila skupina DRFG Real Estate Davida Rusňáka. Částku, kterou nabídla v neveřejné soutěži, ani jedna ze stran nekomentovala. Pod vedením ...a další »

Poulíček zaplatí za filmování, Pardubice a Liberec za diváky - iSport.cz

iSport.cz Poulíček zaplatí za filmování, Pardubice a Liberec za diváky iSport.cz Pardubický útočník Patrik Poulíček přijde z rozhodnutí předsedy disciplinární komise hokejové extraligy Karla Holého o desetinu základního měsíčního platu kvůli filmování. Holý vyměřil finanční postihy i pro Poulíčkův klub Pardubice a Liberec za ... a další »

Dinopark v Liberci zavřel oblíbenou atrakci, rodiče jsou naštvaní - iDNES.cz

iDNES.cz Dinopark v Liberci zavřel oblíbenou atrakci, rodiče jsou naštvaní iDNES.cz S rozčarováním a zlostí odcházejí poslední týdny mnozí rodiče dětí z libereckého Dinoparku v centru Plaza. Od ledna je totiž uzavřený oblíbený dětský koutek se skákacím hradem, řada z nich to ale neví. A platí plné vstupné. Dětský koutek v Dinoparku.

Duisburg vyhrál i přes kuriózní chybu žíznivého brankáře - iSport.cz

iSport.cz Duisburg vyhrál i přes kuriózní chybu žíznivého brankáře iSport.cz Ani gól inkasovaný po kuriózní chybě brankáře Marka Flekkena nepřipravil fotbalisty Duisburgu o výhru 2:1 nad Ingolstadtem v druhé německé lize. Čtyřiadvacetiletý Nizozemec se rozhodl během soupeřovy akce opustit branku a šel se napít, zatímco ...a další »

Učitel Moravec je rád, že si vychoval v Krčmářovi nástupce - iSport.cz

iSport.cz Učitel Moravec je rád, že si vychoval v Krčmářovi nástupce iSport.cz Za olympijské stříbro vděčí biatlonista Michal Krčmář i svému spolubydlícímu. Jeho "učitel" Ondřej Moravec, který před čtyřmi lety v Soči získal tři medaile, byl rád, že má nástupce. Třiatřicetiletý Moravec je o pět let starší než Krčmář a v posledních ... a další »

Ščerbo žaluje bývalou gymnastku kvůli obvinění za znásilnění - iSport.cz

iSport.cz Ščerbo žaluje bývalou gymnastku kvůli obvinění za znásilnění iSport.cz Legendární gymnasta Vitalij Ščerbo podal žalobu na svou bývalou kolegyni Taťjanu Gucuovou, která ho loni v říjnu obvinila, že ji v roce 1991 znásilnil. Soud se má podle něj případem zabývat během několika týdnů. "Mohu říct jen to, že jsem ji dal k soudu.a další »

Japonský skokan Kasai pojede na rekordní osmé olympijské hry - iSport.cz

iSport.cz Japonský skokan Kasai pojede na rekordní osmé olympijské hry iSport.cz Skokan na lyžích Noriaki Kasai byl nominován na únorové olympijské hry do Pchjongčchangu. Pro pětačtyřicetiletého Japonce to znamená rekordní osmou účast pod pěti kruhy, o první místo v zimních sportech se dosud dělil s ruským sáňkařem Albertem ...a další »

Ledecká měsíc před OH znovu vyhrála obří slalom na snowboardu - iSport.cz

iSport.cz Ledecká měsíc před OH znovu vyhrála obří slalom na snowboardu iSport.cz Snowboardistka Ester Ledecká měsíc před začátkem olympijských her v Pchjongčchangu vyhrála i třetí závod sezony Světového poháru v obřím slalomu. Dnes triumfovala v rakouském Lackenhofu, kde po vítězné kvalifikaci nepřipustila problémy ani ve ...a další »

Francouzský svaz suspendoval rozhodčího za nakopnutí hráče - Blesk.cz

Blesk.cz Francouzský svaz suspendoval rozhodčího za nakopnutí hráče Blesk.cz Francouzský fotbalový svaz dočasně zastavil činnost rozhodčímu Tonymu Chapronovi za jeho zkrat v nedělním utkání francouzské ligy mezi Nantes a Paris St. Germain. Pětačtyřicetiletý sudí v nastavení po nezaviněné srážce s domácím obráncem Diegem ...a další »

ČOV čeká na oficiální dopis MOV, pak biatlonistkám vyplatí odměny - Blesk.cz

Blesk.cz ČOV čeká na oficiální dopis MOV, pak biatlonistkám vyplatí odměny Blesk.cz S dodatečnými bronzovými olympijskými medailemi za štafetu z her v Soči 2014 se české biatlonistky mohou těšit i na finanční odměnu. Až Český olympijský výbor (ČOV) obdrží oficiální dopis od Mezinárodního olympijského výboru, vyplatí zpětně prémii ...a další »

Liberec další obchodní centra

Géčko Liberec, Nisa, OC Delta

Nákupní centrum Liberec Plaza naleznete na adrese Palachova 1404, 460 90 Liberec.