IGY Centrum České Budějovice

IGY Centrum obchody

Další informace o naleznete na oficiálních webových stránkách www.igycentrum.cz.

Kam můžete za zábavou a poznáním na Českobudějovicku - Českokrumlovský deník

Českokrumlovský deník Kam můžete za zábavou a poznáním na Českobudějovicku Českokrumlovský deník IGY Centrum , Pražská tř. Malujeme pro radost. Výstava obrázků dětských pacientů budějovické nemocnice, doplněno pracemi studentů Střední školy vizuální tvorby v Hradci Králové/do 8. června. Hluboká nad Vltavou Galerie Knížecí dvůr. Petr Hampl: Svět ...

Kulturní tipy I: Na výstavu, nebo na pivo? - Ahaonline.cz

Ahaonline.cz Kulturní tipy I: Na výstavu, nebo na pivo? Ahaonline.cz Nelenošte, bavte se! Vydejte se na výstavů kreseb dětských pacientů do Českých budějovic, nebo si dopřejte výlet za pivem na olomoucký Beerfest! Středa 23. 5. 9.00 Výstava České Budějovice, IGY Centrum Výstava obrázků malých pacientů ...

V Budějovicích se otevírá nové IGY centrum. Část je stále staveniště - iDNES.cz

iDNES.cz V Budějovicích se otevírá nové IGY Centrum . Část je stále staveniště iDNES.cz Na 130 obchodů, kavárny, restaurace a celkem 700 parkovacích míst ve dvou budovách postupně nabídne nové IGY v Českých Budějovicích. Provoz dnes zahajuje i multikino. Část komplexu je stále staveniště. Načítají se informace o videu…V Budějovicích otevírá rozšířené centrum IGY, hotové bude v únoruBlesk.czvšech 6 zpravodajských článků »

Do Budějovic míří díky IGY nové značky. Zlákala je atraktivní adresa - iDNES.cz

iDNES.cz Do Budějovic míří díky IGY nové značky. Zlákala je atraktivní adresa iDNES.cz V Budějovicích se otevírá nové IGY Centrum . Část je stále staveniště. V Českých Budějovicích otevřelo nové IGY, největší nákupní centrum na jihu. Na 130 obchodů, kavárny, restaurace a celkem 700 parkovacích míst ve dvou budovách postupně nabídne ...

Nové IGY v Budějovicích otevře v listopadu. Úpravy začaly před ... - iDNES.cz

iDNES.cz Nové IGY v Budějovicích otevře v listopadu. Úpravy začaly před ... iDNES.cz Dokončené IGY Centrum na českobudějovické Pražské třídě se otevře za měsíc a půl, konkrétně v pátek 3. listopadu. Stavba nové budovy a rekonstrukce současné, která funguje 11 let, vyjde dohromady na 750 milionů korun. Noční pohled na budoucí ...

Nové multikino v budějovickém IGY nabízí devět sálů i VIP kožené ... - iDNES.cz

iDNES.cz Nové multikino v budějovickém IGY nabízí devět sálů i VIP kožené ... iDNES.cz V Budějovicích se otevírá nové IGY Centrum . Část je stále staveniště. V Českých Budějovicích otevřelo nové IGY, největší nákupní centrum na jihu. Na 130 obchodů, kavárny, restaurace a celkem 700 parkovacích míst ve dvou budovách postupně nabídne ...a další »

K hotelu Clarion přistaví sál i tři patra pokojů. V IGY přibude wellness - iDNES.cz

iDNES.cz K hotelu Clarion přistaví sál i tři patra pokojů. V IGY přibude wellness iDNES.cz V Budějovicích se otevírá nové IGY Centrum . Část je stále staveniště. V Českých Budějovicích otevřelo nové IGY, největší nákupní centrum na jihu. Na 130 obchodů, kavárny, restaurace a celkem 700 parkovacích míst ve dvou budovách postupně nabídne ...a další »

IGY Centrum a IGY 2 spojí dva mosty. Bude v nich obchodní pasáž - iDNES.cz

iDNES.cz IGY Centrum a IGY 2 spojí dva mosty. Bude v nich obchodní pasáž iDNES.cz Dvě patra obchodů, dva mosty fungující jako pasáže, 240 parkovacích míst. Takové jsou hrubé parametry druhého IGY Centra za více než 300 milionů korun. Pražská třída v Českých Budějovicích kvůli němu začne měnit svou podobu už příští rok. Vizualizace ...a další »

Calzedonia, Ecco, Terranova a další značky konečně na jihu Čech ... - Móda.cz (tisková zpráva) (Blog)

Móda.cz (tisková zpráva) (Blog) Calzedonia, Ecco, Terranova a další značky konečně na jihu Čech ... Móda.cz (tisková zpráva) (Blog) Autor: Veronika D. 01.11.2017 - 16:00 Nákupy a obchod. Obyvatelé Jihočeského kraje a zejména Českých Budějovic se konečně dočkají. 3. listopadu otevře svou nově přistavenou část největší jihočeské obchodní centrum IGY.

Fasáda IGY se rozzářila. Na znamení, že je hotovo - Českokrumlovský deník

Českokrumlovský deník Fasáda IGY se rozzářila. Na znamení, že je hotovo Českokrumlovský deník České Budějovice /VIDEO/ – Pestrými barvami ve čtvrtek večer poprvé zazářila unikátní fasáda zmodernizovaného IGY Centra v Českých Budějovicích. Zakulacený organický plášť objektu nákupního centra na Pražské třídě, podobný fasádě slavné fotbalové ...a další »

České Budějovice další obchodní centra

Géčko České Budějovice, Obchodní centrum Mercury

Nákupní centrum IGY Centrum naleznete na adrese Pražská 1247/24, 370 04 České Budějovice.