GAMMY, Galerie Harfa

Ital Design Capsula (1982): MPV, bugina a malá dodávka v jednom - Auto.cz

Auto.cz Ital Design Capsula (1982): MPV, bugina a malá dodávka v jednom Auto.cz ... jakési malé MPV, které šlo jednoduše přetvořit v plážové vozítko i dodávku. Ve druhé polovině 70. let experimentoval Giugiaro s vozidly, která maximalizovala efektivitu prostoru, tedy objemu interiéru při co nejmenších rozměrech. New York Taxi z ... a další »

NVIDIA si uřízla ostudu při prezentaci HDR - Svět hardware

Svět hardware NVIDIA si uřízla ostudu při prezentaci HDR Svět hardware Evidentně to přehnal a NVIDIA navíc dala serveru Hardware Canucks možnost si testovací sestavu osahat, a tak redaktoři přirozeně otevřeli nastavení monitoru, kde našli velice podivné hodnoty jasu, kontrastu a gammy . Toto nastavení tak mohli snadno ...a další »

HW novinky: speciál z Photokiny 2016 #1 - ABCLinuxu.cz

ABCLinuxu.cz HW novinky: speciál z Photokiny 2016 #1 ABCLinuxu.cz ... na starosti právě jen AF. Video nezaostává, Olympus nabídne u nového modelu DCI Cinema 4K s datovým tokem až 236 Mbit/s (!), což je na jeho poměry parádní. Ale uvidíme, jaká bude podpora typu logaritmické gammy , zebry, focus peakingu, zvuku atd.

Nový Panasonic Lumix GH4 umí záznam 4k videa - E15.cz

Nový Panasonic Lumix GH4 umí záznam 4k videa E15.cz Z moderních vymožeností nechybí focus peaking, zvýraznění přeexponovaných oblastí (zebra pattern) nebo nastavení úrovní jasu a gammy . Konektory jack 3,5 mm pro mikrofon a sluchátka jsou samozřejmostí. Profesionály zaujme přídavná jednotka ... a další »

EIZO ColorEdge CX270 — monitor pro profesionály nebo nadšené amatéry - Deep in IT

Deep in IT EIZO ColorEdge CX270 — monitor pro profesionály nebo nadšené amatéry Deep in IT Mimo nastavení jasu, gammy a chromatické teploty, lze v pokročilém nastavení ještě možno upravit barevné podání monitoru úpravou gradace v jednotlivých RGB kanálech, změnit celkový odstín, nasycení barev a případně i 6 barvovou korekci v jednotlivých ...

Ashampoo Video Styler 2013 - Chip.online

Ashampoo Video Styler 2013 Chip.online ... videa, ten můžete spustit kliknutím na tlačítko Play. Program zároveň zobrazí celý náhled filmu, který je efektně orámován „filmovým pásem“. Korekce barev: Změnu jasu, kontrastu, gammy či saturace provedete mnohem rychleji, než u složitějších programů.

Brožová, Věra: Karafiátovi Broučci v české kultuře (in MfD) - iLiteratura

iLiteratura Brožová, Věra: Karafiátovi Broučci v české kultuře (in MfD) iLiteratura ... i na karafiátovském rozhlasovém pořadu, popisuje, jak první, anonymní vydání mezi čtenáři zapadlo a trvalo sedmnáct let, než byl příběh znovuobjeven Janem Herbenem a stal se po pochvalné recenzi Gustava Jaroše Gammy dobovým bestsellerem. ... a další »

Benq E24-5500: televizor/monitor s obrazem, který nemizí (test) - E15.cz

Benq E24-5500: televizor/monitor s obrazem, který nemizí (test) E15.cz Tou se sice podařilo dosáhnout na optimální barevnou teplotu i hodnotu gammy , avšak stále výrazně ujížděl modrý kanál. Kalibrací se zkrátka nedařilo dosáhnout příliš dobrého výsledku, se kterým by se uživatel nemusel bát třeba editace fotografií s ...

Další prodejny v Galerie Harfa

Hledáte také: gammy gold praha nové město národní, gammy bear

Prodejnu GAMMY naleznete na adrese Českomoravská 2420/15a, 190 93 Praha v nákupním centru Galerie Harfa.