Galerie Dvořák Plzeň

Galerie Dvořák obchody

Další informace o naleznete na oficiálních webových stránkách www.galeriedvorakplzen.cz.

Galerie Dvořák mění majitele, koupil ji podnikatel a politik Štrunc - iDNES.cz

iDNES.cz Galerie Dvořák mění majitele, koupil ji podnikatel a politik Štrunc iDNES.cz Obchodní dům Galerie Dvořák na náměstí generála Píky v Plzni na Slovanech mění majitele i název. Nově patří vlivnému podnikateli a politikovi Petru Štruncovi z ODS a bude se jmenovat Galerie Slovany. Štrunc firmu získal z portfolia táborského ...

Nová galerie v centru Prahy láká na malou Entropu a předložku z ... - Kultura iDNES.cz

Kultura iDNES.cz Nová galerie v centru Prahy láká na malou Entropu a předložku z ... Kultura iDNES.cz Výstavou děl Juliana Opieho zahajuje svůj provoz galerie Dvorak sec contemporary. Do výstavních prostor, otevřených nedaleko Staroměstského náměstí, se vešla i expozice současného umění Keep Dark, v níž se mimo jiné připomíná i David Černý se ...

Do Budějovic míří díky IGY nové značky. Zlákala je atraktivní adresa - iDNES.cz

iDNES.cz Do Budějovic míří díky IGY nové značky. Zlákala je atraktivní adresa iDNES.cz Konkurence se přetahování zákazníků nebojí. „Není třeba to komentovat. Myslím, že ty nejlepší značky jsou u nás a mají stálé zákazníky. Tohle je boom na měsíc až dva,“ oznámil Ivan Tekel, manažer budějovické nákupní Galerie Dvořák .

Galerie Slovany sro IČO: 25210874 - Peníze.cz

Galerie Slovany sro IČO: 25210874 Peníze.cz Galerie Dvořák Plzeň, s.r.o.. od 18. 10. 2003 do 1. 4. 2008. Obchodní dům Dvořák, s.r.o.. od 16. 6. 1997 do 18. 10. 2003. Prefmontáže s.r.o.. Sídlo. od 12. 10. 2012. Plzeň 2-Slovany - Východní Předměstí, náměstí Generála Píky 2703/27, PSČ 326 00. od 23. 4.

Pražské galerie na veletrhu v Londýně uspěly, prodaly umělecká ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Pražské galerie na veletrhu v Londýně uspěly, prodaly umělecká ... Hospodářské noviny Světelné objekty od slovenského výtvarníka Ašota Haase, tři umělecká díla Krištofa Kintery nebo velkoformátový obraz Samuela Pauča prodali čeští galeristé na právě skončeném veletrhu Start v Londýně. Mezi 66 vystavovateli ze všech částí světa byly také ...a další »

Černý, Týc, Pasta Oner a další. Na veletrhu ve slavné Saatchi ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Černý, Týc, Pasta Oner a další. Na veletrhu ve slavné Saatchi ... Hospodářské noviny Na londýnský veletrh zaměřený na novou výtvarnou scénu přivezla pražská galerie Dvorak sec contemporary díla českých autorů. Veletrh pořádá Saatchi Gallery, která je jednou z nejlepších adres na světovém trhu s uměním. K vidění tu jsou například práce ...a další »

Tramvaj srazila v Plzni seniorku (73), aktivní tramvaják pak odřel ... - Blesk.cz

Blesk.cz Tramvaj srazila v Plzni seniorku (73), aktivní tramvaják pak odřel ... Blesk.cz Nehoda se stala u nákupního centra Galerie Dvořák . Seniorku při přecházení přes tramvajový pás srazila tramvaj. „Žena se nerozhlédla a vstoupila přímo do jízdní dráhy soupravy,“ uvedla policejní mluvčí Veronika Hokrová. „Pacientku jsme s lehkým úrazem ...

Výstava ukazuje vztah Andyho Warhola k Československu - iDNES.cz

iDNES.cz Výstava ukazuje vztah Andyho Warhola k Československu iDNES.cz ... občanské sdružení ze slovenského Zvolena NKA, nakladatelství Arbor vitae a galerie Dvorak Sec Contemporary ve spolupráci s Muzeem moderního umění Andyho Warhola v Medzilaborcích a Společností Andyho Warhola v Medzilaborcích na Slovensku.a další »

Milan Houser nalévá lak na plátno a na obraz čeká dva roky - Týden.cz

Týden.cz Milan Houser nalévá lak na plátno a na obraz čeká dva roky Týden.cz Obrazy umělce Milana Housera, které jsou díky používané technice spíše objekty, vystavuje pražská galerie Dvorak Sec Contemporary. Houser ve svém brněnském ateliéru vytváří obrazy vrstvením speciálně namíchaných a pigmentovaných laků, jejichž ...a další »

Politiku v Plzni už nechci ovlivňovat, říká kdysi mocný člen ODS Štrunc - iDNES.cz

iDNES.cz Politiku v Plzni už nechci ovlivňovat, říká kdysi mocný člen ODS Štrunc iDNES.cz "Politiky mám po patnácti letech dost a v podnikání mi nikdy nepomohla," říká podnikatel Petr Štrunc, který v minulosti patřil k nejvlivnějším lidem v plzeňské ODS. Začátkem léta ovšem stranu opustil, hodlá se věnovat jen podnikání a prý by byl ...

Plzeň další obchodní centra

NC Borská Pole, Obchodní centrum Plzeň, Olympia Plzeň, Plaza Plzeň

Nákupní centrum Galerie Dvořák naleznete na adrese Nám.Generála Píky 2703/27, 326 00 Plzeň.