Pro Party, Galerie Butovice

Sony: tři nové výkonné audiosystémy pro párty - E15.cz

E15.cz Sony: tři nové výkonné audiosystémy pro párty E15.cz Trojici nových, vysoce výkonných audiosystémů (High Power), MHC-V50D, SHAKE-X30D a SHAKE-X70D, představila společnost Sony. Systém patří do řady hi-fi systémů pro mladé. O vysoký výkon a současně kvalitní zvuk se í postarat technologie Sony Smart High ... a další »

Pořadatel ilegální párty: Musela proběhnout, lidé se těšili. Majiteli ... - iRozhlas.cz

iRozhlas.cz Pořadatel ilegální párty: Musela proběhnout, lidé se těšili. Majiteli ... iRozhlas.cz Pro párty ideální. Mám pocit, že podle své nové knížky ho také zajímají budoucí generace. Příští rok to zkusíme znova. Proč jste tedy nakonec zvolili jiné místo? Nebyl to skutečně jen trik, jak se zviditelnit či namířit pozornost jinam? Nějak nám ... a další »

Má Rapsody nejlepší album poslední dekády? Podle Busty ... - BBaRáK

BBaRáK Má Rapsody nejlepší album poslední dekády? Podle Busty ... BBaRáK Marlanna Evans byla i před skladbou Complexion, do níž přispěla v roce 2014 Kendricku Lamarovi na jeho albu To Pimp a Butterfly, výraznou rapovou tváří. Rapsody se však svou nečekanou účastí na mainstreamové nahrávce dokázala výrazně zapsat do povědomí ...

Poprvé za volantem nového Fordu Fiesta. Jezdit nezapomněl! - Auto.cz

Auto.cz Poprvé za volantem nového Fordu Fiesta. Jezdit nezapomněl! Auto.cz Fiesta vždy patřila mezi nejlépe jezdící malé hatchbacky na trhu. Zda to platí i pro novou generaci, jsme zjišťovali v okolí španělského Valladolidu. Ford Fiesta patří mezi nejstarší malé hatchbacky v Evropě, vždyť první generace přišla na trh už v ... a další »

Technoparty se v Ledči nikdy nekonala, přesto ji město omezilo ... - iDNES.cz

iDNES.cz Technoparty se v Ledči nikdy nekonala, přesto ji město omezilo ... iDNES.cz Prostor pro party samotnou i pro parkování musí být viditelně označený. Akcí typu technoparty označuje vyhláška produkci, na níž se předpokládá účast minimálně 30 lidí, jejíž doba trvání včetně přestávek přesáhne 24 hodin a která může hlukem, prachem ...

Na rodinné finance chytře: aplikace, které mohou ušetřit tisíce - iDNES.cz

iDNES.cz Na rodinné finance chytře: aplikace, které mohou ušetřit tisíce iDNES.cz Například pro party kamarádů, kteří společně vyrazí na výlet nebo dovolenou, se hodí zase aplikace Dlužníček. Jde do ní snadno zapisovat, kdo, za koho a kolik zaplatil. Někdo koupí lístky na vlak, někdo vstupné na koncert a další zaplatí občerstvení ...

Nejlepší šaty pro party sezonu: zkuste barevné flitry i temnou krajku - iDNES.cz

Nejlepší šaty pro party sezonu: zkuste barevné flitry i temnou krajku iDNES.cz Večírkovou sezonu klidně přečkáte v kalhotovém kostýmu, v elegantním overalu nebo v sukni a halence, letos se ovšem ve velkém stylu vrací klasické koktejlky. Často s dramatickými prvky, jako jsou barevné flitry, sexy průsvitné plochy, temně romantická ...

Když máš v hospodě orchestrion. Místní nehnou brvou, přespolní zírají - iDNES.cz

iDNES.cz Když máš v hospodě orchestrion. Místní nehnou brvou, přespolní zírají iDNES.cz ... prý chodil sám Josef Tesař, nebo přečíst si v rámech připnuté dobové noviny. Pozornost přitahuje také portrét Karla IV. nad vstupem do tanečního sálu. „Na ten se každý dívá. Jenže to není Karel IV., ale dobová reklamní tabule na pivo. Ale je už ... a další »

Václav Husa: O plavbě by se dalo mluvit týdny i měsíce - Jindřichohradecký deník

Jindřichohradecký deník Václav Husa: O plavbě by se dalo mluvit týdny i měsíce Jindřichohradecký deník A pradědeček že do toho Podskalí půjde napřed a tam pak předá to dřevo té firmě. Jenomže někdo to vyslech, že má u sebe peníze pro party , a to bývalo hodně peněz. Tak si na něho počkali. Jestli jeden nebo víc, to se nikdy nezjistilo. Mezi kostelíkem sv.a další »

Sony: tři nové výkonné audiosystémy pro párty - E15.cz

E15.cz Sony: tři nové výkonné audiosystémy pro párty E15.cz Trojici nových, vysoce výkonných audiosystémů (High Power), MHC-V50D, SHAKE-X30D a SHAKE-X70D, představila společnost Sony. Systém patří do řady hi-fi systémů pro mladé. O vysoký výkon a současně kvalitní zvuk se í postarat technologie Sony ...a další »

Další prodejny Pro Party

Vše o Pro Party.

Další prodejny v Galerie Butovice

Hledáte také: vše pro party, pro párty fotobox, pro party praha vysočany freyova, pro party praha jinonice radlická, pro párty s. r. o.

Prodejnu Pro Party naleznete na adrese Radlická 117, 150 00 Praha v nákupním centru Galerie Butovice.