OC Futurum Hradec Králové

Futurum Hradec Králové obchody

Další informace o naleznete na oficiálních webových stránkách www.futurumhradec.cz.

VIDEO: Voda zaplavila v Hradci obchodní centrum. V Plzni padaly ... - iDNES.cz

iDNES.cz VIDEO: Voda zaplavila v Hradci obchodní centrum. V Plzni padaly ... iDNES.cz Silná průtrž mračen zaplavila několik míst v Hradci Králové, jedním z nich byl i vchod do obchodního centra Futurum. Voda pronikla kanalizací na kryté parkoviště a lidé se museli brodit po kotníky v rozsáhlé kaluži. Silnější bouřka přešla také nad ... a další »

Skupina CPI sjednotí retailové parky pod značku City Market - Médiář

Médiář Skupina CPI sjednotí retailové parky pod značku City Market Médiář Loni a začátkem letoška jste upevnili své působení v regionech, například nedávno dokončenou akvizicí centra Futurum Hradec Králové . Tím jste se dostali do východních Čech, od loňska máte i první obchodní centrum v Brně – Králově Poli. Znamená to, že ...

CPI dokončila akvizici centra Futurum Hradec Králové, svého ... - Médiář

Médiář CPI dokončila akvizici centra Futurum Hradec Králové , svého ... Médiář Realitní skupina CPI Property Group dokončila akvizici obchodního centra Futurum Hradec Králové . Za neuvedenou částku je koupila od investiční skupiny Meyer Bergman. Transakci už v březnu schválil antimonopolní úřad. Počet obchodních center ...a další »

Obchodní centrum Futurum v Hradci Králové mění majitele, kupuje ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Obchodní centrum Futurum v Hradci Králové mění majitele, kupuje ... Aktuálně.cz Foto: OC Futurum Hradec Králové . Futurum je otevřeno od roku 2000 a je v něm více než sto obchodů. Transakci už začal posuzovat Úřad pro ochranu hospodářské soutěže. Brno - Skupina CPI Property Group miliardáře Radovana Vítka kupuje obchodní ...a další »

CPI koupila OC Futurum v Hradci Králové - Stavební fórum

CPI koupila OC Futurum v Hradci Králové Stavební fórum „Akvizicí obchodního centra Futurum Hradec Králové se české portfolio skupiny CPI Property Group rozrostlo na 15 center a překročili jsme hranici 350 000 metrů čtverečných nájemních ploch,“ uvedl Tomáš Salajka, ředitel akvizic, obchodu a správy aktiv ... a další »

Basketbalisté Hradce Králové v baráži o NBL proti Jindřichovu ... - Hradec Králové City

Hradec Králové City Basketbalisté Hradce Králové v baráži o NBL proti Jindřichovu ... Hradec Králové City Vedle závěrečného slosování o vůz značky Mercedes-Benz chystáme pro příchozí doprovodný program, kterým provede Leoš Mareš, ale také hudební vystoupení a další soutěže,“ vysvětluje Pavel Urban, marketingový manažer OC Futurum Hradec Králové .

Ve Futuru otevře slavný kavárenský řetězec Starbucks vůbec první ... - HRADEC KRÁLOVÉ - město na dlani

HRADEC KRÁLOVÉ - město na dlani Ve Futuru otevře slavný kavárenský řetězec Starbucks vůbec první ... HRADEC KRÁLOVÉ - město na dlani „Nákupní centrum Futurum Hradec Králové jsme převzali na jaře roku 2015. Naším hlavním úkolem pro toto oblíbené a navštěvované centrum zůstává především pokračující zkvalitňování skladby nájemců a představování nových a vyhledávaných značek.

Obchodní centra v Ostravě a Hradci Králové získala nové značky - Kurzy.cz

Kurzy.cz Obchodní centra v Ostravě a Hradci Králové získala nové značky Kurzy.cz Především sortiment módy a módních doplňků rozšířily nové značky, které v létě otevřely nebo se během podzimních měsíců chystají otevřít své prodejny v ostravském OC Forum Nová Karolina a OC Futurum Hradec Králové . Obě přední tuzemská obchodní ...

Starbucks přišel do čtvrtého města v Česku, do Hradce Králové - Médiář

Médiář Starbucks přišel do čtvrtého města v Česku, do Hradce Králové Médiář Síť kaváren Starbucks zprovoznila v pátek 27. října svou první pobočku ve východních Čechách, konkrétně v Hradci Králové. Nová kavárna otevřela v nákupním centru Futurum, jak řetězec avizoval letos v červnu. Město se stává čtvrtým v zemi, kde Starbucks ...

VIDEO: Voda zaplavila v Hradci obchodní centrum. V Plzni padaly ... - iDNES.cz

iDNES.cz VIDEO: Voda zaplavila v Hradci obchodní centrum. V Plzni padaly ... iDNES.cz Silná průtrž mračen zaplavila několik míst v Hradci Králové, jedním z nich byl i vchod do obchodního centra Futurum. Voda pronikla kanalizací na kryté parkoviště a lidé se museli brodit po kotníky v rozsáhlé kaluži. Silnější bouřka přešla také nad ... a další »

Hradec Králové další obchodní centra

EuroCenter Hradec Králové, OC Atrium Hradec Králové

Nákupní centrum Futurum Hradec Králové naleznete na adrese Brněnská 1825/23a, 500 09 Hradec Králové.