adidas, Fashion Arena Outlet Štěrboholy

Adidas končí s výrobou chytrých hodinek - oTechnice.cz

oTechnice.cz Adidas končí s výrobou chytrých hodinek oTechnice.cz Společnost Adidas je jedním z největších výrobců sportovních potřeb a fitness pomůcek na světě. Vyrábí všechny myslitelné pomůcky a vybavení všech kategorií. Nyní se však zdá, že s jedním lukrativním odvětvím do budoucna příliš nepočítá, zbavuje se ...

Fotbalovému marketingu vládnou Adidas a Nike - MediaGuru

MediaGuru Fotbalovému marketingu vládnou Adidas a Nike MediaGuru Pokud se podíváme na fotbalový marketing, o ta nejvyšší esa v rukávu se přetahují jen dvě sportovní značkami – Adidas a Nike. Zatímco Adidas je dlouholetým partnerem FIFA a UEFA, Nike nikoliv. I tak tato značka s ikonickou fajfkou dokázala získat ...

Adidas, Stalinův pomník nebo telefonní signál? Lidovci si nové logo ... - Echo24.cz

Echo24.cz Adidas , Stalinův pomník nebo telefonní signál? Lidovci si nové logo ... Echo24.cz Nové logo lidovců a STAN, se kterým společně půjdou do parlamentních voleb, se stalo terčem vtipálků na sociálních sítích. Přirovnávají ho například k telefonnímu signálu nebo logu sportovního oblečení Adidas . Některým dokonce čtyři pruhy připomínají ...a další »

Trapas týdne: Malý Ronaldo má v reklamě Nike mikinu Adidas - Koule.cz

Koule.cz Trapas týdne: Malý Ronaldo má v reklamě Nike mikinu Adidas Koule.cz Fotbalista výsledek sdílel na Twitteru s hasthagem Nike #JustDoIt. Vypadá to moc hezky, jenže to má jeden háček. Australský Youtuber Jay Buck totiž vyhrabal celou původní Ronaldovu fotografii a ejhle - chlapec měl tehdy na sobě mikinu značky Adidas !a další »

Adidas vyrobil z biovlákna boty Futurecraft Biofabric - DesignMagazin.cz

DesignMagazin.cz Adidas vyrobil z biovlákna boty Futurecraft Biofabric DesignMagazin.cz Sportovní značka Adidas představila nové boty Futurecraft Biofabric, které jsou jako první na světě vyrobené ze speciálního biovlákna. Boty jsou díky novému materiálu o 15 procent lehčí a především 100procentně biologicky odbouratelné. Adidas novými ...

Adidas vyrábí nové běžecké boty z odpadků z oceánů a další ... - iDNES.cz

iDNES.cz Adidas vyrábí nové běžecké boty z odpadků z oceánů a další ... iDNES.cz Adidas se pustil do boje za čistší planetu a představil běžecké boty z nevšedního materiálu. Bývalá armádní lékařka vyvinula sandály, které pomáhají léčit zranění běžců, a jeden z nejlepších amerických ultraběžců podstoupil amputaci nohy, ale boj nevzdává.

Adidas končí s finanční pomocí Německé antidopingové agentuře ... - denik.cz

ceskatelevize.cz/ct24 Adidas končí s finanční pomocí Německé antidopingové agentuře ... denik.cz Berlín (Německo) - Německá antidopingová agentura (NADA) přijde na konci roku o jednoho ze svých nejvýznamnějších sponzorů. Firma Adidas uvedla, že ...Adidas ukončil sponzorství Německé antidopingové agentuře ...ceskatelevize.cz/ct24všech 2 zpravodajských článků »

Adidas zvýšil zisk o 15 procent. Začal s restrukturalizací Reeboku ... - Týden.cz

Týden.cz Adidas zvýšil zisk o 15 procent. Začal s restrukturalizací Reeboku ... Týden.cz Německý výrobce sportovního oblečení a obuvi Adidas ve třetím čtvrtletí zvýšil čistý zisk o 15 procent na 387 milionů eur (10,5 miliardy korun)....a další »

Summary - Credit Suisse, ING Groep, Societe Generale, Adidas ... - Kurzy.cz

Summary - Credit Suisse, ING Groep, Societe Generale, Adidas ... Kurzy.cz Švýcarská banka Credit Suisse hospodařila s čistým ziskem na akcii ve výši 0,02 CHF (-95 % YoY) proti tržnímu odhadu -0,046 CHF. Tržby meziročně poklesly o ...a další »

Adidas začíná prodávat boty z mořského odpadu | Objevit.cz - Objevit

Objevit Adidas začíná prodávat boty z mořského odpadu | Objevit.cz Objevit Možná si pamatujete, že už loni Adidas představil koncept obuvi, která byla vyrobená z mořského odpadu. No a letos se povedlo tento kousek skutečně ...a další »

Další prodejny adidas

Vše o adidas.

Další prodejny v Fashion Arena Outlet Štěrboholy

Hledáte také: adidas 11 nova pro ag pánské fotbalové kopačky, černé, adidas 3 pánské kraťasy, černé, adidas 11core trx fg mens football boots černá, adidas 3 pánská polokošile, oranžová, adidas tašky, adidas 2012 mascot t shirt junior modrá, adidas 11 lite shin guards černá, adidas 2 colour stripe golf polo shirt mens modrá, adidas 2 layer jacket mens černá, adidas 11 nova pro pánské sálové boty, černé, adidas šaty, adidas 11 anatomic lite shin guards bílá, adidas boty dámské, adidas výprodej, adidas kopačky, adidas 11 anatomic ankle shin guard černá, adidas 2 layer pánská bunda, černá, adidas 11 questra fg dětské fotbalové kopačky, černé, adidas žabky, adidas 11core trx fg pánské fotbalové kopačky, černé

Prodejnu adidas naleznete na adrese Průmyslová ulice, 108 00 Praha v nákupním centru Fashion Arena Outlet Štěrboholy.