Svět her, EuroPark Štěrboholy

Vědci zjistili, že hraní her prospívá mozku seniorů - E15.cz

E15.cz Vědci zjistili, že hraní her prospívá mozku seniorů E15.cz Půlhodinka hraní videoher denně zvětšila objem šedé hmoty v hippocampech testovaných důchodců. Objev může pomoci v boji proti Alzheimerově chorobě. Diskuze o potenciální škodlivosti či prospěšnosti hraní videoher již několik dekád zaměstnává sociology ... a další »

Steam: vývoj platformy, která změnila svět her - Svět hardware

Svět hardware Steam: vývoj platformy, která změnila svět her Svět hardware Steam je důvod, proč herní studio Valve už dávno nezapadlo do propadliště dějin. Postupným vývojem se z ní stala naprosto dominantní platforma pro distribuci her na PC, která změnila tento svět. Jaký byl její vývoj a co můžeme čekat do budoucna ...

Steam Direct zatím nefunguje, v tomto roce má přijít rekordní počet her - Svět hardware

Svět hardware Steam Direct zatím nefunguje, v tomto roce má přijít rekordní počet her Svět hardware Už letos v únoru bylo rozhodnuto, že program Greenlight bude zrušen a namísto něj bude zaveden Direct. Greenlight přitom přišel na svět v roce 2012 a ve Valve doufali, že tento systém bude dobře fungovat prostě na základě hodnocení uživatelů. Ukázalo ... a další »

Epic Games žalují 14letého hráče kvůli podvádění ve Fortnite - Svět hardware

Svět hardware Epic Games žalují 14letého hráče kvůli podvádění ve Fortnite Svět hardware Moderní svět her se stal díky Epic Games ještě o něco absurdnější než dříve. Tato společnost totiž pohnala k soudu i 14letého hráče Fortnite, který ve hře podváděl. Nepočítala ale s jednou věcí, a sice se hněvem jeho matky. reklama. Podvodníci v ... a další »

Neměníme písmena, měníme svět technologií. Stačí mít přehled v ... - E15.cz

E15.cz Neměníme písmena, měníme svět technologií. Stačí mít přehled v ... E15.cz Vzhledem k dynamickému vývoji technologií v oblasti zobrazovacích zařízení, kamer i poskytování rychlého internetu vzniká na trhu televizorů nepřehledná džungle pojmů a označení. Při výběru nové televize je v první řadě nutné vědět, pro jaký účel si jí ... a další »

E-shop Pneu-svět.cz vylákal z lidí statisíce korun, případ šetří policie - E15.cz

E15.cz E-shop Pneu-svět.cz vylákal z lidí statisíce korun, případ šetří policie E15.cz Podvodný internetový obchod s pneumatikami Pneu-svět.cz vylákal na podzim z lidí statisíce korun. Nabízel gumy za nejvýhodnější ceny na trhu, ale objednané zboží nedodával. V současnosti jsou jeho stránky nedostupné. Lidé, kteří za pneumatiky zaplatili ... a další »

Páteř loterijního zákona stále nefunguje, registr hráčů hned tak ... - E15.cz

E15.cz Páteř loterijního zákona stále nefunguje, registr hráčů hned tak ... E15.cz Nový loterijní zákon platí už téměř rok, ale stát stále nevybral společnost, která zajistí chod on-line registru hráčů hazardních her. Ten má mimo jiné sloužit státu k omezení možností gamblerů utrácet za hry sociální dávky nebo znemožnit hrát lidem v ... a další »

Svět v roce 2030? Čína připraví Západ o nadvládu a lidstvo čeká ... - E15.cz

E15.cz Svět v roce 2030? Čína připraví Západ o nadvládu a lidstvo čeká ... E15.cz Kam se svět posune v roce 2030 a jakým výzvám bude lidstvo čelit? Studie vypracovaná pro vládu Spojených států Globální trendy 2030: Alternativní světy pojmenovává čtyři zásadní faktory, které nejvíce ovlivní život na planetě v dohledné budoucnosti ... a další »

Západ přestal věřit, že politikou změní svět. Voliči akorát hledají ... - E15.cz

E15.cz Západ přestal věřit, že politikou změní svět. Voliči akorát hledají ... E15.cz Nejnebezpečnější člověk na internetu byl o víkendu v Praze. Amir Taaki ale není pouze britsko-iránským hackerem. Původně byl známý zejména komunitě kolem kryptoměn. Vlády si jeho jméno spojovaly s nástupcem nelegálního tržiště Silky Road. Po svých ... a další »

Přerušte kontakty se Severní Koreou, vyzval Washington. Válka se ... - E15.cz

E15.cz Přerušte kontakty se Severní Koreou, vyzval Washington. Válka se ... E15.cz Spojené státy americké vyzvaly všechny země, aby ukončily veškeré diplomatické i obchodní vztahy se Severní Koreou. Její úterní raketový test podle Washingtonu přiblížil svět k válce. Ve středu v noci kvůli tomu zasedla Rada bezpečnosti OSN. USA válku ... a další »

Další prodejny Svět her

Vše o Svět her.

Další prodejny v EuroPark Štěrboholy

Hledáte také: svět her zlatnická, svět her liberec, svět her s.r.o. praha, svět her s.r.o. praha holešovice janovského, svět her s.r.o. praha nusle nuselská, přesto svět her, svět her park hostivař, svět her praha

Prodejnu Svět her naleznete na adrese Nákupní 389/3, 102 00 Praha v nákupním centru EuroPark Štěrboholy.