Interspar, EuroPark Štěrboholy

Řetězec Albert se vymanil ze ztrát. Tržby zvýšil na 50 miliard korun - iDNES.cz

iDNES.cz Řetězec Albert se vymanil ze ztrát. Tržby zvýšil na 50 miliard korun iDNES.cz Ahold v roce 2014 koupil za 5,2 miliardy korun 49 ztrátových prodejen Interspar . Antimonopolní úřad transakci schválil za předpokladu, že Ahold prodá pět prodejen v České Lípě, Litoměřicích, Táboře a Třebíči. Mezi největší potravinářské řetězce patří v ... a další »

Majitel obchodů Albert se po převzetí Intersparu propadl v Česku do ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Majitel obchodů Albert se po převzetí Intersparu propadl v Česku do ... Aktuálně.cz Ahold na začátku roku 2014 koupil 49 ztrátových prodejen Interspar . "V uvedeném období je zahrnuta investice do společnosti Spar, náklady na obrácení negativního trendu obchodů Interspar a jejich začlenění pod značku Albert," uvedl generální ředitel ...Ahold předloni utrpěl po převzetí českých poboček Intersparu ...denik.czvšech 8 zpravodajských článků »

Interspar z českého trhu definitivně zmizí: Už zítra v něm nenakoupíte - Blesk.cz

Blesk.cz Interspar z českého trhu definitivně zmizí: Už zítra v něm nenakoupíte Blesk.cz Značka Interspar z českého trhu definitivně zmizí tuto středu. Společnost Ahold dokončila přeměnu prodejen řetězce Spar na svou značku Albert. Posledním obchodem, který prošel proměnou, je prodejna v Ostravě-Porubě. V rozhovoru s ČTK to řekl ředitel ...Interspar zmizel z Česka, ze všech jeho prodejen je AlbertNovinky.czAlbert dokončil přeměnu Intersparů. Maso a lahůdky zůstalyAktuálně.czvšech 11 zpravodajských článků »

Provozovatel Alberta se po převzetí Intersparu propadl do ztráty 1,2 ... - Zprávy E15.cz

Zprávy E15.cz Provozovatel Alberta se po převzetí Intersparu propadl do ztráty 1,2 ... Zprávy E15.cz V roce 2013 skončilo hospodaření Aholdu ziskem 312 milionů korun. "V uvedeném období je zahrnuta investice do společnosti Spar, náklady na obrácení negativního trendu obchodů Interspar a jejich začlenění pod značku Albert," uvedl generální ředitel ...

Interspar odchází z Česka, jeho obchody převezme Ahold - ceskatelevize.cz

ceskatelevize.cz Interspar odchází z Česka, jeho obchody převezme Ahold ceskatelevize.cz Ahold získá od firmy Spar celkem 50 obchodů, z toho 36 hypermarketů Interspar a 14 supermarketů Spar. Čisté tržby obchodů loni dosáhly 12 miliard korun, už několik let ale prodělávají. V roce 2012 vykázal obchodní řetězec ztrátu 545 milionů korun, v ... DISKUZE: Interspar končí v Česku. 50 prodejen pohltí AlbertBlesk.czInterspar a Spar v Česku končí, hypermarkety a prodejny prodává ...NašePeníze.czObchody Interspar se do půl roku přejmenují na Albert, říká šéf AholduNovinky.czTýden.cz -tn.cz -denik.czvšech 46 zpravodajských článků »

Internetový supermarket Rohlik.cz zlanařil manažery ze Sparu a ... - E15.cz

E15.cz Internetový supermarket Rohlik.cz zlanařil manažery ze Sparu a ... E15.cz Internetový obchod s potravinami Rohlik.cz má nově tříčlenné vedení. Firmu dosud řídil její zakladatel Tomáš Čupr. Spolu s ním ji nyní povedou provozní ředitel ...a další »

Berete stravenky? Roli hraje velikost obchodu - iDNES.cz

iDNES.cz Berete stravenky? Roli hraje velikost obchodu iDNES.cz Nejvyšší počet stravenek, které Tesco přijímá, je omezen na pět kusů a zpátky se na ně nevrací. Bez jakýchkoliv omezení se pak dá stravenkami platit v supermarketech Billa. V řetězcích Globus a Interspar kupony zaplatíte opět jen za teplé občerstvení.

Interspar zmizel z Česka, ze všech jeho prodejen je Albert - Novinky.cz

Novinky.cz Interspar zmizel z Česka, ze všech jeho prodejen je Albert Novinky.cz Značka Interspar bude na českém území od středy minulostí. Společnost Ahold, která převzala 49 prodejen Spar za 5,2 miliardy korun, dokončila proměnu poslední z nich, která se nachází v Ostravě-Porubě. Uvedl to ředitel řetězce Albert Jesper Lauridsen.Interspar z českého trhu definitivně zmizí: Už zítra v něm nenakoupíteBlesk.czAlbert dokončil přeměnu Intersparů. Maso a lahůdky zůstalyAktuálně.czDesítky prodejen se převlékly do dresů Albert. Značka Spar mizí z trhuiDNES.czvšech 11 zpravodajských článků »

Aholdu pomohlo převzetí prodejen Interspar, tržby stouply o 5,5 ... - Agris

denik.cz Aholdu pomohlo převzetí prodejen Interspar , tržby stouply o 5,5 ... Agris Tržby nizozemského maloobchodního řetězce Ahold v Česku ve třetím čtvrtletí stouply o 5,5 procenta na 10,71 miliardy korun a jeho provozní zisk se vrátil do černých čísel. Oznámila to ve středu firma, která v tuzemsku provozuje obchody Albert. Vyšší ... Majitel obchodů Albert se v Česku vrátil do ziskuNovinky.czTržby Aholdu v Česku ve třetím čtvrtletí stouply o 5,5 procentadenik.czvšech 9 zpravodajských článků »

Interspar v Litoměřicích brzy skončí. Bude z něj Albert - SeveročeskýDeník.cz

SeveročeskýDeník.cz Interspar v Litoměřicích brzy skončí. Bude z něj Albert SeveročeskýDeník.cz Litoměřice - Značka Interspar do konce ledna 2015 zmizí z Litoměřic. Prodejna v želetické obchodní zóně se přemaluje, změní se vnitřní uspořádání a skončí i některé výrobky a značky. Z obchodu bude Albert. Interspar v Litoměřicích skončí. Foto: archiv ...SPAR mizí po 20 letech: Nahrazuje ho AlbertAgrisvšech 6 zpravodajských článků »

Další prodejny Interspar

Vše o Interspar.

Další prodejny v EuroPark Štěrboholy

Hledáte také: interspar otvírací doba, interspar hostivař, interspar aktuální leták, interspar staré město, akční leták interspar, interspar otevírací doba, interspar tábor, interspar zlín, interspar leták nový, interspar třebíč, interspar frýdek místek, interspar leták, interspar bílina, interspar mladá boleslav, interspar prostějov, interspar litoměřice, interspar české budějovice, interspar plzeň, leták interspar, interspar hradec králové, interspar akční leták, interspar štěrboholy, interspar nový jičín, interspar česká lípa, interspar brno vídeňská

Prodejnu Interspar naleznete na adrese Nákupní 389/3, 102 00 Praha v nákupním centru EuroPark Štěrboholy.