Deichmann, EuroPark Štěrboholy

Zisk prodejen Deichmann stoupl loni o čtvrtinu - Týden.cz

Týden.cz Zisk prodejen Deichmann stoupl loni o čtvrtinu Týden.cz Zisk prodejen s obuví Deichmann v Česku loni stoupl o 23 procent na 255 milionů korun. Tržby se zvýšily o téměř pět procent na 2,05 miliardy korun. Společnost to uvedla ve výroční zprávě. "Díky rozšíření prodejní sítě, úspěšné marketingové strategii a ... a další »

Češi a obuv: cenově nejpřijatelnější je Deichmann, kvalitou vítězí ... - Médiář

Médiář Češi a obuv: cenově nejpřijatelnější je Deichmann , kvalitou vítězí ... Médiář Pro boty nebo kabelky si v českých obchodech pořizuje 95 % Čechů. Z toho 57 % si jde pro obuv, 38 % nakoupí zároveň boty i kabelky. Pro kabelky samostatně si do prodejen nejde téměř nikdo. V dílčích kategoriích šířkou nabídky, dostupností v okolí ...

Mezi nejdůvěryhodnější značky se probojovala Benzina či ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Mezi nejdůvěryhodnější značky se probojovala Benzina či ... Hospodářské noviny Společnost Atoz Marketing Services vyhlásila vítěze třetího ročníku soutěže o nejdůvěryhodnější značky na českém trhu. Spotřebitelská anketa ukázala, že Češi jsou ve svém výběru velmi konzervativní. Ze 60 kategorií obhájilo loňské vítězství 88 procent ... Nejdůvěryhodnější značkou je i letos Jar, plyne z průzkumu ...České novinyNejdůvěryhodnější značkou je i letos Jar | MediaGuruMediaGuruvšech 4 zpravodajských článků »

Prodejce bot Deichmann se v Česku s tržbami přehoupl přes dvě ... - E15.cz

E15.cz Prodejce bot Deichmann se v Česku s tržbami přehoupl přes dvě ... E15.cz Tržby prodejen s obuví Deichmann v Česku loni stouply o 4,5 procenta na 2,04 miliardy korun. Letos značka plánuje v ČR otevřít čtyři nové prodejny, deset obchodů projde modernizací. Deichmann to dnes uvedl v tiskové zprávě, hospodářský výsledek ... a další »

Deichmann v Česku loni vydělal 207 milionů korun. Prodal 3,72 ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Deichmann v Česku loni vydělal 207 milionů korun. Prodal 3,72 ... Hospodářské noviny Zisk prodejen s obuví Deichmann v Česku loni stoupl meziročně o 17 procent na 207 milionů korun. Tržby společnosti se zvýšily o 3,8 procenta na 1,95 miliardy ...a další »

Obuv Deichmann – katalog podzim/zima 2014/2015 - Profimoda.cz

Profimoda.cz Obuv Deichmann – katalog podzim/zima 2014/2015 Profimoda.cz Praktické, elegantní, módní i sportovní kousky obuvi – to vše obsahuje sortiment obuvi Deichmann . Obuv Deichmann v nové kolekci podzim/zima 2014/2015 přináší oblíbené tvary bot a tak se Deichmann nejspíš i letos udrží mezi nejoblíbenějšími prodejci ...

Kabelky Deichmann – katalog podzim/zima 2014/2015 - Profimoda.cz

Kabelky Deichmann – katalog podzim/zima 2014/2015 Profimoda.cz V kolekci najdete aktovkové tvary s módními color-bloky, oblíbené lidově působící tvary kabelek s módními copánky, které v této sezóně válcují především módu v oblasti účesů, i hypermoderní kabely a kabelky Deichmann do práce v praktických velikostech ...

Buďte trendy: Zima nikde, obujte polokozačky! - Blesk.cz

Blesk.cz Buďte trendy: Zima nikde, obujte polokozačky! Blesk.cz Žádné boty s kožíškem, žádné teplé ponožky – letošní zima se rozhodla vzít si volno, takže nohy nemusíte týrat v bufech, stačí lehčí obuv. Že jste s takovou na zimu nepočítali? Máme pár tipů, kde takovou parádu seženete!

Deichmann má už téměř sto prodejen, zůstává jedničkou - Aktuálně.cz

Deichmann má už téměř sto prodejen, zůstává jedničkou Aktuálně.cz Jedničkou se Deichmann stal v roce 2011 s tržním podílem 19 procent, ročně prodává přes tři miliony párů obuvi. Loni dosáhl zisku 192 milionů korun, což je o 16 milionů více než v roce 2011. "Rok byl úspěšný," zhodnotil ekonomický vývoj jednatel Karel ... a další »

Úžasné kabelky na léto od 130 korun? Tady jsou! - prozeny.cz

prozeny.cz Úžasné kabelky na léto od 130 korun? Tady jsou! prozeny.cz Na foto (zleva): Deichmann 399 Kč, Esprit 1800 Kč. Upřednostníte kabelku přes rameno, nebo do ruky? Na foto (zleva): Deichmann Foto: archiv firemUpřednostníte kabelku přes rameno, nebo do ruky? Na foto (zleva): Deichmann 399 Kč, Bershka 399 Kč.

Další prodejny Deichmann

Vše o Deichmann.

Další prodejny v EuroPark Štěrboholy

Hledáte také: deichmann vsetín, deichmann plzeň, deichmann kolín, deichmann dětská obuv, deichmann-obuv plzeň, deichmann přerov, deichmann česká lípa, deichmann šumperk, dámské holínky deichmann, deichmann havířov, deichmann leták, deichmann kariéra, deichmann náchod, deichmann mělník, deichmann břeclav, deichmann děčín

Prodejnu Deichmann naleznete na adrese Nákupní 389/3, 102 00 Praha v nákupním centru EuroPark Štěrboholy.