Deichmann, EuroPark Štěrboholy

Zisk prodejen Deichmann stoupl loni o čtvrtinu - Týden.cz

Týden.cz Zisk prodejen Deichmann stoupl loni o čtvrtinu Týden.cz Zisk prodejen s obuví Deichmann v Česku loni stoupl o 23 procent na 255 milionů korun. Tržby se zvýšily o téměř pět procent na 2,05 miliardy korun. Společnost to uvedla ve výroční zprávě. "Díky rozšíření prodejní sítě, úspěšné marketingové strategii a ... a další »

Češi a obuv: cenově nejpřijatelnější je Deichmann, kvalitou vítězí ... - Médiář

Médiář Češi a obuv: cenově nejpřijatelnější je Deichmann , kvalitou vítězí ... Médiář Pro boty nebo kabelky si v českých obchodech pořizuje 95 % Čechů. Z toho 57 % si jde pro obuv, 38 % nakoupí zároveň boty i kabelky. Pro kabelky samostatně si do prodejen nejde téměř nikdo. V dílčích kategoriích šířkou nabídky, dostupností v okolí ...

Mezi nejdůvěryhodnější značky se probojovala Benzina či ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Mezi nejdůvěryhodnější značky se probojovala Benzina či ... Hospodářské noviny Společnost Atoz Marketing Services vyhlásila vítěze třetího ročníku soutěže o nejdůvěryhodnější značky na českém trhu. Spotřebitelská anketa ukázala, že Češi jsou ve svém výběru velmi konzervativní. Ze 60 kategorií obhájilo loňské vítězství 88 procent ... Nejdůvěryhodnější značkou je i letos Jar, plyne z průzkumu ...České novinyNejdůvěryhodnější značkou je i letos Jar | MediaGuruMediaGuruvšech 4 zpravodajských článků »

Prodejce bot Deichmann se v Česku s tržbami přehoupl přes dvě ... - E15.cz

E15.cz Prodejce bot Deichmann se v Česku s tržbami přehoupl přes dvě ... E15.cz Tržby prodejen s obuví Deichmann v Česku loni stouply o 4,5 procenta na 2,04 miliardy korun. Letos značka plánuje v ČR otevřít čtyři nové prodejny, deset obchodů projde modernizací. Deichmann to dnes uvedl v tiskové zprávě, hospodářský výsledek ... a další »

Deichmann v Česku loni vydělal 207 milionů korun. Prodal 3,72 ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Deichmann v Česku loni vydělal 207 milionů korun. Prodal 3,72 ... Hospodářské noviny Zisk prodejen s obuví Deichmann v Česku loni stoupl meziročně o 17 procent na 207 milionů korun. Tržby společnosti se zvýšily o 3,8 procenta na 1,95 miliardy ...a další »

Obuv Deichmann – katalog podzim/zima 2014/2015 - Profimoda.cz

Profimoda.cz Obuv Deichmann – katalog podzim/zima 2014/2015 Profimoda.cz Praktické, elegantní, módní i sportovní kousky obuvi – to vše obsahuje sortiment obuvi Deichmann . Obuv Deichmann v nové kolekci podzim/zima 2014/2015 přináší oblíbené tvary bot a tak se Deichmann nejspíš i letos udrží mezi nejoblíbenějšími prodejci ...

Kabelky Deichmann – katalog podzim/zima 2014/2015 - Profimoda.cz

Kabelky Deichmann – katalog podzim/zima 2014/2015 Profimoda.cz V kolekci najdete aktovkové tvary s módními color-bloky, oblíbené lidově působící tvary kabelek s módními copánky, které v této sezóně válcují především módu v oblasti účesů, i hypermoderní kabely a kabelky Deichmann do práce v praktických velikostech ...

Buďte trendy: Zima nikde, obujte polokozačky! - Blesk.cz

Blesk.cz Buďte trendy: Zima nikde, obujte polokozačky! Blesk.cz Žádné boty s kožíškem, žádné teplé ponožky – letošní zima se rozhodla vzít si volno, takže nohy nemusíte týrat v bufech, stačí lehčí obuv. Že jste s takovou na zimu nepočítali? Máme pár tipů, kde takovou parádu seženete!

Deichmann má už téměř sto prodejen, zůstává jedničkou - Aktuálně.cz

Deichmann má už téměř sto prodejen, zůstává jedničkou Aktuálně.cz Jedničkou se Deichmann stal v roce 2011 s tržním podílem 19 procent, ročně prodává přes tři miliony párů obuvi. Loni dosáhl zisku 192 milionů korun, což je o 16 milionů více než v roce 2011. "Rok byl úspěšný," zhodnotil ekonomický vývoj jednatel Karel ... a další »

Úžasné kabelky na léto od 130 korun? Tady jsou! - prozeny.cz

prozeny.cz Úžasné kabelky na léto od 130 korun? Tady jsou! prozeny.cz Na foto (zleva): Deichmann 399 Kč, Esprit 1800 Kč. Upřednostníte kabelku přes rameno, nebo do ruky? Na foto (zleva): Deichmann Foto: archiv firemUpřednostníte kabelku přes rameno, nebo do ruky? Na foto (zleva): Deichmann 399 Kč, Bershka 399 Kč.

Další prodejny Deichmann

Vše o Deichmann.

Další prodejny v EuroPark Štěrboholy

Hledáte také: deichmann mělník, dámské holínky deichmann, deichmann leták, deichmann plzeň, deichmann havířov, deichmann náchod, deichmann kariéra, deichmann-obuv plzeň, deichmann kolín, deichmann šumperk, deichmann děčín, deichmann břeclav, deichmann česká lípa, deichmann přerov, deichmann dětská obuv, deichmann vsetín

Prodejnu Deichmann naleznete na adrese Nákupní 389/3, 102 00 Praha v nákupním centru EuroPark Štěrboholy.