Ječmínek, Centrum Černý Most

Padesát na padesát, takový byl první den českého juda v Tokiu - ČT sport

ČT sport Padesát na padesát, takový byl první den českého juda v Tokiu ČT sport Jakub Ječmínek v kategorii do třiasedmdesáti kilogramů udolal na úvod v Golden Score Mexičana De Arauja. Pak vzdoroval mistru světa Japonci Hašimotovi celé čtyři minuty, nakonec ovšem prohrál po třech wazari soupeře. "Ten zápas nerozhodla maličkost ... a další »

Hvězdný večírek v Prostějově přivítal Darth Vadera, Stormtroopery a ... - Prostějovský večerník

Prostějovský večerník Hvězdný večírek v Prostějově přivítal Darth Vadera, Stormtroopery a ... Prostějovský večerník Obrovský ohlas sklidil fotokoutek plný kostýmů oblíbených hrdinů, možnost rovnou si odnést vlastní fotografii (Instax) či Star Wars Party Set. „Spousta filmových fanoušků dorazila ve vlastních kostýmech, takže na večírku panovala skvělá atmosféra plná ... a další »

MS v judu: Ježek skončil v druhém, Ječmínek ve třetím kole - Haló Noviny

Haló Noviny MS v judu: Ježek skončil v druhém, Ječmínek ve třetím kole Haló Noviny Judista Jaromír Ježek při svém posledním turnaji kariéry vypadl na mistrovství světa v Budapešti už ve 2. kole, kde nestačil na Němce Anthonyho Zingga. Druhý z českých reprezentantů ve váze do 73 kilogramů Jakub Ječmínek došel do 3. kola, kde už byla ... Ježek při rozlučce s kariérou vypadl na MS ve druhém koleČeské novinyvšech 11 zpravodajských článků »

Ječmínek a Petr prohráli na mistrovství Evropy judistů hned první ... - iDNES.cz

iDNES.cz Ječmínek a Petr prohráli na mistrovství Evropy judistů hned první ... iDNES.cz Ječmínek nestačil na Akila Gjakovu z Kosova, který je v žebříčku na 41. místě, o dvacet příček výše než český reprezentant. V polovině duelu Gjakova skóroval wazari a následně se ubránil. „Celou dobu měl lepší útok a ode mě byl začátek opatrný ... a další »

Devítiletá Eliška Mikešová překvapila starší soupeřky - Českokrumlovský deník

Českokrumlovský deník Devítiletá Eliška Mikešová překvapila starší soupeřky Českokrumlovský deník Devítiletá Eliška Mikešová překvapila starší soupeřky. Plzeň, České Budějovice – V západočeské a jihočeské metropoli se hrály poslední letošní krajské otevřené badmintonové turnaje mládežnických kategorií. 6.12.2017. SDÍLEJ: Ilustrační foto.Foto: Pavel ...

Chropyní projel král Ječmínek, ve městě bude mít dubovou sochu - České noviny

České noviny Chropyní projel král Ječmínek , ve městě bude mít dubovou sochu České noviny Celkem ho Ječmínek zaměstná asi na 30 hodin. Socha váží kolem 200 kilogramů a bude umístěna pod stromy před zámkem. "Ječmínek je zobrazený jednoduše a prostě jako mladý chlap s delšími vlasy a pláštěm přes ramena, který stojí v ječmeni," popsal Mikuš ... V Chropyni o víkendu chystají už sedmnácté Hanácké slavnostiKroměřížský deníkvšech 5 zpravodajských článků »

Judisté Horák, Petr a Ječmínek získali medaile na turnaji v ... - iDNES.cz

iDNES.cz Judisté Horák, Petr a Ječmínek získali medaile na turnaji v ... iDNES.cz Čtyřiadvacetiletý Ječmínek zvládl osmifinále i čtvrtfinále bez problémů už po dvou minutách. V semifinále porazil Rumuna Alexandrua Raicua po 19 sekundách prodloužení. Až ve finále nestačil na nasazenou jedničku a bronzového medailistu z mistrovství ... Třikrát cink! Čeští judisté vezou z Afrického poháru tři medaileTýden.czvšech 2 zpravodajských článků »

Čeští judisté neprošli na turnaji v Číně přes osmifinále - iDNES.cz

iDNES.cz Čeští judisté neprošli na turnaji v Číně přes osmifinále iDNES.cz „Za každé vítězství na Grand Prix jsem rád, ale mrzí mě ten druhý zápas, protože kdyby se povedlo projít do čtvrtfinále, měl bych před sebou další dva až tři zápasy a mohl se prát o medaile,“ litoval Ječmínek . Stejně na tom byl Ježek, který v prvním ... a další »

Judisté Ječmínek a Petr vypadli v Düsseldorfu v osmifinále - iDNES.cz

iDNES.cz Judisté Ječmínek a Petr vypadli v Düsseldorfu v osmifinále iDNES.cz Ječmínek ve váze do 73 kilogramů nejprve porazil Gruzínce Fridona Giganiho, přestože prohrával už na dvě wazari. Jenže v závěru donutil soupeře k třetímu trestu a vyhrál na ipon. V osmifinále však narazil na favorizovaného Rusa Denise Jartceva, kterému ... a další »

Judisté v Paříži neuspěli. Petřikov, Ječmínek i Ježek brzy vypadli - iDNES.cz

iDNES.cz Judisté v Paříži neuspěli. Petřikov, Ječmínek i Ježek brzy vypadli iDNES.cz Těsnou prohru na wazari utrpěl i Ječmínek , který podlehl Američanovi Alexanderu Turnerovi. Ježek druhém kole nestačil v prodloužení na Brazilce Victora Penalbera. Pro třicetiletého Čecha to byl první mezinárodní start od olympijských her v Riu, po ... a další »

Další prodejny Ječmínek

Vše o Ječmínek.

Další prodejny v Centrum Černý Most

Hledáte také: ječmínek nabídka práce, ječmínek strakonice, ječmínek šumperk evaldova, ječmínek máselník, ječmínek mudr opava, ječmínek horská kvilda, ječmínek praha, ječmínek pekařství, ječmínek radek, ječmínek chropyně, ječmínek s.r.o., pekárna ječmínek, ječmínek teplice, ječmínek tošanovice, ječmínek pardubice, ječmínek prostějov, ječmínek zdravá strava, ječmínek pekařství kariéra, ječmínek luhačovice, pekařství ječmínek

Prodejnu Ječmínek naleznete na adrese Chlumecká 765/6, 198 19 Praha v nákupním centru Centrum Černý Most.