Fruitisimo Ice Cream, Centrum Černý Most

Britská síť kiosků s jogurty míří do Česka - E15.cz

E15.cz Britská síť kiosků s jogurty míří do Česka E15.cz Britský řetězec My Culture plánuje expanzi na český trh. Firma buduje v Evropě a Asii síť kiosků s čerstvými jogurty, mléčnými koktejly a ovocnými džusy. Koncept rychlého občerstvení cílí na nákupní centra. „Naše výrobky představují alternativu ke ... a další »

Britská síť kiosků s jogurty míří do Česka - E15.cz

E15.cz Britská síť kiosků s jogurty míří do Česka E15.cz Více než dvacítku prodejních míst už má tuzemská firma Fruitisimo se dvěma koncepty, ovocnými bary Fruitisimo Fresh a zmrzlinovým Fruitisimo Ice Cream . „Letos plánujeme otevřít asi deset provozoven. Máme připraveny i další lokality pro franšízanty, ale ...a další »

Britská síť kiosků s jogurty míří do Česka - E15.cz

Britská síť kiosků s jogurty míří do Česka E15.cz Více než dvacítku prodejních míst už má tuzemská firma Fruitisimo se dvěma koncepty, ovocnými bary Fruitisimo Fresh a zmrzlinovým Fruitisimo Ice Cream . „Letos plánujeme otevřít asi deset provozoven. Máme připraveny i další lokality pro franšízanty, ale ...a další »

Další prodejny Fruitisimo Ice Cream

Vše o Fruitisimo Ice Cream.

Další prodejny v Centrum Černý Most

Hledáte také: fruitisimo ice cream modřice u dálnice, fruitisimo ice cream factory praha štěrboholy zamenhofova, fruitisimo ice cream mladá boleslav ii tř. václava klementa, fruitisimo ice cream jihlava hradební, fruitisimo ice cream praha černý most chlumecká, fruitisimo ice cream praha vysočany freyova, fruitisimo ice cream liberec xxiii doubí české mládeže, fruitisimo ice cream plzeň jižní předměstí radčická, fruitisimo ice cream praha libeň ocelářská, fruitisimo ice cream most radniční, fruitisimo ice cream praha chodov roztylská, fruitisimo ice cream praha třebonice řevnická

Prodejnu Fruitisimo Ice Cream naleznete na adrese Chlumecká 765/6, 198 19 Praha v nákupním centru Centrum Černý Most.