Datart, Centrum Černý Most

Předvánoční nákupy vrcholí. Datart hlásí historicky nejvyšší tržby - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Předvánoční nákupy vrcholí. Datart hlásí historicky nejvyšší tržby Hospodářské noviny Ve srovnání s běžným víkendem v roce jsou tržby obchodníků těsně před štědrým dnem vyšší až o několik desítek procent. Lidé nakupují především potraviny a nápoje. Při výběru posledních dárků lidé podle obchodníků nejčastěji volí nejrůznější elektroniku ... a další »

Chytrý stromeček v prodejnách Datart poradí s výběrem dárků - Týden.cz

Týden.cz Chytrý stromeček v prodejnách Datart poradí s výběrem dárků Týden.cz Stromeček patří k dalším vylepšením, které společnost Datart ve svých obchodech "21. století" nabízí. V nově otevřených prodejnách v Českých Budějovicích, Olomouci nebo Brně-Ivanovicích fungují elektronické cenovky. Díky připojení k Wi-Fi jsou ...

Datart má v Brně třetí prodejnu, novou otevře i na Slovensku - Médiář

Médiář Datart má v Brně třetí prodejnu, novou otevře i na Slovensku Médiář Prodejce elektroniky Datart otevřel poslední listopadový den svou třetí brněnskou prodejnu, situovanou do nového Obchodního centra Globus v Brně-Ivanovicích. Nová prodejna je vystavěná v modernizovaném konceptu sítě, v takzvaném „humanizovaném“ modelu ...

Po Vánocích se dnes znovu otevřou velké obchody, začnou výprodeje - České noviny

České noviny Po Vánocích se dnes znovu otevřou velké obchody, začnou výprodeje České noviny Datart slibuje průměrnou slevu více než 35 procent, příslušenství zlevní až o 80 procent. "Slevy budeme vypočítávat z reálných cen, za které zboží budeme prodávat v půlce prosince," uvedla Iva Pavlousková z Datartu. V lednu pak spustí druhou vlnu ... a další »

Jsou tu povánoční výprodeje. Začalo i CZC - DigiZone.cz

DigiZone.cz Jsou tu povánoční výprodeje. Začalo i CZC DigiZone.cz Datart přichází s „Maxi výprodejem“ a také přehledným a naprosto jasným řazením výrobků, kde televizory vidíte hned v hlavním menu. Na dnešní den počítadlo načetlo 374 produktů z oblasti televizorů a audio-video. Vybírat můžete podle značky, řadit ... a další »

Kolotoč slev jede naplno, otvírejte peněženky - Plzeňský deník

Plzeňský deník Kolotoč slev jede naplno, otvírejte peněženky Plzeňský deník V prodejně dárek vyměníme za jiné zboží, vystavíme dárkovou kartu nebo vrátíme peníze,“ uvedla mluvčí řetězce Datart Iva Pavlousková s tím, že loni zákazníci nejčastěji vraceli mobilní telefony a malé kuchyňské spotřebiče, kdy často jen sáhli po jiné ... a další »

Možností vrátit dárky přibývá - Haló Noviny

Haló Noviny Možností vrátit dárky přibývá Haló Noviny Vánoční dárky, které se nesetkají se zájmem obdarovaného, lze v řadě obchodů vrátit či vyměnit. Internetových obchodů, které to umožňují, každoročně přibývá. Zboží většinou musí zůstat nenošené, nepoškozené a v původním obalu. Podle Datartu loni ... Nevhodné dárky? Možnost vrátit zboží je stále důležitějšíTýden.czvšech 4 zpravodajských článků »

Výprodeje začaly naplno: Vedle e-shopů lákají zákazníky i velké ... - ceskatelevize.cz/ct24

ceskatelevize.cz/ct24 Výprodeje začaly naplno: Vedle e-shopů lákají zákazníky i velké ... ceskatelevize.cz/ct24 Další skupina zase vyrazila utratit finanční hotovost, kterou našli pod stromečkem. Slevy teď nabízejí obchodníci napříč odvětvími: ve výprodejích tak jsou knihy, hračky, oblečení i elektronika. „Ve výprodejích mají zákazníci největší zájem o velké ... a další »

Historický milník v české fotbalové lize: V neděli poprvé na zápas ... - Info.cz

Info.cz Historický milník v české fotbalové lize: V neděli poprvé na zápas ... Info.cz Projekt, vyžadující řádově miliony korun, finančně podpořila společnost Datart , která se stala generálním partnerem videorozhodčích. Desítky milionů korun. Na tolik přijde český fotbal zavedení videa do rozhodování ligových zápasů; Místnost, kde se ... V zápase Sparty s Boleslaví bude poprvé v lize nasazeno videoČeské novinyvšech 17 zpravodajských článků »

E-shopy spouští povánoční výprodeje. Lákají na velké slevy - Euro.cz

Euro.cz E-shopy spouští povánoční výprodeje. Lákají na velké slevy Euro.cz Internetové obchody spouští téměř ihned po rozbalení vánočních dárků povánoční výprodeje. Cílí tak na ty, kteří dostali pod stromeček hotovost. Kamenné prodejny se zákazníkům otevřou ve středu 27. prosince. Sezónními výprodeji si obchodníci uvolňují ... a další »

Další prodejny Datart

Vše o Datart.

Další prodejny v Centrum Černý Most

Hledáte také: datart.cz praha ruzyně fajtlova, datart.cz velký týnec vsisko olomoucká, datart.cz frýdek místek zámecké nám., datart.cz kolín iv rorejcova, datart.cz most radniční, datart.cz praha braník novodvorská, datart.cz ostrava moravská ostrava jantarová, datart.cz praha zlíčín skandinávská, datart.cz jihlava hradební, datart.cz praha nusle na pankráci, datart.cz praha hostivař švehlova, datart.cz plzeň doubravka rokycanská, datart.cz plzeň skvrňany u letiště, datart.cz praha nové město národní, datart.cz mladá boleslav iii jičínská, datart.cz opava město u fortny, datart.cz teplice sobědruhy srbická, datart.cz ostrava zábřeh rudná, datart.cz liberec iv perštýn nám. soukenné, datart.cz zlín malenovice třída 3. května, datart.cz praha plzeňská, datart.cz praha karlín pernerova, datart.cz brno trnitá ve vaňkovce, datart.cz praha libeň českomoravská, datart.cz praha letňany veselská, datart.cz praha chodov roztylská, datart.cz české budějovice nádražní ulice, datart.cz liberec xxiii doubí české mládeže, datart.cz ostrava moravská ostrava novinářská, datart.cz hradec králové brněnská, datart.cz plzeň, datart.cz praha chlumecká

Prodejnu Datart naleznete na adrese Chlumecká 765/6, 198 19 Praha v nákupním centru Centrum Černý Most.