C&A, Centrum Černý Most

Řetězec C&A spouští e-shop i pro Čechy. Výhodu jako Poláci a ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Řetězec C&A spouští e-shop i pro Čechy. Výhodu jako Poláci a ... Aktuálně.cz Dosud provozoval e-shop v příslušném národním jazyce pro devět států. Nyní přidává jednotnou "evropskou" verzi v angličtině pro dalších jedenáct. Düsseldorf - Obchodní řetězec C&A, nabízející především oblečení a módní doplňky, spustil e-shop v dalších ...

Obchod C&A spustil e-shop i pro Čechy. Módu pošle z Německa a ... - Blesk.cz

Blesk.cz Obchod C&A spustil e-shop i pro Čechy. Módu pošle z Německa a ... Blesk.cz Prodejce oděvů C&A spustil v ČR a dalších deseti evropských zemích internetový obchod. Doručovací lhůta je od čtyř do deseti dnů a ceny jsou uvedeny v eurech. Zboží je doručováno z Německa, poštovné činí pět eur (126 korun). Společnost to uvedla v ...C&A spustí na českém trhu „evropský“ e-shopMediaGuruvšech 4 zpravodajských článků »

C&A otevře ve čtvrtek v Praze největší prodejnu ve střední Evropě - iDNES.cz

iDNES.cz C&A otevře ve čtvrtek v Praze největší prodejnu ve střední Evropě iDNES.cz Na Václavském náměstí ve čtvrtek zahájí provoz ztělesněná noční můra všech mužů, kteří neradi doprovází své manželky po nákupech. Oděvní řetězec C&A tu otevře jednu ze svých vůbec největších prodejen s nákupní plochou 4367 metrů čtverečních.

C&A přestane rozdávat plastové tašky zdarma, s předstihem reaguje ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz C&A přestane rozdávat plastové tašky zdarma, s předstihem reaguje ... Aktuálně.cz Zájemce o tašku zaplatí od března pět korun. Cílem je snížit jejich spotřebu o 60 procent, uvedl řetězec. Diskont Lidl již dříve uvedl, že od března zcela ukončí prodej jednorázových "igelitek". Bezplatné plastové tašky zřejmě od příštího roku zakáže ... a další »

Diamant ožívá, prodejna C&A je největší ve střední Evropě - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Diamant ožívá, prodejna C&A je největší ve střední Evropě Aktuálně.cz Fotogalerie: V nově přestavěném paláci Diamant na Václavském náměstí otevřel oděvní řetězec svou největší prodejnu ve střední Evropě. Diamant je nově postavenou budovou na Václavském náměstí, která stojí na místě bývalého paláce se stejným jménem. Svou ...

Diamant ožívá, prodejna C&A je největší ve střední Evropě - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Diamant ožívá, prodejna C&A je největší ve střední Evropě Aktuálně.cz Fotogalerie: V nově přestavěném paláci Diamant na Václavském náměstí otevřel oděvní řetězec svou největší prodejnu ve střední Evropě. Ve spodní části Václavského náměstí svítí nové logo značky C&A. Přejít do galerie: 22 · Adresa Václavské náměstí č.

Diamant ožívá, prodejna C&A je největší ve střední Evropě - Aktuálně.cz

Diamant ožívá, prodejna C&A je největší ve střední Evropě Aktuálně.cz Fotogalerie: V nově přestavěném paláci Diamant na Václavském náměstí otevřel oděvní řetězec svou největší prodejnu ve střední Evropě. Ve spodní části Václavského náměstí svítí nové logo značky C&A. Přejít do galerie: 22 · Adresa Václavské náměstí č.

Další prodejny C&A

Vše o C&A.

Další prodejny v Centrum Černý Most

Prodejnu C&A naleznete na adrese Chlumecká 765/6, 198 19 Praha v nákupním centru Centrum Černý Most.