Bontonland, Centrum Černý Most

Vinylové desky jsou stále oblíbenější. Bontonland jich loni prodal 30 ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Vinylové desky jsou stále oblíbenější. Bontonland jich loni prodal 30 ... Hospodářské noviny Největší tuzemský prodejce hudebních nosičů Bontonland zaznamenal v loňském roce prodej téměř 30 tisíc vinylových desek. Znamená to meziroční nárůst o 50 procent. Trend postupného zvyšování prodejů vinylových desek je na hudebním trhu viditelný už ... a další »

Lešek Wronka přivedl Ferdu do Prahy - Haló Noviny

Haló Noviny Lešek Wronka přivedl Ferdu do Prahy Haló Noviny V podnikatelské sféře jsem rozšířil svoje aktivity o akvizici největší tuzemské sítě obchodů s hudbou Bontonland , vyprodukoval jsem mnoho desek, hudebních DVD a klipů, napsal hodně písniček. Takže jsem se opravdu nenudil! Jak byste zhodnotil 10letou ...

Hudební řetězec Bontonland koupil producent Lešek Wronka - iDNES.cz

iDNES.cz Hudební řetězec Bontonland koupil producent Lešek Wronka iDNES.cz "Transakce v současné době běží," uvedl bez bližších podrobností s tím, že výši transakce ani jedna ze stran sdělovat nebude. Novým vlastníkem Bontonlandu se stal český producent Lešek Wronka, který objevil například zpěvačku Ewu Farnou a je šéfem ... a další »

Kapela Slza dnes v Praze pokřtí nové album Holomráz - České noviny

České noviny Kapela Slza dnes v Praze pokřtí nové album Holomráz České noviny Praha - Kapela Slza, držitel ocenění objev roku v anketě Český slavík a vítěz cen Žebřík za skladbu roku, dnes vydává své druhé album Holomráz. Formace v čele s kytaristou Lukášem Bundilem a zpěvákem Petrem Lexou pokřtí nahrávku v pražském Bontonland ... Slza přichází s albem Holomráz, písničky spojuje téma žáru a mrazudenik.czvšech 6 zpravodajských článků »

Bontonland začne od dubna prodávat digitální hudbu - iDNES.cz

iDNES.cz Bontonland začne od dubna prodávat digitální hudbu iDNES.cz Tuzemská největší síť obchodů s hudbou, filmy a počítačovými hrami Bontonland vstoupí na začátku dubna na český trh s digitální hudbou. Zájemcům nabídne 500 000 digitálních skladeb od velkých firem, jako jsou Sony Music, Universal Music či EMI. Z ... a další »

Ředitelka sítě Bontonland Louženská končí ve funkci - E15.cz

E15.cz Ředitelka sítě Bontonland Louženská končí ve funkci E15.cz Vzhledem k poklesu prodejů hudby a filmů čekají podle Wronky v následujících měsících Bontonland podstatné změny. „Bude jich poměrně hodně. Od rozšíření sortimentu prodeje v síti až po rozšíření způsobu jeho prodeje. Hlavním cílem roku 2012 bude ... a další »

Hudební řetězec Bontonland zavírá kamenné prodejny - iDNES.cz

iDNES.cz Hudební řetězec Bontonland zavírá kamenné prodejny iDNES.cz Petana kromě Bontonlandu vlastní i internetovou televizi Stream nebo filmové ateliéry ve Zlíně. V roce 2006 měl Bontonland tržby 474 milionů korun. Čísla za loňský rok zatím nejsou k dispozici. Tržby začaly v posledních letech spíše táhnout filmová ...

Katy Perry nahrála výborné album "Witness". Jen je bez hitů - Musicserver.cz

Musicserver.cz Katy Perry nahrála výborné album "Witness". Jen je bez hitů Musicserver.cz Pokud hledáte starou dobrou Katy Perry, můžete tyto dva bonusy získat skrz nabídku českého hudebního prodejce Bontonland . Hodnotit novou desku této světové popstar je docela tvrdý oříšek. Na jedné straně tleskáme nad snahou ukázat světu, že jsou i ... a další »

Skupina Kabát se velmi ostře navezla do pořadatelů Cen Anděl - Týden.cz

Týden.cz Skupina Kabát se velmi ostře navezla do pořadatelů Cen Anděl Týden.cz Ironií celé situace je fakt, že zrovna Bontonland uvádí ve svých číslech i prodeje z těchto řetězců. Zřejmě jsme udělali fatální chybu, že jsme nosiče nenabídli tomuto prodejci, který má v hlášeních dominantní postavení, a jeho majitel, pan Lešek ... Kabát prý prodal nejvíce desek, cenu na Andělech ale nevyhrajeMusicserver.czProč Kabátu neuznali nejprodávanější desku rokuMédiářvšech 13 zpravodajských článků »

Policie zjišťuje, zda Bontonland prodejem Orlíku nepropaguje ... - iDNES.cz

iDNES.cz Policie zjišťuje, zda Bontonland prodejem Orlíku nepropaguje ... iDNES.cz Policii začal zajímat způsob, jakým firma Bontonland prodává na svých stránkách nahrávky skupiny Orlík. Zákazníky totiž podle ní láká na rasistický charakter písní. Společnost je tak podezřelá z propagace rasismu. Policie zkoumá Bontonland Zvětšit ... a další »

Další prodejny Bontonland

Vše o Bontonland.

Další prodejny v Centrum Černý Most

Hledáte také: bontonland, a.s. praha smíchov plzeňská, bontonland, a.s. hradec králové švehlova, bontonland, a.s. pardubice zelené předměstí masarykovo náměstí, bontonland, a.s. praha nové město václavské náměstí, bontonland, a.s. brno trnitá ve vaňkovce, bontonland, a.s. modřice u dálnice, bontonland, a.s. ostrava jantarová, bontonland, a.s. brno město náměstí svobody, bontonland, a.s. olomouc nová ulice kafkova, bontonland, a.s. praha černý most chlumecká, bontonland, a.s. praha chodov roztylská, bontonland ústí nad labem, bontonland, a.s. praha třebonice řevnická, bontonland, a.s. liberec iv perštýn moskevská, bontonland hradec králové, bontonland, a.s. liberec iv perštýn nám. soukenné, bontonland, a.s. ústí nad labem centrum bílinská, bontonland, a.s. liberec iv perštýn, bontonland, a.s. mladá boleslav ii tř. václava klementa, bontonland mladá boleslav, bontonland, a.s. chomutov farského, bontonland, a.s. ostrava moravská ostrava masarykovo náměstí, bontonland, a.s. praha letňany veselská

Prodejnu Bontonland naleznete na adrese Chlumecká 765/6, 198 19 Praha v nákupním centru Centrum Černý Most.