McDonald´s, Avion Shopping Park Praha

Factory: V Maďarsku denně vyrobí miliony kuřecích nuget pro ... - E15.cz

E15.cz Factory: V Maďarsku denně vyrobí miliony kuřecích nuget pro ... E15.cz Téměř tři miliony kuřecích nugetek pro české, slovenské a další evropské restaurace McDonald's vyprodukuje denně továrna v severomaďarské Bábolně.a další »

Místo hamburgerů kuřata. Po McDonald´s nastoupilo na letišti KFC ... - Zdopravy.cz

Zdopravy.cz Místo hamburgerů kuřata. Po McDonald´s nastoupilo na letišti KFC ... Zdopravy.cz S předstihem zaplnila společnost Amrest uvolněný prostor na služby rychlého občerstvení v Letišti Václava Havla, kde deset let sídlil McDonald´s. Novou pobočku KFC otevřela už dnes namísto původně plánovaného termínu v lednu. Pro KFC jde o 85. pobočku ... a další »

V britské pobočce McDonald´s odmítli obsloužit ženu v hidžábu ... - Eurodenik

Eurodenik V britské pobočce McDonald´s odmítli obsloužit ženu v hidžábu ... Eurodenik „U nás jsou vítáni zákazníci všech náboženských vyznání a upřímně se za tuto nepříjemnost omlouváme,“ oznámila společnost McDonald´s ve svém oficiálním prohlášení. SDÍLET. AUTOR. jil. ZDROJ. The Independent. FOTO. Rui Vieira/PA. DATUM. 4.prosinec 2017 ...

Absolventi bez praxe jsou na pracovním trhu znevýhodněni - Novinky.cz

Novinky.cz Absolventi bez praxe jsou na pracovním trhu znevýhodněni Novinky.cz ... tak nejčastěji obsazují méně kvalifikované pozice. Podle Součkové nalézají uplatnění především jako pomocná síla ve stáncích s občerstvením, při inventurách skladů nebo v zemědělství. „Brigády v našich restauracích obsazují i velmi mladí lidé, ve ... a další »

McDonald´s zavírá stovky svých restaurací, lidé dávají přednost ... - Flowee (Blog)

Flowee (Blog) McDonald´s zavírá stovky svých restaurací, lidé dávají přednost ... Flowee (Blog) Řetězec rychlého občerstvení McDonald´s, který je jedním z nejznámějších a nejrozšířenějších na světě, zná opravdu každý. Poprvé za poslední desetiletí se...McDonald's testuje dovážku do domu, spolupracuje s Uberem | E15.czE15.czvšech 5 zpravodajských článků »

USA stále v krizi? Může za to McDonald´s, Walmart a skrblíci - Roklen24

Roklen24 USA stále v krizi? Může za to McDonald´s, Walmart a skrblíci Roklen24 Americký trh práce je jako stárnoucí sportovec; trvá mu stále déle a déle, než se zotaví z krize, píše ve svém článku na Harward Business Review Sergio Rebelo z Kellogg School of Management. Po recesi v letech 1990-92 trvalo dva a půl roku, než ...

Google udržel pozici nejhodnotnější značky světa. Apple stále druhý - Lupa.cz

Google udržel pozici nejhodnotnější značky světa. Apple stále druhý Lupa.cz Vlastně by se to dalo otočit a říci, že v první desítce se umístily jen dvě netechnologické značky, a to Visa a McDonald's . Zároveň se do desítky nejhodnotnějších značek poprvé dostala čínská firma – kterou je operátor Tencent. Jeho hodnota poskočila o ... a další »

Finále McDonald´s Cupu v kraji ovládla 33. ZŠ Plzeň - Plzeňský deník

Plzeňský deník Finále McDonald´s Cupu v kraji ovládla 33. ZŠ Plzeň Plzeňský deník Plzeň – Bez překvapení se odehrálo krajské finále fotbalového McDonald´s Cupu v Plzni. Na stadionu Josefa Žaloudka dosáhli v obou kategoriích na prvenství už tradičně žáci pořádající 33. ZŠ v Plzni, kde má své fotbalové třídy FC Viktoria Plzeň. 24.5.2017.a další »

V Plzni se losoval fotbalový McDonald´s Cup - Plzeňský deník

Plzeňský deník V Plzni se losoval fotbalový McDonald´s Cup Plzeňský deník Plzeň – Je to největší fotbalový mládežnický turnaj nejen u nás, ale i v celé Evropě. 18.5.2017. SDÍLEJ: Losování fotbalového McDonald's cupu v PlzniFoto: Václav Vacek. Atmosféru prestižního turnaje, který je určen pro školní družstva z prvního stupně ... a další »

Aventin opět ve hře, chce do Jihlavy třetí Lidl. Může u něj stát zimák - iDNES.cz

iDNES.cz Aventin opět ve hře, chce do Jihlavy třetí Lidl. Může u něj stát zimák iDNES.cz A jelikož město netrvalo na tom, že něco chce, tak McDonald's od této podmínky ustoupil. Byl bych nerad, aby to dopadlo stejně i v tomto případě,“ řekl Huňáček. O tom, že by se v souvislosti s víceúčelovou halou mělo s Otou Kohoutkem z Aventinu jednat, ...

Další prodejny McDonald´s

Vše o McDonald´s.

Další prodejny v Avion Shopping Park Praha

Prodejnu McDonald´s naleznete na adrese Skandinávská 15a, 155 00 Praha v nákupním centru Avion Shopping Park Praha.