HM Studio, Avion Shopping Park Praha

Čmelík chce dostat slavné hračkářství Hamleys i do Vídně, otevřít ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Čmelík chce dostat slavné hračkářství Hamleys i do Vídně, otevřít ... Hospodářské noviny Tradiční britské hračkářství Hamleys má 71 poboček ve 22 státech světa. Řetězec hračkářství byl založen v roce 1760 a je nejstarší na světě. ◼ Čmelík má ze zatím vydaných licencí pro kontinentální Evropu všechny kromě Skandinávie. ◼ Českou jedničkou v ...

Černý pátek pomohl Alze.cz k rekordu. Lidé nakupovali hromadně ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Černý pátek pomohl Alze.cz k rekordu. Lidé nakupovali hromadně ... Aktuálně.cz Podle údajů společnosti Wormelen group, která zastřešuje řetězce hraček Bambule, Sparkys a HM Studio , stouply prodeje meziročně o pětinu. "Nárůst je evidentní v kamenných prodejnách i na e-shopech, kde je ještě větší," uvedla marketingová ředitelka ... a další »

Hračkář musí věřit ve spasení od Ježíška, říká šéf Bambule a ... - E15.cz

E15.cz Hračkář musí věřit ve spasení od Ježíška, říká šéf Bambule a ... E15.cz Skupina Wormelen se v posledních třech letech stala hlavně převzetím sítí Sparkys, Bambule a Hm Studio jedničkou na českém hračkářském trhu. Její tržby šplhají ke dvěma miliardám korun. „Každá ze sítí byla příliš slabá, než aby žila sama,“ říká majitel ... a další »

Bambule, Sparkys a HM mají společnou kampaň - MediaGuru

MediaGuru Bambule, Sparkys a HM mají společnou kampaň MediaGuru wormelen Skupina Wormelen Group, známá jako Království hraček Bambule, Sparkys a HM Studio , spouští ve spolupráci s věrnostním systémem Rondo společnou spotřebitelskou kampaň. Podpořena bude od 20. září komunikací v rádiu a na internetu. Kampaň je ... Sparkys: Češi letos utratí před Vánocemi za hračky 3 miliardy KčČeské novinyvšech 4 zpravodajských článků »

Trh s hračkami v Česku roste. Rostoucí vliv na děti mají sociální sítě ... - E15.cz

E15.cz Trh s hračkami v Česku roste. Rostoucí vliv na děti mají sociální sítě ... E15.cz Zvyšuje se také zájem o hračky navazující na seriály, kde k nejoblíbenějším patří Simpsonovi, Mimoni, Spongebod, Nemo, Harry Potter, Angry Birds, Kung Fu Panda, Ledové království a Krteček. Jedním z prodejních hitů letošního roku mezi hračkami je ... a další »

Král českých hraček jedná o převzetí prodejen a e-shopu Kašpárek - E15.cz

E15.cz Král českých hraček jedná o převzetí prodejen a e-shopu Kašpárek E15.cz Kašpárek ovládá přes firmu Piccollo zakladatel řetězce elektroprodejen Datart Charles Butler. Menšinový podíl patří jeho sestře Katharine Butler. Ta se svým manželem a realitním byznysmenem v jedné osobě Sebastianem Pawlowským vlastnila i hračkářský ... a další »

Žabák, netopýr, lego. Hitem Vánoc budou „chytré“ a interaktivní hračky - iDNES.cz

iDNES.cz Žabák, netopýr, lego. Hitem Vánoc budou „chytré“ a interaktivní hračky iDNES.cz Wormelen (Bambule, Sparkys a HM Studio ) odhaduje, že tržby z letošních Vánoc přesáhnou tři miliardy korun. To je o několik stovek milionů více než v loňském roce. „Očekávaný nárůst je daný nejen příznivou ekonomickou situací, ale i tím, že se do ...

Hračkářství Wormelen Group startují svou největší spotřebitelskou ... - Médiář

Médiář Hračkářství Wormelen Group startují svou největší spotřebitelskou ... Médiář Skupina Wormelen Group Petra Homolky, provozující prodejny Království hraček Bambule, Sparkys a HM Studio , rozjíždí dosud největší spotřebitelskou kampaň. Spojila při ní síly s věrnostním systémem Rondo.cz. V kampani budou Wormelen a Rondo.cz odměňovat ...

Hattrick v hračkách. Podnikatel Homolka ovládne i prodejny HM Studio - iDNES.cz

iDNES.cz Hattrick v hračkách. Podnikatel Homolka ovládne i prodejny HM Studio iDNES.cz Počítám, že se v nejbližších měsících HM Studio začlení do skupiny Wormelen group,“ prozradil v rozhovoru pro iDNES.cz Homolka, který akvizicí posílí v pozici největšího tuzemského hráče na trhu hraček. „Není to uzavřené, ale stane se to s ... a další »

Miliardy za dárky. Co bude hitem letošních Vánoc? - Týden.cz

Týden.cz Miliardy za dárky. Co bude hitem letošních Vánoc? Týden.cz "Je to dáno nejen příznivou ekonomickou situací, ale i tím, že se do dětského zájmu dostávají sofi stikované interaktivní hračky, často s elektronickým zařízením, a ty jsou samozřejmě finančně nákladnější," vysvětluje Jana Krčková, marketingová ... a další »

Další prodejny HM Studio

Vše o HM Studio.

Další prodejny v Avion Shopping Park Praha

Hledáte také: hm studio hračky ostrava, hm studio olomouc řepčín pražská, hm studio příbram ii pražská, hm studio pardubice zelené předměstí masarykovo náměstí, hm studio plzeň, prodavačka hm studio, hm studio jindřichův hradec i panská, hm studio klatovy i křížová, hm studio praha braník novodvorská, hm studio plzeň jižní předměstí radčická, hm studio praha žižkov vinohradská, hm studio uherské hradiště protzkarova, hm studio znojmo velká michalská, hm studio čestlice v oblouku, hračky hm studio, hm studio plzeň jižní předměstí klatovská třída, hm studio a.s. horoměřice, hm studio tábor 9. května, hm studio mladá boleslav iii jičínská, hm studio praha smíchov plzeňská, hm studio postřižín průmyslová, hm studio české budějovice 2 české vrbné, hm studio praha libeň českomoravská, hm studio hradec králové pražské předměstí rašínova třída, hm studio hračky, hm studio zlín náměstí míru

Prodejnu HM Studio naleznete na adrese Skandinávská 15a, 155 00 Praha v nákupním centru Avion Shopping Park Praha.