Giga Sport, Avion Shopping Park Praha

Gigasport zavřel své prodejny v Česku a na Slovensku - iDNES.cz

iDNES.cz Gigasport zavřel své prodejny v Česku a na Slovensku iDNES.cz Rakouská obchodní skupina Kastner & Öhler, která provozuje prodejny se sportovními potřebami Gigasport, skončila své podnikání v Česku a na Slovensku. Poslední obchod ukončil provoz v úterý. Společnost to oznámila na svých internetových stránkách.a další »

Gigasport nezvládl přeměnu, svých 11 prodejen zavře a odchází z ... - iDNES.cz

iDNES.cz Gigasport nezvládl přeměnu, svých 11 prodejen zavře a odchází z ... iDNES.cz Vůbec první zahraniční řetězec se sportovním zbožím, který do Česka v minulosti přišel, po patnácti letech odchází. Rakouská společnost Kastner & Öhler se rozhodla, že do poloviny letošního roku zavře svých 11 prodejen Gigasport v Česku a jedinou na ...a další »

Za náš profil přejeme Všem sledujícím z Hradce i odjinud krásné ... - Hradec Králové City

Hradec Králové City Za náš profil přejeme Všem sledujícím z Hradce i odjinud krásné ... Hradec Králové City Na několik nejznámějších si v článku zavzpomínáme. Bylo jich opravdu mnoho – Carrefour, Interspar, K-Mart, Delvita, Diskont Plus, Electrocity, Giga Sport , Hypernova a další. Delvita byla v 90. letech prvním supermarketem postaveným na zelené louce ...

Gigasport zavřel své prodejny v Česku a na Slovensku - iDNES.cz

iDNES.cz Gigasport zavřel své prodejny v Česku a na Slovensku iDNES.cz Rakouská obchodní skupina Kastner & Öhler, která provozuje prodejny se sportovními potřebami Gigasport, skončila své podnikání v Česku a na Slovensku. Poslední obchod ukončil provoz v úterý. Společnost to oznámila na svých internetových stránkách ... a další »

Gigasport nezvládl přeměnu, svých 11 prodejen zavře a odchází z ... - iDNES.cz

iDNES.cz Gigasport nezvládl přeměnu, svých 11 prodejen zavře a odchází z ... iDNES.cz Vůbec první zahraniční řetězec se sportovním zbožím, který do Česka v minulosti přišel, po patnácti letech odchází. Rakouská společnost Kastner & Öhler se rozhodla, že do poloviny letošního roku zavře svých 11 prodejen Gigasport v Česku a jedinou na ... a další »

Gigasport se loučí s Českem. Prodal poslední sklad - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Gigasport se loučí s Českem. Prodal poslední sklad Aktuálně.cz Po sportovním řetězci, který se z Česka stáhl v roce 2012, zbývá k prodeji už jen obchod v průhonicko-čestlické zóně. Praha - Sportovní řetězec Gigasport, který se v roce 2012 stáhl z českého trhu, prodal svůj poslední sklad v Česku v Benátkách nad ...

Sportisimo buduje síť obchodů s módou - E15.cz

E15.cz Sportisimo buduje síť obchodů s módou E15.cz „V každém velkém lyžařském středisku chceme mít jeden Intersport Rent. V Krkonoších připadají v úvahu Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou, Harrachov či Rokytnice,“ řekl jednatel Intersportu Vít Podešva. Síť malých obchodů chce budovat na základě ... a další »

Stavba obchodního centra Forum v Ústí nad Labem začne v únoru - Novinky

Stavba obchodního centra Forum v Ústí nad Labem začne v únoru Novinky V centru se má také objevit firma Giga sport , na ploše 1500 metrů čtverečních bude také supermarket. S jistotou zde má být také multikino. Na střeše centra Forum bude dolní stanice lanovky, která má vést na nedaleký výletní zámeček Větruše. S výstavbou ...

Nové značky volí pro vstup monobrandové obchody - MediaGuru

MediaGuru Nové značky volí pro vstup monobrandové obchody MediaGuru Česká republika je stále atraktivním trhem pro nové značky. Jen v loňském roce vstoupilo podle společnosti CBRE na český trh v oblasti retailu 12 mezinárodních značek. Převážná většina z nich se pohybuje v sektoru módy, sportovního oblečení, bot a ...a další »

Sportisimo buduje síť obchodů s módou - E15.cz

Sportisimo buduje síť obchodů s módou E15.cz Trh se sportovní módou je v Česku nejhustší z celé střední a východní Evropy. Přesto tuzemská společnost Sportisimo, která patří k nejsilnějším řetězcům v regionu, zkouší prorazit s další sítí značkových obchodů. „Koncept Molo Sport & Fashion, který je ...a další »

Další prodejny Giga Sport

Vše o Giga Sport.

Další prodejny v Avion Shopping Park Praha

Hledáte také: giga sport mladá boleslav, plzeň giga sport, giga sport hradec králové, giga sport plzeň, giga sport české budějovice

Prodejnu Giga Sport naleznete na adrese Skandinávská 15a, 155 00 Praha v nákupním centru Avion Shopping Park Praha.