Datart, Avion Shopping Park Praha

Předvánoční nákupy vrcholí. Datart hlásí historicky nejvyšší tržby - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Předvánoční nákupy vrcholí. Datart hlásí historicky nejvyšší tržby Hospodářské noviny Ve srovnání s běžným víkendem v roce jsou tržby obchodníků těsně před štědrým dnem vyšší až o několik desítek procent. Lidé nakupují především potraviny a nápoje. Při výběru posledních dárků lidé podle obchodníků nejčastěji volí nejrůznější elektroniku ... a další »

Chytrý stromeček v prodejnách Datart poradí s výběrem dárků - Týden.cz

Týden.cz Chytrý stromeček v prodejnách Datart poradí s výběrem dárků Týden.cz Stromeček patří k dalším vylepšením, které společnost Datart ve svých obchodech "21. století" nabízí. V nově otevřených prodejnách v Českých Budějovicích, Olomouci nebo Brně-Ivanovicích fungují elektronické cenovky. Díky připojení k Wi-Fi jsou ...

Datart má v Brně třetí prodejnu, novou otevře i na Slovensku - Médiář

Médiář Datart má v Brně třetí prodejnu, novou otevře i na Slovensku Médiář Prodejce elektroniky Datart otevřel poslední listopadový den svou třetí brněnskou prodejnu, situovanou do nového Obchodního centra Globus v Brně-Ivanovicích. Nová prodejna je vystavěná v modernizovaném konceptu sítě, v takzvaném „humanizovaném“ modelu ...

Jsou tu povánoční výprodeje. Začalo i CZC - DigiZone.cz

Jsou tu povánoční výprodeje. Začalo i CZC DigiZone.cz Datart přichází s „Maxi výprodejem“ a také přehledným a naprosto jasným řazením výrobků, kde televizory vidíte hned v hlavním menu. Na dnešní den počítadlo načetlo 374 produktů z oblasti televizorů a audio-video. Vybírat můžete podle značky, řadit ... a další »

Velké obchody se ve středu otevřou, začnou povánoční výprodeje ... - České noviny

České noviny Velké obchody se ve středu otevřou, začnou povánoční výprodeje ... České noviny Praha - Ve středu se po téměř třech dnech otevřou nákupní centra a velké obchody. Obchodníci spustí povánoční výprodeje i v kamenných prodejnách, v e-shopech již slevy běží od pondělí. Prodejci slibují slevy v řádu desítek procent. Prodejny nad 200 ... a další »

E-shopy spouští povánoční výprodeje. Lákají na velké slevy - Euro.cz

Euro.cz E-shopy spouští povánoční výprodeje. Lákají na velké slevy Euro.cz Internetové obchody spouští téměř ihned po rozbalení vánočních dárků povánoční výprodeje. Cílí tak na ty, kteří dostali pod stromeček hotovost. Kamenné prodejny se zákazníkům otevřou ve středu 27. prosince. Sezónními výprodeji si obchodníci uvolňují ... a další »

Český e-shop zmobilizoval pětkrát více fanoušků na Facebooku než ... - Týden.cz

Týden.cz Český e-shop zmobilizoval pětkrát více fanoušků na Facebooku než ... Týden.cz CZC získalo v prosinci pro svoji stránku na Facebooku nejvíce nových fanoušků. Mall také válel - přinutil ty své k aktivitě. Pomohl mu s tím i Leoš Mareš. Ukazují to výsledky výzkumu agentury Performics, která sledovala aktivitu e-shopů prostřednictvím ...

Historický milník v české fotbalové lize: V neděli poprvé na zápas ... - Info.cz

Info.cz Historický milník v české fotbalové lize: V neděli poprvé na zápas ... Info.cz Projekt, vyžadující řádově miliony korun, finančně podpořila společnost Datart , která se stala generálním partnerem videorozhodčích. Desítky milionů korun. Na tolik přijde český fotbal zavedení videa do rozhodování ligových zápasů; Místnost, kde se ... V zápase Sparty s Boleslaví bude poprvé v lize nasazeno videoČeské novinyvšech 17 zpravodajských článků »

Brigádníci? Je jich málo, naříkají obchodníci před vánočním náporem - iDNES.cz

iDNES.cz Brigádníci? Je jich málo, naříkají obchodníci před vánočním náporem iDNES.cz Datart pro vánoční sezónu potřeboval 150 brigádníků, které se firmě podařilo sehnat. „Největší počet brigádníků jsme hledali do centrálního skladu na skladnické práce a balení e-shopových objednávek a do prodejen opět na skladnické práce a výpomocné ... a další »

Datart rozjíždí lákavou akci. K libovolnému Samsungu dostanete ... - MobilMania.cz

MobilMania.cz Datart rozjíždí lákavou akci. K libovolnému Samsungu dostanete ... MobilMania.cz Akce Air Datart (www.airdatart.com) běží od 15. května do konce června ve všech prodejnách Datart a na e-shopu www.datart .cz. Kupte libovolný tablet nebo smartphone značky Samsung a dostanete zpáteční letenku po Evropě zdarma. Jedinou výjimkou ...Akce: pořiďte si Samsung a dostanete zpáteční letenku zdarmaMobilizujeme.czvšech 3 zpravodajských článků »

Další prodejny Datart

Vše o Datart.

Další prodejny v Avion Shopping Park Praha

Hledáte také: datart.cz ostrava moravská ostrava novinářská, datart.cz most radniční, datart.cz praha karlín pernerova, datart.cz plzeň skvrňany u letiště, datart.cz praha hostivař švehlova, datart.cz praha plzeňská, datart.cz teplice sobědruhy srbická, datart.cz kolín iv rorejcova, datart.cz brno trnitá ve vaňkovce, datart.cz praha braník novodvorská, datart.cz liberec iv perštýn nám. soukenné, datart.cz praha nusle na pankráci, datart.cz praha libeň českomoravská, datart.cz praha letňany veselská, datart.cz zlín malenovice třída 3. května, datart.cz opava město u fortny, datart.cz praha nové město národní, datart.cz plzeň, datart.cz hradec králové brněnská, datart.cz jihlava hradební, datart.cz velký týnec vsisko olomoucká, datart.cz ostrava zábřeh rudná, datart.cz mladá boleslav iii jičínská, datart.cz české budějovice nádražní ulice, datart.cz liberec xxiii doubí české mládeže, datart.cz frýdek místek zámecké nám., datart.cz praha zlíčín skandinávská, datart.cz plzeň doubravka rokycanská, datart.cz praha chodov roztylská, datart.cz praha ruzyně fajtlova, datart.cz ostrava moravská ostrava jantarová, datart.cz praha chlumecká

Prodejnu Datart naleznete na adrese Skandinávská 15a, 155 00 Praha v nákupním centru Avion Shopping Park Praha.