Interspar, Arkády Pankrác

Řetězec Albert se vymanil ze ztrát. Tržby zvýšil na 50 miliard korun - iDNES.cz

iDNES.cz Řetězec Albert se vymanil ze ztrát. Tržby zvýšil na 50 miliard korun iDNES.cz Další investice směřovaly také do modernizace prodejen, letos jí prošlo 70 supermarketů Albert. Ahold, který je po Kauflandu dvojkou na trhu potravinářských řetězců, vstoupil na český trh v roce 1990. V tuzemsku má přes 330 hypermarketů a supermarketů ... Řetězec Albert se přehoupl do zisku. Tržby dosáhly 50 miliardNovinky.czvšech 9 zpravodajských článků »

Majitel obchodů Albert se po převzetí Intersparu propadl v Česku do ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Majitel obchodů Albert se po převzetí Intersparu propadl v Česku do ... Aktuálně.cz Ahold na začátku roku 2014 koupil 49 ztrátových prodejen Interspar . "V uvedeném období je zahrnuta investice do společnosti Spar, náklady na obrácení negativního trendu obchodů Interspar a jejich začlenění pod značku Albert," uvedl generální ředitel ...Ahold předloni utrpěl po převzetí českých poboček Intersparu ...denik.czvšech 8 zpravodajských článků »

Provozovatel Alberta se po převzetí Intersparu propadl do ztráty 1,2 ... - Zprávy E15.cz

Zprávy E15.cz Provozovatel Alberta se po převzetí Intersparu propadl do ztráty 1,2 ... Zprávy E15.cz V roce 2013 skončilo hospodaření Aholdu ziskem 312 milionů korun. "V uvedeném období je zahrnuta investice do společnosti Spar, náklady na obrácení negativního trendu obchodů Interspar a jejich začlenění pod značku Albert," uvedl generální ředitel ...

Interspar z českého trhu definitivně zmizí: Už zítra v něm nenakoupíte - Blesk.cz

Novinky.cz Interspar z českého trhu definitivně zmizí: Už zítra v něm nenakoupíte Blesk.cz Značka Interspar z českého trhu definitivně zmizí tuto středu. Společnost Ahold dokončila přeměnu prodejen řetězce Spar na svou značku Albert. Posledním obchodem, který prošel proměnou, je prodejna v Ostravě-Porubě. V rozhovoru s ČTK to řekl ředitel ...Interspar zmizel z Česka, ze všech jeho prodejen je AlbertNovinky.czAlbert dokončil přeměnu Intersparů. Maso a lahůdky zůstalyAktuálně.czvšech 11 zpravodajských článků »

Internetový supermarket Rohlik.cz zlanařil manažery ze Sparu a Mallu - E15.cz

E15.cz Internetový supermarket Rohlik.cz zlanařil manažery ze Sparu a Mallu E15.cz Koller (42) byl před příchodem do e-shopu jednatelem a finančním ředitelem obchodního řetězce Spar Česká obchodní společnost, který v Česku provozoval hypermarkety Interspar a supermarkety Spar. Gabaš (39) působil jako provozní ředitel Rohliku.cz od ...a další »

V Albertu bereme 12,5 tisíce, bouří se odbory. Vánoční poukázka je ... - iDNES.cz

iDNES.cz V Albertu bereme 12,5 tisíce, bouří se odbory. Vánoční poukázka je ... iDNES.cz Zaměstnanci řetězce Albert mají nejnižší mzdy v branži, tvrdí Odborový svaz pracovníků obchodu. Společnost podle nich přesto zvýšení výdělků odmítá.a další »

Kotelna z Temenické konečně zmizí, nahradí jí obchodní dům - Šumperský a jesenický deník

Šumperský a jesenický deník Kotelna z Temenické konečně zmizí, nahradí jí obchodní dům Šumperský a jesenický deník V místě kotelny plánovala postavit obchodní centrum i s parkovištěm pro řetězec Interspar . Jenže do záměrů se tehdy vložilo občanské sdružení Senová, které tyto plány při územním řízení blokovalo tak dlouho, až z nich sešlo. Přišla totiž ekonomická ...

Berete stravenky? Roli hraje velikost obchodu - iDNES.cz

iDNES.cz Berete stravenky? Roli hraje velikost obchodu iDNES.cz Nejvyšší počet stravenek, které Tesco přijímá, je omezen na pět kusů a zpátky se na ně nevrací. Bez jakýchkoliv omezení se pak dá stravenkami platit v supermarketech Billa. V řetězcích Globus a Interspar kupony zaplatíte opět jen za teplé občerstvení.

Interspar zmizel z Česka, ze všech jeho prodejen je Albert - Novinky.cz

Novinky.cz Interspar zmizel z Česka, ze všech jeho prodejen je Albert Novinky.cz Značka Interspar bude na českém území od středy minulostí. Společnost Ahold, která převzala 49 prodejen Spar za 5,2 miliardy korun, dokončila proměnu poslední z nich, která se nachází v Ostravě-Porubě. Uvedl to ředitel řetězce Albert Jesper Lauridsen.Interspar z českého trhu definitivně zmizí: Už zítra v něm nenakoupíteBlesk.czAlbert dokončil přeměnu Intersparů. Maso a lahůdky zůstalyAktuálně.czvšech 11 zpravodajských článků »

Aholdu pomohlo převzetí prodejen Interspar, tržby stouply o 5,5 ... - Agris

denik.cz Aholdu pomohlo převzetí prodejen Interspar , tržby stouply o 5,5 ... Agris Tržby nizozemského maloobchodního řetězce Ahold v Česku ve třetím čtvrtletí stouply o 5,5 procenta na 10,71 miliardy korun a jeho provozní zisk se vrátil do černých čísel. Oznámila to ve středu firma, která v tuzemsku provozuje obchody Albert. Vyšší ... Majitel obchodů Albert se v Česku vrátil do ziskuNovinky.czTržby Aholdu v Česku ve třetím čtvrtletí stouply o 5,5 procentadenik.czvšech 9 zpravodajských článků »

Další prodejny Interspar

Vše o Interspar.

Další prodejny v Arkády Pankrác

Hledáte také: interspar tábor, interspar zlín, interspar štěrboholy, interspar hostivař, interspar brno vídeňská, interspar otvírací doba, interspar litoměřice, interspar hradec králové, interspar bílina, leták interspar, interspar plzeň, interspar české budějovice, interspar akční leták, akční leták interspar, interspar česká lípa, interspar prostějov, interspar frýdek místek, interspar staré město, interspar mladá boleslav, interspar otevírací doba, interspar leták nový, interspar třebíč, interspar leták, interspar aktuální leták, interspar nový jičín

Prodejnu Interspar naleznete na adrese Na Pankráci 86, 14000 Praha v nákupním centru Arkády Pankrác.