Guru, Arkády Pankrác

Sci-fi guru Arthur C. Clarke předpověděl telekomunikační družice i ... - ceskatelevize.cz/ct24

ceskatelevize.cz/ct24 Sci-fi guru Arthur C. Clarke předpověděl telekomunikační družice i ... ceskatelevize.cz/ct24 Sci-fi guru Arthur C. Clarke předpověděl telekomunikační družice i mobilní telefony. 16. 12. 2017. Velmistra žánru sci-fi nejvíce proslavily romány 2001: Vesmírná odysea či Setkání s Rámou. Předvídal telekomunikační satelity, mobilní telefony, cestu ... a další »

Designérský guru Jony Ive se opět naplno věnuje návrhu budoucích ... - CeskyMac.cz

CeskyMac.cz Designérský guru Jony Ive se opět naplno věnuje návrhu budoucích ... CeskyMac.cz Není to tak dávno, kdy jsme vám přinesli rozhovor, ve kterém se Jony Ive rozpovídal o dlouholetém vývoji iPhonu X. Designérský klenot, který se poslední dva roky věnoval především architektonickým detailům Apple Parku a redesignu Apple Storů po celém ... a další »

Guru Jára se ve filipínském vězení oženil, ale...: Nechci umřít, ale ... - Blesk.cz

Blesk.cz Guru Jára se ve filipínském vězení oženil, ale...: Nechci umřít, ale ... Blesk.cz Svatba ve vězení. Guru Jára si ve filipínské imigrační vazbě vzal svou stoupenkyni Penelopu. Stále si stojí za svou nevinou a doufá, že se dostane na svobodu. Naděje ovšem ustupuje i v jeho mysli - čeká, že ve vězení zemře. Už dva roky sedí v imigrační ...

„Guru“ Klíma chtěl Kajínka vozit po republice a ukazovat ho lidem ... - Info.cz

Info.cz „Guru “ Klíma chtěl Kajínka vozit po republice a ukazovat ho lidem ... Info.cz Nicméně spousta lidí mě dosud považuje za jakéhosi Vašeho guru a obrací se na mě s nápady, v nichž bychom společně figurovali. Jednak jde o nabídku exkluzivního natáčení pro Primu, jak si zvykáte na pobyt venku, tam bychom se samozřejmě podělili s ...a další »

Věznění guru Járy a jeho žákyně řeší v OSN: Jejich děti prý trpí - Blesk.cz

Blesk.cz Věznění guru Járy a jeho žákyně řeší v OSN: Jejich děti prý trpí Blesk.cz Už dva roky sedí Jaroslav Dobeš alias guru Jára a jeho žákyně Barbora Plášková v detenčním zařízení ve filipínské Manile. Podle svých stoupenců a příbuzných jsou tam drženi neprávem, protože trest, který jim byl udělen za údajné znásilnění několika ...Dagmar Světlovská: OSN prověřuje situaci Guru Járy a jeho ...ParlamentníListy.czvšech 2 zpravodajských článků »

Němci zadrželi pět lidí kvůli napojení na ISIS. Guru islamistů je mezi ... - Blesk.cz

Blesk.cz Němci zadrželi pět lidí kvůli napojení na ISIS. Guru islamistů je mezi ... Blesk.cz V Německu v úterý zadrželi pět osob podezřelých z napojení na organizaci Islámský stát. Podle informací několika sdělovacích prostředků je mezi nimi 32letý Iráčan abú Valá, kterého úřady už několik let považují za ústřední postavu islamistů v Německu.a další »

Módní guru Františka Čížková: Zpověď o drsném životě! Co odhaluje ... - Blesk.cz

Blesk.cz Módní guru Františka Čížková: Zpověď o drsném životě! Co odhaluje ... Blesk.cz Módě se věnuje léta, nejdříve ji navrhovala, dnes posuzuje, jak se oblékají slavní i lidé na ulici. A mezi módními kritiky je Františka Čížková (64) nezpochybnitelnou jedničkou. Kromě své profese má za sebou pozoruhodný život, jehož epizody odkrývá v ... a další »

I menší firmy si mohou dovolit svého “byznys guru” - Kurzy.cz

Kurzy.cz I menší firmy si mohou dovolit svého “byznys guru ” Kurzy.cz Mít menší firmu neznamená mít menší ambice! A leckdy to může znamenat i větší starosti. V menší firmě totiž majitel či jednatel často musí zvládat více rolí - nemá k ruce aparát specialistů jako ve velké korporaci… Ovšem: může mít svého byznys guru ...

Šaty od módní guru Blesku nosily hvězdy: U Františky nakupovaly ... - Blesk.cz

Šaty od módní guru Blesku nosily hvězdy: U Františky nakupovaly ... Blesk.cz Neodolal ani Franco Nero,“ vypráví módní guru Blesku. „Tenkrát to jinak než prodávat v soukromí nešlo. Ale byly tu i undergroundové akce, například prodejní expozice kreací špičky tehdejších módních designérů, jež v podkroví činžáku v Mezibranské ulici ... a další »

Prodavačky Hrachovcová a módní guru Františka: Po čtyřech ... - Blesk.cz

Blesk.cz Prodavačky Hrachovcová a módní guru Františka: Po čtyřech ... Blesk.cz Na charitativním bazaru ruku k dílu přidala nejenom herečka Kateřina Kaira Hrachovcová (42), ale i módní kritička Františka Čížková (64). Po čtyřech hodinách toho měly obě tzv. plné brýle. Obě milovnice módy si nemohly nechat ujít charitativní bazar ... a další »

Další prodejny Guru

Vše o Guru.

Další prodejny v Arkády Pankrác

Hledáte také: guru nábytek, guru brandýs, gurugíta, guru jára životopis, guru jdž, guru české republice, guru móda, guru lásky, módní guru, guru jára, guru význam, guru bar brandýs nad labem, guru liberec xiv ruprechtice roháčova, guru village plzeň, guru brandýs nad labem, guru oblečení

Prodejnu Guru naleznete na adrese Na Pankráci 86, 14000 Praha v nákupním centru Arkády Pankrác.