Čedok, Arkády Pankrác

Čedok se loni po třech letech vrátil k zisku, obrat překonal 2 miliardy - Euro.cz

Euro.cz Čedok se loni po třech letech vrátil k zisku, obrat překonal 2 miliardy Euro.cz „Loňský výsledek byl dosažen především podstatným rozšířením nabídky a objemu prodeje zahraničních leteckých zájezdů, akvizicí nových zákazníků v segmentu Business Travel a vyšším výkonem sekce Exclusive Travel Čedok pro náročné klienty,“ uvedl ...a další »

Loňský rok byl pro Exim tours rekordní. Jedničkou bylo Chorvatsko - Týden.cz

Týden.cz Loňský rok byl pro Exim tours rekordní. Jedničkou bylo Chorvatsko Týden.cz Téměř polovinu (47 pct) zahraničních cest Češi absolvovali autem, 13 procent autobusem a 37 procent letadlem. S cestovní kanceláří vyrazilo na dovolenou 46 procent lidí, zbytek individuálně. Jedničkou bylo loni opět Chorvatsko. Čedok , Exim tours a CK ...a další »

Češi řeší znečištěný Dubrovník, cestovní kanceláře jsou v klidu - iDNES.cz

iDNES.cz Češi řeší znečištěný Dubrovník, cestovní kanceláře jsou v klidu iDNES.cz V tuto chvíli žádné reklamace od našich klientů neevidujeme,“ napsala iDNES.cz Hana Součková z cestovní kanceláře Čedok . Podle Jana Bezděka z cestovní kanceláře Fischer se zátoka v Pile nachází přímo u hradeb Starého Dubrovníku a ke koupání se ...a další »

Čedok očekává více zájezdů. Navýšíme až o 70 procent, říká ředitel - Týden.cz

Týden.cz Čedok očekává více zájezdů. Navýšíme až o 70 procent, říká ředitel Týden.cz Čedok letos očekává navýšení počtu prodaných zájezdů o 60 až 70 procent. Tržby by měly meziročně vzrůst o třetinu z loňských zhruba 2,3 miliardy korun. Předprodeje zájezdů jsou letos zatím dvojnásobné proti loňsku. Ceny exotických dovolených v ...a další »

Čechům už tříhvězdičkový hotel nestačí. Chtějí all inclusive, říká šéf ... - iDNES.cz

iDNES.cz Čechům už tříhvězdičkový hotel nestačí. Chtějí all inclusive, říká šéf ... iDNES.cz Před rokem cestovní kancelář Čedok přešla pod křídla polské Itaky. Firma se mezitím dostala do zisku a očekává další růst. „Zatímco před šesti lety převažovaly v poptávce tříhvězdičkové hotely s polopenzí, dnes jdou požadavky nahoru, děláme i zájezdy ...

Čedok míří zpátky do zisku. Pomohl mu velký zájem Čechů o ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Čedok míří zpátky do zisku. Pomohl mu velký zájem Čechů o ... Hospodářské noviny Čedok očekává meziroční zvýšení tržeb o třetinu na 2,3 miliardy korun. Příští rok cestovní kancelář nabídne více dovolených u Středozemního moře. Rozšíří též nabídku poznávacích zájezdů do Číny, do jihovýchodní Asie a do oblasti Indického oceánu.

Čedok as IČO: 60192755 - Peníze.cz

Peníze.cz Čedok as IČO: 60192755 Peníze.cz Čedok a.s.. IČO: 60192755. Tento výpis má pouze informativní charakter. Doporučujeme informace ověřit v oficiálním veřejném rejstříku. Tyto stránky navštíví měsíčně 1 000 000 lidí. Chcete inzerci na míru? Napište nám!

Krátké zprávy z domova, ze světa az byznysu - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Krátké zprávy z domova, ze světa az byznysu Hospodářské noviny Cestovní kancelář Čedok se loni po třech ztrátových letech vrátila k zisku, když vydělala 3,1 milionu korun. Obrat společnosti stoupl o 22 procent na 2,15 miliardy korun, řekl ředitel Čedoku Jan Koláčný. Loňský výsledek byl dosažen především podstatným ...

Výzkum: Nejvíce hrdí jsou Češi na značku Čedok - MediaGuru

MediaGuru Výzkum: Nejvíce hrdí jsou Češi na značku Čedok MediaGuru Čeští spotřebitelé jsou nejvíce hrdí na značku Čedok , na druhém místě se umístily České dráhy a bronzová medaile „hrdosti“ patří Bohemia Sektu. Vyplývá to z výzkumu Česká značka, který realizovalo sdružení Czech TOP 100 ve spolupráci s výzkumnou ...

Čedok mění majitele. Už nebude americký ale polský - iDNES.cz

iDNES.cz Čedok mění majitele. Už nebude americký ale polský iDNES.cz Cestovní kancelář Čedok mění majitele. Od dosavadního majitele, americké Odien Group, ji kupuje největší polská cestovní kancelář Itaka. Obě společnosti o tom v pondělí informovaly v tiskové zprávě. Hodnotu transakce ani její další podmínky firmy ...Vozili poutníky za papežem, teď si koupili Čedok . Tradiční cestovku ...Hospodářské novinyČedok má nového majitele, nejstarší českou cestovní kancelář ...Aktuálně.czCestovní kancelář Čedok kupuje polská ItakaNovinky.czHorydoly.cz -ceskatelevize.cz -Médiářvšech 23 zpravodajských článků »

Další prodejny Čedok

Vše o Čedok.

Další prodejny v Arkády Pankrác

Hledáte také: čedok zájezdy, čedok kladno, čedok zlín, čedok dovolená 2013, čedok tábor, čedok 2013, čedok last minut, čedok slaný, čedok ck, čedok brno, čedok a.s., cestovní kancelář čedok, čedok turecko, last minute čedok, čedok pobočky, čedok last, čedok most, čedok kypr, čedok olomouc, čedok opava, čedok madeira, čedok liberec, čedok paříž, čedok řecko, čedok vsetín, čedok cestovní kancelář, čedok maroko, čedok poznávací zájezdy 2013, čedok plzeň, čedok kréta, čedok mladá boleslav, čedok letenky, čedok jihlava, čedok last minute řecko, čedok itálie, čedok praha, čedok karviná, čedok teplice, čedok rhodos, čedok dovolená, čedok louny, čedok chorvatsko, čedok prostějov, čedok bulharsko, čedok last minute, čedok nový jičín, čedok písek, čedok litoměřice, čedok chaty a chalupy, čedok ostrava

Prodejnu Čedok naleznete na adrese Na Pankráci 86, 14000 Praha v nákupním centru Arkády Pankrác.