AFI Palác Pardubice

AFI Palace Pardubice obchody

Další informace o naleznete na oficiálních webových stránkách www.palacpardubice.cz.

Afi Palác proměnil nakupování v Pardubicích, teď změní vlastníka - iDNES.cz

Afi Palác proměnil nakupování v Pardubicích, teď změní vlastníka iDNES.cz Pardubické nákupní centrum Afi Palác brzy změní vlastníka. Ve hře bude více než jedna miliarda korun. Dosavadním vlastníkem je společnost Afi Europe, novým by se měla stát společnost Atrium European Real Estate, jejímž developerem je také Afi Europe.

Hotel u AFI Paláce asi nebude - Pardubický deník

Pardubický deník Hotel u AFI Paláce asi nebude Pardubický deník Dokonce to byla jedna z hlavních podmínek, které si město dalo, když lukrativní pozemky v centru Pardubic prodalo za tři tisíce korun za metr čtvereční společnosti, jež AFI Palác provozuje. Město chce jednat. „Od investora máme informace o tom, ...a další »

V centru Pardubic vyroste další věžák, definitivně zruší Masarykovo ... - iDNES.cz

iDNES.cz V centru Pardubic vyroste další věžák, definitivně zruší Masarykovo ... iDNES.cz Podle hlavní architektky města Petry Nacu se však lidé nemusí bát další nepovedené stavby na Masarykově náměstí, mezi které odborníci řadí centrálu ČSOB i obchodní centrum AFI Palace Pardubice . "Městská komise pro architekturu a urbanismus měla ke ...

Afi Palác má jiného majitele - Pardubický deník

Pardubický deník Afi Palác má jiného majitele Pardubický deník Afi Palác mění majitele. Pardubické obchodní centrum totiž od společnosti AFI Europe koupila za 83 milionů eur společnost Atrium European Real Estate Limited. Afi Palác byl otevřen roku 2008 a stal se největším obchodním centrem v Pardubicích.

Developer AFI chce v bývalých slévárnách ČKD postavit novou čtvrť - iDNES.cz

iDNES.cz Developer AFI chce v bývalých slévárnách ČKD postavit novou čtvrť iDNES.cz Developer AFI Europe Czech Republic chce v pražských Vysočanech v bývalém areálu ČKD Slévárny a Moury v těsné blízkosti Kolbenovy ulice vybudovat novou čtvrť s byty, kancelářemi, obchody a parkem. Společnost o tom dnes informovala s tím, ...

AFI Palác změnil název - Pardubický deník

Pardubický deník AFI Palác změnil název Pardubický deník Nad hlavním vchodem do obchodního domu na Masarykově náměstí v centru Pardubic visí nový nápis. Všimli jste si? Palác Pardubice. AFI Palác, který byl poprvé slavnostně otevřen v listopadu roku 2008, změnil svůj název na Palác Pardubice. Přešel totiž ...

Z Opavy a Pardubic vzešlo 13 semifinalistek České Miss 2015 - Móda.cz

Móda.cz Z Opavy a Pardubic vzešlo 13 semifinalistek České Miss 2015 Móda.cz Do semifinále České Miss 2015 z castingu v AFI Palace Pardubice postupují: Zdroj: Česká Miss. ZE SPOLEČNOSTI ČESKÁ MISS ČESKÁ MISS 2015 IVA KUBELKOVÁ GABRIELA FRANKOVÁ GABRIELA KRATOCHVÍLOVÁ MONIKA LEOVÁ ...

Místo bývalých sléváren ČKD nová čtvrť. Postavit ji chce developer AFI - E15.cz

E15.cz Místo bývalých sléváren ČKD nová čtvrť. Postavit ji chce developer AFI E15.cz V Česku působí od roku 1997, od té doby zde dokončil například Palác Flóra, rezidenční komplex Korunní Dvůr, nákupní centrum AFI Palace Pardubice , první fázi rezidenčních projektů Tulipa Rokytka či Tulipa Modřanská rokle a logistický park D8 European ...a další »

Nákupní galerii doplní společenský sál - iHNed.cz

Nákupní galerii doplní společenský sál iHNed.cz Ilan Kalimi je generálním manažerem AFI Palace Pardubice , první nákupní galerie v tomto městě. Během své zatím dvouleté pracovní mise u nás využívá své zkušenosti, styl práce a řízení lidí, kterému se naučil ve své rodné zemi. Mezi jeho aktuální plány ...a další »

Afi Palác proměnil nakupování v Pardubicích, teď změní vlastníka - iDNES.cz

Afi Palác proměnil nakupování v Pardubicích, teď změní vlastníka iDNES.cz Pardubické nákupní centrum Afi Palác brzy změní vlastníka. Ve hře bude více než jedna miliarda korun. Dosavadním vlastníkem je společnost Afi Europe, novým by se měla stát společnost Atrium European Real Estate, jejímž developerem je také Afi Europe.

Pardubice další obchodní centra

OC Grand

Nákupní centrum AFI Palace Pardubice naleznete na adrese Masarykovo náměstí 2799, 530 02 Pardubice.